Prekių katalogas

Kitos prekės manikiūrui

 • Dėžutė smulkiems daiktams laikyti C45
  Kodas: 144339
  Likutis: 20+ vnt.
  1.20 
  Buteliukas su pompa, 170 ml.
  Kodas: 144077
  Likutis: 20+ vnt.
  1.40 
  OCHO NAILS celiuliozės lapeliai 500 vnt.
  Kodas: 100994
  Likutis: 20+ vnt.
  5.60 
  Manikiūro dildžių rinkinys 6
  Kodas: 4717-02
  Likutis: 18 vnt.
  3.00 
  SEMILAC folija gelinio lako nuėmimui, 50 vnt.
  Kodas: 6902-01
  Likutis: 10 vnt.
  4.40 
  Buteliukas su pompa, 220 ml.
  Kodas: 144078
  Likutis: 20+ vnt.
  1.70 
  Aliuminio folija geliniam lakui nuimti, 50 vnt.
  Kodas: 49597-01
  Likutis: 2 vnt.
  3.90 
  Vienkartiniai celiuliozės lapeliai manikiūrui
  Kodas: 2019
  Likutis: 20+ vnt.
  3.10  - 5.99 
  Giljotina tipsams CHROM
  Kodas: 100829
  Likutis: 20+ vnt.
  3.10 
  Užsukamas indelis mėginukams 3 ml, 12 vnt.
  Kodas: 4988-01
  Likutis: 20 vnt.
  3.00 
 • Priemonės manikiūrui internetu

  Ne paslaptis, jog norint mėgautis sveikais ir dailiais rankų nagais, jums bus reikalingos įvairios pagalbinės priemonės manikiūrui, kurios yra būtinos norint užtikrinti sėkmingą procedūros atlikimą. Tvarkingas manikiūras - moters stiliaus dalis, todėl jo atlikimui turi būti pasirenkamos aukščiausios kokybės priemonės manikiūrui. Manikiūrui atlikti priemonės gali būti naudojamos tiek profesionaliuose grožio salonuose, tiek ir namuose, o jos padės užtikrinti atliekamos procedūros kokybę, ilgalaikiškumą bei tvirtumą, o svarbiausia - leis mėgautis sveikais nagais.

  Manikiūrui skirtų priemonių įvairovė

  Tvarkingas manikiūras gali puikiai pasitarnauti ne tik kaip jūsų įvaizdžio dalis, bet gali atverti ir naujas galimybes. Daugybė žmonių pirmiausiai atkreipia dėmesį į nagų tvarką, todėl tvarkingas manikiūras yra būtinas, o norint jį lengvai ir tinkamai atlikti yra reikalingos įvairios priemonės manikiūrui. Vienas populiariausių pasirinkimų manikiūrui yra ilgalaikis nagų lakavimas, kuris leidžia mėgautis estetišku manikiūru daugiau nei kelias savaites ir garantuos, jog aplinkiniai tikrai atkreips dėmesį. Ši procedūra užtikrina manikiūro ilgalaikiškumą bei leidžia atlikti kasdienius darbus darbus visiškai lengvai ir nesirūpinant, jog nagai bus pažeisti. Manikiūrui naudojamos priemonės gali būti įvairios ir jas galite naudoti namuose be jokių papildomų žinių, kadangi tai daryti yra paprasta. Na, o jeigu jūs norite mėgautis ypatingai atliktu ir tobulu manikiūru, tuomet greičiausiai rinksitės apsilankyti pas profesionalius grožio meistrus. Šių specialistų naudojamos priemonės manikiūrui yra tik aukščiausios kokybės, o jų gausa leis jus nustebinti bei užtikrins, jog kiekvienai procedūros daliai bus naudojamos tam specialiai pritaikytos priemonės manikiūrui. Taip pat lankymasis pas grožio profesionalus leis jums sutaupyti begalę laiko, kadangi neretai atliekant manikiūrą patiems tai užtrunka daug ilgiau nei buvo planuota, o manikiūrui atlikti gali pritrūkti ir tam skirtų priemonių, kadangi jų yra daugybė. Ši procedūra leis ne tik sutaupyti laiką, bet ir nervus, kuomet kas nors nesigauna ar netgi pinigus, kadangi priemonės manikiūrui specialisto krepšelyje yra profesionaliai atrinktos, o meistras iš karto žino, ką ir kada naudoti, todėl jums visiškai nereikia dėl nieko rūpintis ir rūpesčius palikti meistrams.

  Priemonės manikiūrui naudojamos kokybiškoms procedūroms atlikti

  Priemonės manikiūrui gali būti įvairios ir turėti daugybę skirtingų paskirčių. Vienos jų gali padėti lengviau pasirūpinti nagų forma, kitos - gali būti naudojamos kaip įrankių, skirtų manikiūrui laikyti. Būtent gausus pasirinkimas ir leidžia užtikrinti, jog rasite visas jums reikiamas prekes ir galėsite visą dėmesį skirti tik manikiūro atlikimui. Internete netrūksta informacijos kaip tinkamai turėtų būti rūpinamasi nagais, kokios priemonės manikiūrui turėtų būti naudojamos, ką daryti ir ko derėtų nedaryti. Ši informacija gali palengvinti manikiūro meistro kelią, o laikas ir patirtis leis atsirinkti, kokios priemonės manikiūrui kiekvienam meistrui yra geriausios. Svarbu atminti, jog atliekant manikiūrą, derėtų pasirūpinti ne tik nagais, bet ir odelėmis ar netgi rankų oda. Kokybiškam manikiūrui atlikti naudokite šveitiklius, kurie pašalins negyvąsias odos ląsteles ir pasirūpins rankų oda, o įvairių aromatų gausa leis pasirinkti mėgstamiausią būtent jums. Taip pat galite rinktis ir tokias priemones kaip aliejų odelėms, kuris padės sudrėkinti, maitinti ar netgi regeneruoti jautrias nagų odeles bei užtikrins jų sveiką ir estetišką išvaizdą. Nesunku pamatyti kokia didelė yra manikiūrui skirtų priemonių gausa. Būtent dėl šios priežasties jums derėtų pagalvoti ir kur ir kaip priemonės manikiūrui bus laikomos, kadangi tai gali lemti ir procedūros atlikimo greitį bei tai leis jums lengviau rasti visas reikalingas priemones. Tam galite pasirinkti specialiai manikiūro priemonės pritaikytas ir laikymui skirtas priemones, tokias kaip stovelis, įvairios dežutės ar padėkliukai, buteliukai ar indeliai.

  Kokybiškos priemonės manikiūrui

  Netrūksta faktų, koks svarbus manikiūras gali būti moters įvaizdžiui. O tam, kad jis būtų atliekamas tinkamai ir kokybiškai, yra reikalingos aukščiausios kokybės priemonės manikiūrui, kurios užtikrina procedūros atlikimo kokybę bei leidžia klientui atsipalaiduoti ir mėgautis jos atlikimo metu. Salonams.eu gausiame asortimente yra daugybė priemonių, skirtų palengvinti manikiūro meistro darbą. Čia yra ir vatos diskelių laikiklis, termosas, organaizeris, įvairūs indeliai, stovelis ar lentynėlės ir daugybė kitų, manikiūrui skirtų prekių. Jeigu jums sunku išsirinkti - manikiūro priemonių rinkinys gali tapti geriausiu pasirinkimu, kadangi jame rasite viską, ko reikia manikiūrui atlikti. Dėl šių priežasčių galite būti tikri, jog atrasite jums reikalingas bei norimas prekes, o mes pasirūpinsime itin greitu pristatymu, kuris jau netrukus po užsakymo leis lepinti klientus kokybišku procedūrų atlikimu.

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruok naujienlaiškį ir apie vykdomas akcijas sužinok pirmas Prenumeruoti