Prekių katalogas

PODO frezos


 •  

  1700.00
  1850.00 Sutaupykite 150.00
  Prekė išparduota. Susisiekite
  1309.90
  1605.90 Sutaupykite 296.00
  Prekė išparduota. Susisiekite
  29.90
  Prekė išparduota. Susisiekite
  509.90
  Prekė išparduota. Susisiekite
  1129.90
  Prekė išparduota. Susisiekite
  260.00
  Prekė išparduota. Susisiekite
 • Pedikiūro freza internetu

  Ne paslaptis, jog viena populiariausių manikiūro ir pedikiūro procedūras lengvinančių priemonių yra elektrinė freza, kurios dėka procedūros atlikimas tampa greitesnis, efektyvesnis bei daug lengvesnis. Šie privalumai lemia, jog jūs procedūrą atlikti galėsite didesniam kiekiui žmonių daug greičiau, o tai padidins jūsų darbo efektyvumą. Pavyzdžiui, viena efektyviausių pedikiūro freza yra podo freza. Profesionali podologinė elektrinė freza yra itin populiarus ir sėkmingas Olandų gaminys, o ji skirta profesionalams, kurie vertina kokybę ir patikimumą. Freza pedikiūrui yra pagaminta iš aukščiausios kokybės medžiagų ir užtikrina išskirtinį tikslumą. Nemaža dalis frezų, skirtų procedūroms turi vandens purškimo funkciją, kuri užtikrina, jog procedūra bus neskausminga ir higieniška, o tai klientui leidžia visiškai atsipalaiduoti ir mėgautis procedūra be jokios baimės. Freza pedikiūrui gali turėti integruotą skysčių talpyklą, o tai leidžia greitai ir lengvai paruošti prietaisą naudojimui. Taip pat ergonomiška ir preciziškai sukurta frezos rankena gali užtikrinti, jog procedūros metu jos patogumas bus aukščiausiame lygyje.

  Freza su dulkių ištraukėju leis maksimaliai mėgautis procedūra

  Pedikiūro frezos naudojimas gali asocijuotis ir su dideliu kiekiu dulkių, kadangi prietaisas veikia dideliu greičiu ir veikdamas į išorę skleidžia dulkes, kurios gali trukdyti matymui ar kenkti kvėpavimo takams. Būtent dėl šių priežasčių ir buvo sukurtas sprendimas - freza su dulkių ištraukėju. Šio tipo frezos yra ypatingos tuo, jog jos turi specialius dulkių ištraukėjus. Taip pat nemaža frezų dalis yra skirta tik profesionaliam ir kvalifikuotam jų naudojimui. Pedikiūro freza gali pasižymėti tuo, jog ji turės itin tikslų greičio valdymą ar sukimosi krypties keitimą. Taip pat freza su dulkių ištraukėju gali turėti ir dulkių ištraukėjo galios reguliavimą, o tai leidžia darbus atlikti ypatingai kokybiškai ir maloniai tiek klientui, tiek meistrui. Darbo metu, podo freza pedikiūrui dulkes surenka į specialą talpą, kuri yra vadinama siurbimo turbina arba absorberis. Dėl to, jog dulkės yra surenkamos itin tiksliai, specialisto plaučiai tampa apsaugoti nuo didelio kiekio dulkių, o tai reiškia, jog žmogus gali atlikti daugybę procedūrų per dieną be jokio rūpesčio. Dar vienas itin svarbus privalumas, kuriuo pasižymi freza su dulkių ištraukėju yra tai, jog dulkių surinkimo dėka jos yra pašalinamos iš patalpos, kurioje yra atliekamos grožio procedūros. Tai reiškia, jog dulkės nenusėda patalpoje, ant baldų ar daiktų ir tuo pačiu yra užkertamas kelias bakterijų ar virusų dauginimuisi. Tai yra svarbios priežastys norint užtikrinti aukščiausią higieną bei rūpestį sveikata.

  Kaip efektyviai gali būti naudojama freza pedikiūrui?

  Pedikiūro freza pasižymi itin dideliu ir efektyviu jos naudojimu dėl daugybės jau minėtų priežasčių. Nors freza ir atrodo turinti itin lengvą naudojimą, tačiau visvien yra privaloma žinoti keletą dalykų, kurie gali daryti įtaką sėkmingam frezos naudojimui. Visų pirma, tai freza gali būti naudojama su skirtingais antgaliais, kurie gali būti skirti pašalinti odelėms ar negyvai odai arba antgaliai, kurie yra skirti nagų poliravimui, nago plokštelės pašiaušimui ir kitoms procedūroms atlikti. Pedikiūro freza itin efektyviai veikia dirbant su ritinio formos antgaliu. Taip pat itin populiarus yra kūgio formos ar smeigtuko formos antgalis. Taip pat prieš dirbant derėtų nepamiršti, jog freza negali būti stipriai spaudžiama, kadangi taip galima itin sunkiai pažeisti nago plokštelę - ji gali būti suploninama ar dar labiau pažeidžiama. Svarbu nepažeisti odos, esančios aplink nagą, kadangi tai gali būti itin skausminga klientui ar netgi gali turėti užkrėtimo tikimybę. Tinkamai naudojama freza pedikiūrui gali tapti itin efektyviu ir nepakeičiamu pagalbininku grožio specialistui, o jos veikimas užtikrins daug didesnį atliekamų darbų kiekį. Freza su dulkių ištraukėju užtikrins, jog jūsų patalpoje nebus dulkių, kurios kenkia kvėpavimo takams ar tiesiog nusėda patalpoje, o tai leis užtikrinti tiek geresnę sveikatą, tiek aukštesnę patalpos higieną.

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruok naujienlaiškį ir apie vykdomas akcijas sužinok pirmas Prenumeruoti