Prekių katalogas

Aliejus masažui, šildytuvai

 • Masažo aliejus sukurtas taip, kad masažo seansas atpalaiduotų ir atstatytų jėgas. Jis taip pat drėkina - apsaugo odos barjerą ir sulaiko drėgmę, be to, sumažina trintį tarp jūsų odos ir masažuotojo rankų. 

 • Masažo aliejus sukurtas taip, kad masažo seansas atpalaiduotų ir atstatytų jėgas. Jis taip pat drėkina - apsaugo odos barjerą ir sulaiko drėgmę, be to, sumažina trintį tarp jūsų odos ir masažuotojo rankų.

  Kas yra masažo aliejus?

  Kūną ir sielą gydanti masažo terapija naudojant masažo aliejų gali padėti sumažinti uždegimą, raumenų įtampą ir skausmą. Jis taip pat gali pagerinti kraujotaką, laikyseną, judrumą, miegą ir bendrą nuotaiką.Nors nuolatinis apsilankymas SPA centre gali būti ne pagal jūsų biudžetą, kokybiškas profesionalus masažo aliejus gali padėti pasinaudoti masažo terapijos privalumais namuose. Kai kurie aliejai, pavyzdžiui, eteriniai, netgi gali nuraminti jausmus ir ištirpdyti raumenų įtampą bei skausmą. Idealaus masažo aliejaus pasirinkimas yra individualus tiek masažuotojo, tiek masažuojamo asmens atžvilgiu, - sako profesionalai, jie rekomenduoja ieškoti masažo aliejaus be riešutų arba aliejų mišinio be kvapo, kurį galima pritaikyti prie asmens poreikių. Nesvarbu, ar esate masažo naujokas, ar labiau mėgstate masažą, norint patirti visus masažo privalumus, svarbiausia rasti jūsų odos tipą ir poreikius atitinkantį aliejų.

  Masažinis aliejus ir jo tipas

  Svarstant, kokį masažinį aliejų naudoti, svarbu pasirinkti tokį, kuris geriausiai tinka konkrečiai masažo technikai. Mažos trinties technikoms, pavyzdžiui, švediškam masažui, reikia sunkesnių aliejų, pavyzdžiui, alyvuogių aliejaus, kuris yra tankesnis ir lėčiau įsigeria į odą. Didelės trinties technikoms, tokioms kaip giliųjų audinių masažas ir sportinis masažas, geriausiai tinka lengvesni aliejai, pavyzdžiui, vynuogių kauliukų aliejus, kuris greičiau įsigeria į odą ir leidžia geriau kontroliuoti masažo greitį ir spaudimą.

  Masažo trukmė

  Pasirenkant tinkamą aliejų, svarbus masažo laikas ir vieta. Jei masažas trunka 30 minučių, rinkitės lengvesnį aliejų, nes jis nesutepa drabužių ir nepalieka odos riebumo pojūčio. Jei ruošiatės neskubiai praleisti SPA dieną, geriau rinktis sunkesnį, itin drėkinantį aliejų, nes žinokite, kad po masažo galėsite nusiprausti po dušu.

  Masažo aliejaus kvapai

  Daugelio masažo aliejų kvapą skleidžia pats aliejus arba į jį pridėta eterinių aliejų. Kai kuriems žmonėms eteriniai aliejai gali suteikti papildomos naudos, pavyzdžiui, atpalaiduoti, sumažinti nerimą, sumažinti skausmą ir pagerinti nuotaiką. Tiems, kurių oda jautri, daktaras Antanas siūlo susirasti nekvapų nešančiojo aliejaus ir į jį įlašinti eterinių aliejų, kad gautumėte papildomos naudos.

  Alergijos ir odos jautrumas

  Jei masažuojamasis yra alergiškas, jautrus ar serga odos ligomis, kai kurių aliejų reikėtų vengti. Apskritai daktaras Antanas ragina pacientus vengti masažo aliejų, kurių sudėtyje yra parabenų, natrio laurilsulfato ir natrio laurito sulfato , nes šios sudedamosios dalys gali dehidratuoti ir dirginti odą. Be to, ji pažymi, kad lateksui alergiški asmenys gali būti jautrūs avokadų aliejui arba taukmedžio sviestui, o alergiški riešutams turėtų rinktis abrikosų aliejų. Jei abejojate, prieš naudodami naują odos priežiūros priemonę, prieš porą dienų atlikite bandymą.

  Koks yra geriausias aliejus masažui atsipalaidavimui?

  Tokie eteriniai aliejai masažui kaip levandų, sandalmedžio, bergamočių ir ramunėlių pasižymi raminančiomis savybėmis. Ypač ilgiausiai atsipalaidavimą skatinančių savybių turi levandų aliejus. Vienas tyrimas parodė, kad levandų masažo aliejaus įkvėpusių dalyvių kraujospūdis, širdies ritmas ir odos temperatūra sumažėjo - visa tai rodo sumažėjusį autonominį susijaudinimą. Nors eterinių aliejų nauda vis dar tiriama, jie nėra vaistas nuo visų problemų ir kiekvienam žmogui gali turėti skirtingą poveikį.

  Koks yra geriausias masažo aliejus skaudantiems raumenims ir kūnui?

  Raumenis raminančiam masažui pasirinkite mėgstamą pagrindinį aliejų ir pridėkite ingredientų, kad pasiektumėte norimą naudą. Arnikos - iš žydinčio augalo - dažniausiai naudojamos skausmui, uždegimui mažinti, padeda užgydyti sumušimus ir žaizdas.