Prekių katalogas

Parafino procedūroms

 • Vienkartinės folijos pirštinės 100 vnt.
  Kodas: 131184
  Likutis: 20+ vnt.
  0.50 
  0.90  Sutaupykite 0.40 
  XANITALIA kosmetinis parafinas ROSA, 500 ml
  Kodas: 930.700
  Likutis: 16 vnt.
  5.90 
  Kosmetologinis persikų parafinas, 120 g.
  Kodas: 104250
  Likutis: 20+ vnt.
  2.20 
  Rinkinys parafino procedūroms su GIOVANNI vonele
  Kodas: 103604-x
  Likutis: 11 vnt.
  95.90 
  Profesionalus parafino vonelės rinkinys XXL, 300W
  Kodas: 137732-x
  Likutis: 20+ vnt.
  38.90 
  Parafino pirštinės, 1 pora
  Kodas: 2116-01
  Likutis: 7 vnt.
  3.99 
  Profesionali parafino vonelė DIGITAL 165W
  Kodas: 129248
  Likutis: 20+ vnt.
  66.90 
  Profesionali parafino vonelė GIOVANNI 220 W
  Kodas: 103003
  Likutis: 20+ vnt.
  75.90 
  Vienkartinės folijos kojinė, 100 vnt.
  Kodas: 2149-01
  Likutis: 0 vnt.
  2.99 
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Parafino kojinės, 1 pora
  Kodas: 2116-02
  Likutis: 0 vnt.
  3.99 
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Kojinės parafino procedūroms, 1 pora
  Kodas: 125848
  Likutis: 0 vnt.
  9.90 
  Prekė išparduota. Susisiekite
  80.90 
  Prekė išparduota. Susisiekite
 • Kosmetinis parafinas internetu gera kaina

  Parafinas - procedūra, kurios metu veikliosios parafino medžiagos skverbiasi į giliausius rankų bei kojų odos sluoksnius atveriant odos poras. Kosmetinis parafinas padeda jūsų odą drėkinti, maitinti, veikti naudingosiomis medžiagomis sukuriant natūralią apsaugą nuo šalčio ir žvarbaus oro tiek jūsų rankoms, tiek kojoms. Parafino procedūra yra ypatingai naudinga šaltuoju metų laiku, kuomet lauke yra ypatingai žvarbu, o rankoms nuolat tenka susidurti su šalčiu. Šiai procedūrai atlikti kosmetinis parafinas yra pati svarbiausia medžiaga, o jos dėka rankų ir kojų oda tampa glotni, ypatingai švelni bei maloni liesti, o svarbiausia - apsaugota nuo šalčio poveikio.

  Kosmetinis parafinas pasirūpins jūsų oda

  Natūrali rankų apsauga yra kiekvieno mūsų genuose, tačiau reakcija į aplinkos poveikius gali būti skirtinga. Būtent dėl to ir yra reikalingas kosmetinis parafinas, kuris užtikrina natūralią apsaugą nuo aplinkos poveikio - žiemos žvarbumo. Procedūros metu parafinas skleidžia šilumą ir to dėka jūsų raumenys atsipalaiduoja, nurimsta, sumažėja įtampa ir skausmas, padidėja sąnarių lankstumas, rankos bei kojos yra sušildomos. Dėl šių priežasčių procedūra yra itin naudinga žmonėms, besiskundžiantiems artritu, įvairiais patempimais ar sutrikusia kraujo cirkuliacija. Kosmetikos gaminiuose yra naudojamos būtent skystas kosmetinis parafinas, kuris yra tąsus, o jį lengva tepti ir paskleisti ant odos. Būtent dėl lengvo naudojimo ir sukuriamos ypatingos naudos kosmetinis parafinas yra naudojamas daugybėje grožio salonų, SPA centrų ar kituose panašaus tipo grožio salonuose. Procedūrą dažniausiai yra vadinama kaip parafino vonelė rankoms arba kojoms, o procedūros metu rankos arba kojos yra prisotinamos naudingųjų medžiagų, vitaminų, yra sudrėkinamos ir sušvelninamos, todėl po parafino procedūros žmonės gali kone iškart džiaugtis matomais rezultatais bei mėgautis švelnumu.

  Kaip yra naudojamas parafinas?

  Efektyvi ir naudinga parafino procedūra neįsivaizduojama be svarbiausios jos sudedamosios dalies - kosmetinio parafino. Parafinas yra būtinas parafino vonelės naudojimui, o reguliarus procedūros atlikimas gali atnešti įspūdingus rezultatus. Žiemos metu jūsų rankos itin išsausėja, tampa šiurkščios, o tai netgi matoma vizualiai? Tuomet parafinas ir jo procedūros jums yra būtinos, o procedūra padės apsaugoti jūsų rankas ir kojas natūraliai. Tai taip pat naudinga norint pašalinti nuovargį bei atsipalaiduoti, kadangi kraujas gali cirkuliuoti daug greičiau dėl parafino didelės šiluminės galios, kuri leidžia šilumą išlaikyti ilgai. Kosmetinis parafinas yra lengvas naudoti, o jį naudojant rekomenduojamos naudoti yra ir parafino pirštinės, kurios yra specialiai pritaikytos parafino vonelės procedūrų naudojimui. Parafino procedūros poveikis yra matomas iš karto ir išlieka net kelias dienas, o norint matyti geriausią rezultatą yra rekomenduojama parafino procedūra mėgautis bent kelis kartus per savaitę. Kosmetinis parafinas turi būti naudojamas prieš tai atlikus keletą papildomų žingsnių. Prieš procedūrą pasirūpinkite, jog būtų atliktas rankų šveitimas, rankos pamasažuotos rankų kremu. Įkaitinus ir ištirpinus parafiną, palaukite kol jis atvės - būtina patikrinti ar parafinas nėra per karštas, kadangi gali nudeginti odą. Įsitikinus, jog parafinas yra tinkamos temperatūros galite dėti ranką. Ranką išėmus turi būti naudojamos parafino pirštinės, kurios padeda išlaikyti šilumą. Šiek tiek palaikius ranka parafino pirštinėje galite ją išimti, ir dar kartelį įtrinti ranką kremu. Pėdų procedūra galima sakyti yra atliekama taip pačiai, todėl kosmetinis parafinas gali būti laikomas universalia priemone.

  Kosmetinis parafinas tobulai odai užtikrinti

  Parafinas yra laikomas kone tobula priemone, kuri padeda užtikrinti rankų drėgnumą, švelnumą, žvilgesį. Dėl savo universalaus panaudojimo galimybių jis yra naudojamas tiek rankoms, tiek kojoms, o jo sukuriama vertė yra matoma iš karto bei išlieka bent keletą dienų. Norint matyti ilgalaikį rezultatą, rekomenduojama procedūra mėgautis reguliariai, keletą kartų per savaitę. Salonams.eu asortimente taip pat yra parafino vonelės, frotinės pirštinės ir kojinės, šaltas parafinas, parafino rinkinys, parafino kaukė, kosmetologinis parafinas ir kitos priemonės. Plataus ir kruopščiai atrinkto asortimento dėka, galite būti tikri, jog rasite būtent jums reikalingas parafino procedūroms skirtas priemones ir įsigysite tik aukštos kokybės gaminius, kurie puikiai ir efektyviai pasitarnaus norint užtikrinti maksimalų klientų pasitenkinimą ir atliekamų procedūrų kokybę.