Prekių katalogas

Stoveliai lakams

 • Stoveliai lakams internetu

  Nesvarbu, ar jūs esate profesionali manikiūro ar pedikiūro meistrė, ar mėgstate lakavimo procedūras atlikti sau ar kitiems ir savo namuose, jums yra reikalinga vieta, kurioje būtų laikomi nagų lakai. Juk niekas nenori laikyti savo priemones netvarkingai, bet kur ar netgi vėliau sukti galvą, kur koks lakas yra ir kaip jį rasti, ar ne? Būtent tam, kad būtų išvengta šio galvos skausmo galite pasirinkti tokį sprendimą, kaip nagų lakų stovas. O ir ne tik galvos skausmo pašalinimas - lentyna lakams gali puikiai pasitarnauti ir kaip interjero elementas, kadangi nagų lakų stoveliai gali būti labai įvairūs, tiek dizaino prasme, tiek ir dydžio ar formos. Vienas populiariausių pasirinkimų yra nagų lakų stovas - lentyna. Ji yra kabinama ant sienos ir yra padailinta įvairių raštų formomis, kurios suteikia ypatingo žavesio jūsų interjerui, o lentyną užpildžius nagų lakais, spalvos dar labiau pabrėžia raštus.

  Lentyna nagų lakams susidėti papuoš jūsų interjerą

  Ne paslaptis, jog manikiūras ir pedikiūras įgauna vis didesnį ir didesnį populiarumą, o ypatingai gelinis nagų lakavimas. Dėl šių priežasčių, kiekviena meistrė nori turėti, kuo didesnį skirtingų nagų lakų, spalvų asortimentą, kurio dėka galėtų išsiskirti iš kitų bei suteikti patį didžiausią malonumą savo klientams ypatingomis procedūromis. Tam, jog visos šios priemonės ar nagų lakai būtų sėkmingai laikomi, jums gali prireikti ir nemažai vietos jiems laikyti. Visgi jeigu jūsų grožio salonas ar kabinėtas yra nedideli ir kiekvienas patalpos kvadratinis metras yra itin svarbus, galite rinktis tokius stovus, kaip lentyna nagų lakams susidėti. Toks sprendimas yra idealus, kadangi jis ne tik pasitarnaus praktiškai, bet ir atrodys įspūdingai jūsų interjere bei jį atnaujins ir pagyvins. Vienas žaviausių pasirinkimų yra lentyna nagų lakams su LED apšvietimu. LED apšvietimas sukuria tobulą atspindį galinėje lentynos dalyje, o priekinė jos dalis yra pagaminta iš dekoratyvinio 3D rėmelio. Didelis nagų lakų stovas pasižymi ir tuom, jog jame telpa itin daug lakų, netgi iki 150 vienetų, todėl galite būti tikri, jog visi jūsų lakai tobulai tilps vienoje vietoje. Dėl šios priežastys jūs galėsite būti ramūs, jog savo priemones rasite itin lengvai, o jums nereikės jaudintis, jog kuris nors lakas pasimetė. Puikiai apšviesti lakai, LED apšvietimo dėka atrodys stulbinančiai, o pati lentyna yra itin unikalus gaminys. Stovas geliniams lakams yra neabejotinai būtina priemonė, jeigu jūs mėgstate dirbti su daugybe skirtingų lakų, o tai leidžia jums juos visus laikyti patogioje ir lengvai bei greitai prieinamoje vietoje - tai kaip organaizeris lakams.

  Kuom yra ypatingas nagų lakų stovas?

  Stovai nagų lakams pasižymi tiek vietos taupymu, tiek jūsų laiko, kurį skirtumėte pasimetusių ar netvarkingai laikomų lakų ieškojimui taupymu. Ir tai tik nedaugelis priežasčių, kodėl jums vertėtų pagalvoti apie papildomus stovus geliniams lakams. Jie yra itin patogūs ir dėl to, jog neužima daug vietos bei turi itin praktiškai suprojektuotas vietas, kurios yra specialiai pritaikytos sutalpinti kuo daugiau nagų lakų. Nagų lakų stovelis gali būti panaudojamas ne tik lakams sudėti, bet ir kitoms smulkioms, panašaus dydžio priemonėms, kosmetikai ar šepetėliams, jeigu stovas nagų lakams yra tam pritaikytas. Taip pat svarbu paminėti, jog stovai nagų lakams yra itin lengvai valomi, kadangi jie yra pagaminti iš aukštos kokybės, specialiai tam pritaikytų medžiagų, todėl galite būti ramūs dėl dulkių ar kitų dėmių valymo. Lentyna nagų lakams pasirūpins didesne tvarka bei švara, didesne jūsų darbo patalpos estetika. Stovas nagų lakams taip pat leidžia ypatingai eksponuoti jūsų nagų lakų kolekciją, o tai gali sukelti itin didelį pasitikėjimą bei susižavėjimą jūsų klientams. Nagų lakų lentyna, kuri ne iki galo uždengia buteliukus, leidžia itin lengvai patikrinti, kiek jų yra. Nagų lakų lentyna leis jums sutaupyti vietos ant stalo ar bet kur kitur, kur iki šiol laikėte nagų lakus.

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruok naujienlaiškį ir apie vykdomas akcijas sužinok pirmas Prenumeruoti