Prekių katalogas

HIFU veido patempimo lazeriai

 • HIFU aparatas - tai didelio intensyvumo fokusuotas ultragarsas, dar žinomas kaip HIFU veido patempimo procedūra yra nechirurginė, neinvazinė estetinė procedūra, kurios metu oda stangrinama ir pakeliama naudojant ultragarso energiją. Ji laikoma saugia ir veiksminga procedūra veido odai stangrinti. HIFU aparatas - gydymo procedūra turi daug privalumų, palyginti su tradicinėmis veido tobulinimo priemonėmis: neskausminga, nėra pjūvių, randų ir atsigavimo laiko. Be to, ji yra daug pigesnė. Pripažįstama, kad HIFU yra populiari priemonė norint atrodyti geriau. Nenuostabu, kad yra daugybė klinikų ir SPA centrų, siūlančių paslaugas, kurios, jų teigimu, gali padėti jums atrodyti geriau. 

  3980.00 
  4900.00  Sutaupykite 920.00 
  MICROSON profesionalus HIFU aparatas (made in KOREA)
  Kodas: MICROSON-HIFU
  Likutis: 6 vnt.
  Užsakomoji prekė Užsakyti profesionalo kaina
 • Kuris HIFU aparatas jums tinka?

  Didelio intensyvumo fokusuotas ultragarsas, dar žinomas kaip HIFU veido patempimas, yra nechirurginė, neinvazinė gydymo procedūra, kurios metu oda stangrinama ir pakeliama naudojant ultragarso energiją. Ji laikoma saugia ir veiksminga procedūra veido odai stangrinti. HIFU aparatas  - gydymo procedūra turi daug privalumų, palyginti su tradicinėmis veido tobulinimo priemonėmis: neskausminga, nėra pjūvių, randų ir atsigavimo laiko. Be to, ji yra daug pigesnė. Pripažįstama, kad HIFU yra populiari priemonė norint atrodyti geriau. Nenuostabu, kad yra daugybė klinikų ir SPA centrų, siūlančių paslaugas, kurios, jų teigimu, gali padėti jums atrodyti geriau.

  Kodėl svarbu pasirinkti tinkamą HIFU prietaisą?

  Prieš pradėdami HIFU procedūrą būtinai atlikite profesionalų įvertinimą. Taip yra todėl, kad profesionalus ir objektyvus specialisto įvertinimas padės jums atrasti geriausią gydymo būdą naudojant jums tinkamą HIFU aparatą. Ultragarso technologija yra visiškai saugi ir medicinoje naudojama jau ne vieną dešimtmetį. Ji veikia susitraukdama ir sutrumpindama raumenų skaidulas, taip sukeldama pakėlimo ir patempimo efektą, dėl kurio oda atrodo geriau. Pakėlimas, stangrinimas ir riebalų tirpimas yra natūralūs procesai, dėl kurių veidas tampa lieknesnis, sumažėja paakių linija ir veido patempimas.

  Kiek HIFU seansų reikia?

  Procedūros atliekamos kas 4-6 savaites, o geriausiems rezultatams pasiekti paprastai rekomenduojama 1-3 procedūros. Papildomi seansai atliekami pagal poreikį, bet paprastai tik kartą ar du kartus per metus. Po procedūros gali atsirasti nedidelis paraudimas, o nedidelė dalis mūsų klientų patiria nedidelį patinimą, dilgčiojimą ar jautrumą. Šie simptomai yra lengvi ir laikini. Jūsų klientai galės iš karto grįžti prie įprastinės veiklos, specialių atsigavimo priemonių nereikia.

  Ar HIFU laikomas lazeriu?

  HIFU veido patempimas buvo sukurtas šiek tiek daugiau nei prieš dešimtmetį. Jo metu ultragarso energija arba lazerio spinduliais skatinama natūralaus kolageno gamyba organizme.

  Ar HIFU aparatas gali pakenkti jūsų odai?

  HIFU aparatas laikomas saugiu gydymu, nes ultragarso energija nukreipta tik į audinius, esančius po odos paviršiumi. Todėl pacientai gali būti ramūs, kad HIFU nepažeis viršutinių odos sluoksnių.

  HIFU procedūra namuose

  HIFU yra labai veiksminga ir visiškai saugi procedūra namuose naudojant nešiojamąjį HIFU prietaisą. Tai nėra būtina, tačiau laikantis kelių rekomendacijų prieš ir po procedūros ji bus veiksmingiausia.

  Dieną prieš HIFU procedūrą

  Artėjant gydymo dienai įsitikinkite, kad gydymo vietoje neturite opaligės ar  pūslių, kad jas būtų galima greitai gydyti antivirusiniais vaistais. HIFU procedūrą galėsite atlikti tik tada, kai jos išnyks.

  HIFU procedūros diena

  Procedūros dieną nenaudokite jokio makiažo ar drėkinamojo kremo gydymo srityje. Tačiau šią sritį reikės patepti ultragarso geliu, todėl prieš pradėdami gydymą pasirūpinkite, kad jį turėtumėte po ranka.

  Kaip prižiūrėti gydomą sritį?

  Visiškai normalu, kad gydoma sritis bus šiek tiek jautri, šiek tiek patinusi, paraudusi ar karšta liečiant. Kad palengvintumėte šiuos nedidelius šalutinius poveikius, prižiūrėkite sritį taip:

  • Nedėkite ledo, nes tai gali sumažinti gydymo veiksmingumą.
  • Venkite naudoti pincetą, vašką ir depiliacinius kremus bent 3 dienas po procedūros.
  • Porą dienų venkite karštų vonių, saunų, garinių pirčių ir sunkių fizinių pratimų.
  • Procedūros dieną naudokite tik lengvą šveitiklį ir drėkinamąjį kremą, bet po to vėl pradėkite įprastą odos valymo ir priežiūros režimą.
  • Procedūros dieną ir vėlesnėmis dienomis naudokite apsauginį kremą nuo saulės su ne mažesniu kaip 30 SPF, kad išvengtumėte sudirginimo dėl tiesioginio saulės spindulių poveikio.

  Kad pasiektumėte geriausių rezultatų, laikykitės pirmiau pateiktų rekomendacijų, nes hifu aparatas yra viena iš labiausiai populiarėjančių veido procedūrų įrankių grožio pasaulyje.