Prekių katalogas

Gelinio lako bazės

 • Norint, kad atliekamas manikiūras atrodytų itin estetiškai ir profesionaliai, netgi ir namų sąlygomis jums yra reikalingos profesionalios nagų priežiūros priemonės. Itin platus gelinio lako bazių pasirinkimas leis atrasti būtent jums tinkamas priemones, kurios užtikrins kruopščiai atliekamų procedūrų kokybę. Gelinio lako bazė turi tiesioginį kontaktą su natūralia nago plokštele, o bazinis sluoksnis yra pats svarbiausias sluoksnis, kuris užtikrina, jog gelinis nagų lakas tvirtai sukibs su nago plokštele. Todėl renkantis bazę geliniam lakavimui yra svarbu pasirinkti tinkamai, o teisingai parinkta gelinio lako bazė užtikrins ilgą nagų lako laikymąsi bei džiuginimą nagais. Na, o jeigu nagai visgi atsisluoksniavo, nuskilo ar suskilinėjo, tai yra įspėjimas, jog gelinio lako bazė šiam nagų tipui buvo parinkta netinkamai. Svarbu žinoti, jog bazė tinkanti vienai klientei gali netikti kitai, todėl svarbu turėti ne vieną, o kelias skirtingas bazes geliniam lakavimui.

  Gelinio lako bazė. Ką derėtų žinoti?

  Aukštos kokybės gelinio lako bazės užtikrina, jog grožio procedūros nagams bus atliktos profesionaliai. Lakuojant nagus, svarbu užtikrinti, jog jie bus paruošti tinkamai ir nesuskilinės tuojau pat. Kruopščiam nago paruošimui ir užtikrintam lako laikymuisi yra reikalinga gelinio lako bazė, kuri yra pati svarbiausia priemonė lakuojant nagus. Ši priemonė sujungia natūralų nagą su gelinio lako sluoksniu ir užtikrina kaip ilgai ir kokybiškai laikysis lakas. Gera bazė geliniam lakavimui yra ta, kuri užtikrins tvirtą lako sukibimą su nago plokštele, suteiks jai patvarumo ir apsaugos nagą, padės išsilaikyti lakui ilgą laiką bei suteiks nagui ypatingą lygumą. Salonams.eu asortimente yra tik kruopščiai atrinktų gamintojų gaminiai, tokie kaip CLARESA, SEMILAC, ir kiti. Gelinio lako bazė naudojama yra labai lengvai ir paprastai. Nuvalius nagą ir paruošus jį sekančiam etapui nagai yra padengiami bazės sluoksniu, o tuomet yra naudojama speciali lempą, kurioje bazė išdžiūsta. Aukštos kokybės bazė geliniam lakavimui gali itin palengvinti šią procedūrą, kadangi jos tobulai pasiskirsto po nagą ir jį išlygina bei sparčiai išdžiūsta, o dirbant su ne tokiomis kokybiškomis priemonėmis, nagą gali tekti lakuoti ir kelis kartus iš naujo dėl galimo susisluoksniavimo ar skilinėjimo. Kiekvienas grožio specialistas siekia, jog nagas tobulai išsilaikytų iki sekančios korekcijos bei atrodytų taip pačiai kaip ir vos nulakavus, o šie rezultatai yra pasiekiami tik naudojant tinkamas priemones.

  Kokios gali būti gelinio lako bazės?

  Bazės geliniam lakavimui gali būti labai įvairių tipų. Svarbu žinoti, jog bazės turi būti naudojamos skirtingos kiekvienam nagui, priklausomai nuo jo rūšies, todėl profesionaliems grožio specialistams yra svarbu turėti daugybę šio tipo produktų. Klasikinė gelinio lako bazė - ši bazė yra skysta ir puikiai apsaugo nago plokštelę nuo pigmento, tačiau ji nėra pati efektyviausiai veikianti bazė. Kaučiukinė bazė - vienas populiariausių bazių pasirinkimų. Ši bazė geliniam lakavimui yra tirštesnė ir klampesnė, o tokia bazės konsistencija leidžia greičiau, lengviau ir efektyviau sutvarkyti nagus. Bazė su spalva arba kamufliažinė bazė - jos yra itin tirštos ir yra puikiai tinkamos prancūziškam manikiūrui. Bazė 2in1 - ši bazė susideda iš topo ir bazės viename ir puikiai tinka express manikiūrui. Taip pat tai itin efektyvi bazė naudojimui namuose. Svarbu žinoti, jog bazės geliniam lakavimui gali būti skirstomos į kietąsias ir elastingąsias. Jos yra naudojamos pagal nagų tipą bei specialisto patirtį.

  Bazė geliniam lakavimui profesionaliam naudojimui ir naudojimui namuose

  Gelinio lako bazė yra būtina norint atlikti kokybiškas grožio procedūras. Netgi ir naudojant jas namuose, jūs galite sukurti tobulą nagų išvaizdą, o jie atrodys tarsi būtų lakuoti aukščiausios kokybės grožio salone. Salonams.eu parduotuvė grožio profesionalams, kurioje rasite visas jums reikalingas priemones. Asortimente yra gelinio lako bazė, vienfazis gelinis lakas, hibridinė gelinio lakavimo bazė, gelis nagams ar bazė geliniam lakavimui. Plataus ir kruopščiai atrinkto asortimento dėka, galite būti tikri, jog rasite būtent jums tinkamas priemones, o svarbiausia - įsigysite tik aukštos kokybės gaminius.

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruok naujienlaiškį ir apie vykdomas akcijas sužinok pirmas Prenumeruoti