Prekių katalogas

Pirštinės

 • ALL4MED vienkartinės nitrilo pirštinės PINK S
  Kodas: 122635
  Likutis: 20+ vnt.
  5.00 
  6.70  Sutaupykite 1.70 
  ALL4MED vienkartinės nitrilo pirštinės PINK M
  Kodas: 122645
  Likutis: 20+ vnt.
  5.00 
  6.70  Sutaupykite 1.70 
  ALL4MED vienkartinės nitrilo pirštinės BLACK M
  Kodas: 122623
  Likutis: 20+ vnt.
  5.00 
  6.30  Sutaupykite 1.30 
  Vienkartinės folijos pirštinės 100 vnt.
  Kodas: 131184
  Likutis: 20+ vnt.
  0.50 
  0.90  Sutaupykite 0.40 
  6.00 
  9.90  Sutaupykite 3.90 
  4.90  - 6.90 
  Vienkartinės vinilinės pirštinės 100 vnt.
  Kodas: 20189-vinyl
  Likutis: 0 vnt.
  7.00 
  8.90  Sutaupykite 1.90 
 • Vienkartinės pirštinės reguliariai dėvimos, kad būtų išvengta infekcijos plitimo. Jei kas nors dėvi pirštines, labai svarbu, kad jie žinotų, kokią apsaugą jos suteikia, ir suprastų, kaip svarbu jas teisingai naudoti ir nusimauti.

  Ar pirštinės gali apsaugoti žmogų viešoje vietoje?

  Vienkartinės pirštinės gali sumažinti infekcijos plitimą ir apsaugoti viešumoje besilankančius asmenis, nes jų rankos bus švarios, sausos ir neužkrėstos mikrobais. Jei kas nors nusprendžia mūvėti pirštines viešoje vietoje, labai svarbu, kad jie neliestų veido, telefono ar kitų nereikalingų paviršių ir tinkamai nusimovę pirštines. Kadangi vienkartinės pirštinės yra vienkartinio naudojimo, dėžutė pirštinių idealiai tinka, jei jų prireikia daug kartų. Vienkartinės nitrilinės pirštinės, kurių dėžutėje yra 200 vnt, yra iš minkštos, bet tekstūruotos medžiagos, užtikrinančios geresnį sukibimą. Net ir mūvint pirštines, einant į lauką svarbu pasiimti rankų dezinfekavimo gelį, nes nusimovus pirštines rankas reikia iš karto dezinfekuoti. Tuo atveju, jei pirštinė nutrūktų, rankų dezinfekavimo priemonė taip pat gali būti skubi alternatyva rankoms apsaugoti.

  Kaip teisingai nusimauti vienkartines pirštines

  Vienkartinės pirštinės turi būti naudojamos ir nuimamos teisingai, kad būtų užtikrinta apsauga ir išvengta infekcijos plitimo. Toliau pateikiama trumpa instrukcija, kaip teisingai nusimauti vienkartines pirštines: Vienkartinių pirštinių nuėmimas Vienkartines pirštinės jų išorę ties riešu ir įsitikinkite, kad neliečiate plikos odos. Nulupkite pirštinę atgal, stengdamiesi neliesti dabar laisvos rankos. Antrosios vienkartinės pirštinės nuėmimas Nusimovę pirštinę laikykite rankoje su pirštine ir laisva ranka nelieskite pirštinės išorinės pusės. Vietoj to įkiškite pirštus į vis dar ant kitos rankos esančios pirštinės vidų ir išverskite ją į kitą pusę. Antroji pirštinė bus virš pirmosios ir jas reikia nedelsiant išmesti. Išmetus pirštines, asmens rankas reikia nedelsiant nuplauti muilu ir vandeniu arba dezinfekuojamuoju skysčiu, jei nėra galimybės plauti.

  Pasirinkite tinkamą dydį, kad užtikrintumėte geriausią apsaugą

  Vienkartinės pirštinės, pavyzdžiui, 100 vnt pirštinių dėžutė, taip pat gali būti įvairių dydžių - nuo mažų iki labai didelių. Pasirinkti tinkamo dydžio pirštines labai svarbu, kad jas dėvinčiam asmeniui būtų patogu ir nekiltų pavojaus apnuoginti rankas. Laisvai prigludusi vienkartinė pirštinė rizikuoja nukristi, o ankštai prigludusi pirštinė gali kelti didesnę riziką sulūžti.

  Kaip vienkartinės pirštinės naudojamos sveikatos priežiūros įstaigose?

  Medicinos ar slaugos įstaigose naudojama daug asmeninių apsaugos priemonių (AAP) rūšių, įskaitant vienkartines prijuostes ir pirštines, siekiant sumažinti infekcijos plitimą tarp sveikatos priežiūros darbuotojų ir pacientų. Vienkartinės pirštinės yra tinkamos vienkartiniam naudojimui ir mūvimos, kai kas nors tiesiogiai prižiūri pacientą, ypač jei turės sąlytį su kūno skysčiais. Po kiekvienos procedūros ar kontakto su pacientu pirštinės nuimamos ir išmetamos, o asmuo turi nusiplauti arba dezinfekuoti rankas.

  Kokie vienkartinių nitrilo pirštinių privalumai?

  Vienkartinės nitrilo pirštinės pasižymi puikiomis eksploatacinėmis savybėmis įvairiose darbo srityse ir įvairiose pramonės šakose. Nitrilo vienkartinės pirštinės yra populiari latekso pirštinių alternatyva daugelyje profesijų. Yra daugybė priežasčių, kodėl vienkartinės nitrilo pirštinės yra geriausias pasirinkimas sunkiems darbams.  Nitrilo vienkartinės pirštinės yra patvarios daugelio profesijų atstovams, ypač tais atvejais, kai susiduriama su per kraują plintančiais patogenais ir kitais aplinkos teršalais. Nitrilo guma yra atsparesnė cheminėms medžiagoms, alyvoms ir rūgštims nei natūrali guma, taip pat pasižymi didesniu tvirtumu.

  Pabaigai apie nitrilo pirštines

  Nesvarbu, kokioje pramonės šakoje dirbate ar kokią užduotį atliekate, vienkartinės pirštinės yra aiškus pasirinkimas dėl daugelio puikių jų savybių. Peržiūrėkite mūsų platų vienkartinių nitrilo pirštinių asortimentą čia.

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruok naujienlaiškį ir apie vykdomas akcijas sužinok pirmas Prenumeruoti