Prekių katalogas

Anestetikai

 • Anestetinis kremas gali būti veiksmingas būdas palengvinti medicinines ir kosmetines procedūras. Ypač dermatologai mano, kad odą nutirpinantis kremas naudingas įvairiose situacijose, su kuriomis jie susiduria kasdien.

  37.90 
  Prekė išparduota. Susisiekite
  22.90 
  Prekė išparduota. Susisiekite
 • Anestetinis kremas naudojimo patarimai

  Estetologai naudoja nuskausminamuosius kremus, kad kosmetinės procedūros būtų saugesnės ir mažiau skausmingos.

  Lidocaine tepalas

  Lidokainas tepalas veikia gana greitai - jo poveikis pasireiškia po 30-60 minučių.Kremą naudokite tik ant nepažeistos odos. Netepkite jo ant įpjovimų ar įbrėžimų.Dažniausias šalutinis poveikis yra niežulys ir dilgčiojimas.Venkite draskyti ar trinti gydomą odos plotą, taip pat veikti jį dideliu karščiu ar šalčiu, kol nuskausminamasis poveikis praeis.

  Kas gali ir kas negali naudoti lidokaino tepalo?

  Dauguma suaugusiųjų ir vaikų gali naudoti lidokaino tepalus. Kai kuriems žmonėms lidokaino odos kremas netinka. Prieš pradėdami vartoti šį anestetinį kremą, pasakykite vaistininkui arba gydytojui, jeigu: Jums yra buvusi alerginė reakcija į lidokainą ar bet kurią kitą sudedamąją dalį ant odos, kurioje reikia naudoti kremą, yra įpjovimų, išbėrimų, egzemos, kraujavimo ir šašų, taip pat jei oda yra skausmingaJums arba Jūsų vaikui yra retos paveldimos ligos porfirija, methemoglobinemija arba gliukozės-6-fosfato dehidrogenazės (G6PD) trūkumas

  Anestetikai  - kaip ir kada jį naudoti?

  Paprastai anestetikai yra išrašomi gydytojo, o naujant visada laikykitės kartu su kremu pateiktų instrukcijų.

  • Jei Jums bus statoma lašelinė arba imamas kraujas, užtepkite lidokaino kremo likus 1 valandai iki procedūros.
  • Atliekant nedidelę operaciją, gydytojas gali nurodyti kremą naudoti likus daugiau nei 1 valandai iki procedūros.
  • Jei procedūra užtruko ir nuskausminamasis kremo poveikis nusilpo, prieš naudodami daugiau kremo, klauskite gydytojo arba slaugytojos patarimo.
  • Jei Jums atliekama kosmetinė procedūra ir vaistinėje nusipirkote lidokaino vietai nuskausminti, pasakykite apie tai asmeniui, atliekančiam procedūrą, prieš jai prasidedant. Tai padės jam žinoti, kad sritis buvo nutirpinta ir jūs nejausite tokio didelio skausmo.

  Kiek naudoti anestetiko?

  Naudojamas kiekis priklauso nuo atliekamos procedūros ir naudojamo anestetinio kremo tipo.Perskaitykite su kremu pateikiamas instrukcijas arba vadovaukitės gydytojo ar slaugytojos patarimais.Jie gali nurodyti naudoti visą tūbelę kremo kiekvienai odos sričiai, daugiau nei 1 tūbelę arba tik dalį tūbelės.

  Kaip naudoti kremą?

  1. Anestetinio kremo tubelė švelniai spaudžiama, kad kremas patektų tiesiai ant gydomo odos ploto.
  2. Netrinkite tos vietos.
  3. Ant anestetinio kremo uždėkite neperšlampamą tvarstį, kad jis laikytųsi.
  4. Užsirašykite laiką, kada tepėte kremą.
  5. Kai tik baigsite tepti kremą, kruopščiai nusiplaukite rankas su muilu ir vandeniu.
  6. Kai ruošiatės atlikti procedūrą, nuimkite tvarstį ir servetėle nuvalykite anestetinio kremo perteklių. Jei kremas įsigėrė į odą, to gali neprireikti daryti.

  Ką daryti, jei pamiršiu patepti kremu?

  Jei pamiršote panaudoti kremą arba pasitepėte jį likus mažiau nei 1 valandai iki procedūros, pasakykite apie tai asmeniui, kuris atliks procedūrą. Jie gali norėti ją atidėti.Netepkite papildomo kremo, nes dėl to lidokainas neveiks greičiau.

  Ką daryti, jei užtepiau per daug anastetiko?

  Naudojant didesnį nei rekomenduojamą kiekį, gali pasireikšti šalutinis poveikis. Taip gali atsitikti ir tuo atveju, jei kremo užtepsite ant didelio odos ploto arba naudosite jį ilgiau nei rekomenduojama. Jei jums buvo paskirti anastetikai, mažai tikėtina, kad naudosite per daug kremo, nes gydytojas arba slaugytoja paprastai duoda vienkartinei procedūrai reikalingą kiekį.

  Kaip veikia anastetikai?

  Lidokainas yra vietinis anestetikas, kuris nutirpdo jo panaudojimo vietą.Jis veikia sustabdydamas nervų siunčiamus skausmo signalus į smegenis.Prieš tai panaudojus lidokaino odos kremą, sumažės bet koks skausmas procedūros vietoje (pvz., kai adata imamas kraujas).

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruok naujienlaiškį ir apie vykdomas akcijas sužinok pirmas Prenumeruoti