Prekių katalogas

Avalynės ir šlepečių dezinfekavimo aparatai

 • Batų ir vienkartinių šlepečių dezinfekavimo aparatai 

  Ar turite grožio saloną ir norite užtikrinti maksimalų klientų saugumą bei komfortą? Suprantame, kad higiena yra esminis aspektas Jūsų grožio veikloje, ypač kai kalbame apie asmeninę higienos priežiūrą ir grožio procedūras. Todėl siūlome Jums naujausią sprendimą – batų ir vienkartinių šlepečių dezinfekcijos aparatus, kurie atitinka Jūsų valdomų salonų aukščiausius standartus.

  Šie batų ir vienkartinių šlepečių dezinfekavimo aparatai yra būtini grožio salonuose, kuriuose yra siekiama užtikrinti ne tik stilingą salonų išvaizdą, bet ir parūpinti maksimalų klientų saugumą. Šie vienkartinių šlepečių bei batų dezinfekavimo aparatai suteiks Jums ir Jūsų klientams ramybę ir tikėjimą, kad kiekviena procedūra vyksta saugiai ir higieniškai.

  Nuo to momento, kai klientas įžengia į Jūsų saloną, Jūsų prioritetas yra užtikrinti jų patogumą ir saugumą. Šiuos batų ir vienkartinių šlepečių dezinfekavimo aparatus lengva naudoti, o jų efektyvumas leidžia greitai ir veiksmingai išvalyti bei dezinfekuoti batų ir šlepečių paviršius, sumažinant riziką susirgti perduodamomis ligomis.

  Batų ir vienkartinių šlepečių dezinfekavimo aparatais yra ekonomiškas ir tvarus sprendimas. Jis padeda išvengti laiko gaišimo, kuris būtų skirtas rankiniu būdu dezinfekuoti batus ir šlepetes po kiekvieno kliento, taip pat sumažina dezinfekcinių skysčių sąnaudas.

  Užtikrinkite savo valdomo grožio salono klientų patogumą bei saugumą su batų ir vienkartinių šlepečių dezinfekcijos aparatu.

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruok naujienlaiškį ir apie vykdomas akcijas sužinok pirmas Prenumeruoti