Prekių katalogas

Vaško šildytuvai skardinėms

 • 49.90
  59.00 Sutaupykite 9.10
  Prekė išparduota. Susisiekite
 • Depiliacija vašku yra veiksmingas ir paprastas būdas parodyti lygią odą be plaukelių. Jei šį namuose naudojamą metodą taikote reguliariai, geriausia pereiti į kitą lygį ir tai bus vaško šildytuvas. Nedidelis paprastai naudojamas aparatas, kuris, kaip rodo jo pavadinimas, greitai ir saugiai kaitina vašką.

  Kas yra geriausias vaško šildytuvas?

  Idealią vaško temperatūrą pasiekti nėra taip paprasta, kaip atrodo, ypač jei tai daroma visiškai naminiais metodais. Todėl nusipirkti vaško šildytuvą yra puiki idėja, nes jie yra praktiški, kompaktiški ir palengvina šį procesą, kuris kitu atveju gali nudeginti odą arba nepasiekti optimalios vaško vaškui skirtos temperatūros. Namų sąlygomis naudojami vaško šildytuvai teikia daug privalumų, nors svarbu, kad jie atitiktų tam tikras pagrindines charakteristikas. Prieš rinkdamiesi kokie vaško šildytuvai geriausi, įsitikinkite, kad jie yra saugus ir turi gerą temperatūros kontrolę. Taip pat idealu, kad jis būtų kompaktiški, nešiojami ir lengvai naudojami. Depiliacijos vašku produktų būna įvairių formatų ir formų. Dėl šios priežasties profesionalūs kūno depiliacijos vašku šildytuvai atitinka konkrečius kliento poreikius ir suteikia malonę procedūrą, kurios negali atkartoti joks kitas plaukų šalinimo būdas. Dažniausiai vaško depiliacijos produktai parduodami skardinėse. Kosmetologų naudojamas vaško šildytuvas, kad išlydytų vaško rutuliukus ir gautą mišinį užteptų ant kliento odos.

  Kokiomis savybėmis pasižymi geros kokybės vaško šildytuvas?

  Kai perkamas vaško šildytuvas , rekomenduojama atkreipti dėmesį į tam tikras pagrindines charakteristikas, pavyzdžiui, gaminio našumą, ar jis turi temperatūros parinkiklį, saugumo elementus, patogumą naudoti ir galimybę jį perkelti. Nors biudžetas taip pat labai svarbus, dauguma šildytuvų yra labai prieinami, todėl verčiau atkreipti dėmesį į kokybę. Geras vaško šildytuvas turėtų būti paprastas, lengvai naudojamas ir pakankamai efektyvus, kad išlydytų ir išlaikytų stabilią vaško temperatūrą. Be to, patogu ištirti priežiūros formą.

  Vaško šildytuvas ir jo talpa

  Vienas iš aspektų, į kurį turėtumėte atsižvelgti, yra vaškavimo prietaiso talpa . Daugumos jų talpa yra 400 g, o tai yra daugiau nei pakankamas dydis, kad būtų galima vašku depiliuoti tokias sritis kaip pažastys ar bikinio linija. Tačiau jei norite vašku depiliuoti kojas, gali prireikti šiek tiek daugiau, maždaug 500 g. Kita vertus, nors prietaisas turi būti geros talpos, turite atsižvelgti ir į jo dydį, nes kuo jis kompaktiškesnis ir nešiojamas, tuo geriau. Idealiu atveju jis turėtų derinti gerą dydį ir talpą .

  Temperatūros kontrolė

  Plaukelių šalinimo vaškas turi būti aukštos temperatūros, kad ištirptų, o tada turi būti išlaikytas tokioje temperatūroje, kad išliktų skystas, kol bus užteptas ant odos. Tačiau jei jis laikomas labai karštas, karštesnis nei rekomenduojama, gali nudeginti odą ir sukelti rimtų sveikatos problemų. Tai būtina pusiausvyra, kad plaukų šalinimo procesas būtų veiksmingas. Dėl viso to, kas išdėstyta pirmiau, prieš pirkdami vaško šildytuvą , įsitikinkite, kad jis turi temperatūros pasirinkimo funkciją. Paprastai šio tipo prietaisų maksimali temperatūra yra žemesnė nei ta, kuri gali sukelti odos nudegimus.

  Vaško šildytuvai greitis

  Paprastai vaško šilldytuvai turi kaitinimo greitį, kuris svyruoja nuo 30 iki 45 minučių. Tačiau yra šiek tiek greitesnių alternatyvų, kurios vašką išlydo per gerokai trumpesnį laiką. Jei jūsų laikas brangus ir norite, kad šis procesas vyktų kuo greičiau, geriausia rinktis galingesnius lydiklius.

  Saugos savybės

  Kai kuriuose vaško šildytuvuose yra papildomų saugos funkcijų, kad būtų išvengta nelaimingų atsitikimų, ypač nudegimų. Šios klasės elementai yra dangteliai arba apsauginiai gaubtai, kurie puikiai užsidaro, kol vyksta liejimo procesas iš šios serijos jus gali sudominti pro wax 100 vaško šildytuvas. Be minėtųjų, taip pat pravartu įtraukti automatinio išsijungimo sistemą, karščiui atsparų korpusą ir įžemintą maitinimo laidą. Visi šie elementai yra svarbi pridėtinė vertė siekiant išlaikyti saugumą.

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruok naujienlaiškį ir apie vykdomas akcijas sužinok pirmas Prenumeruoti