Prekių katalogas

Vienkartiniai rankšluosčiai kirpykloms

 • 8.90
  9.90 Sutaupykite 1.00
  Prekė išparduota. Susisiekite
  3.00
  3.90 Sutaupykite 0.90
  Prekė išparduota. Susisiekite
  9.90
  Prekė išparduota. Susisiekite
 • Kirpyklų baliklis yra palaima klientų plaukams, bet prakeiksmas medvilniniams rankšluosčiams. Vienas spalvos purslas - ir viskas baigta: jūsų rankšluosčiai bus nusėti oranžiniais dažais,o balti rankšluosčiai sutepti plaukų dažais. Vienkartiniai rankšluosčiai yra čia, kad išgelbėtų jus nuo pražūtingo kirpyklų baliklio poveikio. Jei ieškote balikliams atsparių rankšluosčių, kurie taip pat yra ekologiški, esate tinkamoje vietoje.

  Vienkartiniai rankšluosčiai privalumai ?

  Didelis sugeriamumas

  Rinkitės iš mūsų vienkartinių rankšluosčių asortimento, kad gautumėte jūsų poreikius atitinkantį sugeriamumą - ar jums reikia sprendimo, kuris susidorotų su intensyviu valymu? Galbūt jums tiesiog reikia sprendimo, kaip greitai nusausinti kliento plaukus ir tęsti darbą. Turime atsakymų ir į vieną, ir į kitą klausimą. Tačiau galite būti tikri, kad mūsų gaminiai visada yra geriausios kokybės, todėl išeidami iš tualeto neturėsite džiovintis rankų ant džinsų.

  Ekonomiška

  Visos įmonės nori sutaupyti, kur tik gali, tačiau nenukenčia medžiagų kokybė. Štai kodėl jums patiks mūsų asortimentas - puiki kokybė, puikus patvarumas ir visada ekonomiškas.

  Higieniški vienkartiniai rankšluosčiai

  Švaros palaikymas darbo vietoje, daugkartinis rankų plovimas, išsiliejusių skysčių šluostymas ir apskritai netvarkos palaikymas - visa tai yra darbo dienos dalis, todėl vienkartiniai rankšluosčiai  yra būtini, kurie padėtų išlaikyti higieną visą dieną. Mūsų vienkartiniai rankšluosčiai tam puikiai tinka - be rūpesčių ir netvarkos.

  Didelis pasirinkimas

  Vienkartiniai rankšluosčiai gali būti vienas iš būtiniausių reikmenų darbo vietoje, tačiau tai nereiškia, kad vienas dydis tinka visiems., todėl mes turime didelė vienkartinių rankšluoščių pasirinkimą.

  Daugkartinio naudojimo

  Nesvarbu, ar jums reikia vienkartinių rankšluosčių kirpyklai ar kitai pramonės sričiai, mes turime tinkamą gaminį. Galbūt jums reikia jų visų? Turime įvairių formų vienkartinių rankšluosčių, skirtų naudoti dideliais kiekiais. Pasitarkite su salonams.eu šiandien ir gaukite puikią vienkartinių rankšluosčių kainą.

  Popieriniai rankšluosčiai yra higieniškesni

  Patogenai gali likti ant žmonių rankų net ir po to, kai jie nusiplauna rankas vandeniu ir muilu. Mičigano valstybinio universiteto atlikto tyrimo duomenimis, beveik 95 % suaugusiųjų plaunasi nepakankamai ilgai, kad kruopščiai nuvalytų nuo rankų bakterijas ir virusus. Naudodami popierinį rankšluostį rankoms nusausinti, pašalinsite dalį ant jų likusių ligų sukėlėjų. Fizinis judesys padeda sunaikinti ligų sukėlėjus, taip pat nuimti juos nuo naudotojo rankų. Priešingai nei popieriniai rankšluosčiai, oro džiovintuvai iš tikrųjų gali padidinti bakterijų kiekį ant žmogaus rankų. 2018 m. Amerikos mikrobiologų draugijos paskelbtame tyrime patvirtinta, kad rankų džiovintuvai iš oro ant žmonių rankų platina bakterijas. Tualetuose esančiame ore yra bakterijų, atsirandančių nuleidžiant tualetų vandenį. Rankų džiovintuvų oro cirkuliacija gali priversti patogenus patekti į orą ir patekti ant naudotojo rankų.

  Vienkartinių rankšluosčių trūkumai

  Ilgainiui gali būti brangūs. Nors vienkartiniai rankšluosčiai iš pradžių yra pigūs, ilgainiui jie gali kainuoti gana brangiai. Tai priklauso nuo to, kaip dažnai naudojate rankšluosčius, o tai ne visada galite kontroliuoti.

  Kaip popieriniai rankšluosčiai sugeria vandenį

  Kalbėjomės apie mažas molekules, sudarančias didesnes celiuliozės molekules. Šios mažesnės molekulės iš tikrųjų yra cukraus molekulės, dėl jų geriausi popieriniai rankšluosčiai itin gerai sugeria vandenį. Kai popierinis rankšluostis sušlampa, vandens molekulės tiesiog veržiasi į celiuliozės pluoštus. Nors celiuliozės pluoštai sudaryti iš cukraus molekulių, popieriniai rankšluosčiai nėra valgomi. Tikriausiai nė nepagalvotumėte, kad galite paragauti popierinio rankšluosčio, tačiau pamanėme, kad turėtume tai paaiškinti, kad nekiltų painiavos.

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruok naujienlaiškį ir apie vykdomas akcijas sužinok pirmas Prenumeruoti