Prekių katalogas

Rankšluoščių sterilizatoriai ir šildytuvai

 • 159.90 
  Prekė išparduota. Susisiekite
 • Rankšluosčių šildytuvas internetu

  Rankšluosčių šildytuvas yra reikalingas kone kiekviename SPA ar didesniame grožio salone bei masažo kabinetuose. Šildytuvas rankšluosčiams leidžia lengvai ir efektyviai dezinfekuoti rankšluosčius bei juos pašildyti. Tokiu būdu rankšluosčiai gali būti naudojami ne vieną kartą, o jūs galite būti tikri dėl jų švarumo bei saugumo užtikrinimo klientams. Rankšluosčius šildytuve galima ne tik pašildyti, bet ir juos dezinfekuoti UV spinduliais ar laikyti šiltai, iki kol prireiks naudoti. Tinkamą prietaisą gali būti sudėtinga išsirinkti jeigu nežinote savo poreikių ar nežinote ką pasirinkti dėl prekių gausos, todėl mūsų konsultantai yra visuomet pasiruošę nukreipti jus tinkama linkme.

  Rankšluosčių šildytuvas grožio profesionalams

  Šildytuvas gali puikiai pasitarnauti ne tik kaip dezinfekavimo priemonė, bet kaip ir saugykla. Dažniausiai perkant šildytuvą rankšluosčiams komplekte gausite ir žnyples, kurios leis pilnai užtikrinti saugumą bei efektyvų paviršiaus dezinfekavimą ir kartu leis lengvai išimti rankšluosčius iš įrenginio. Galite rinktis šildytuvą su garais arba profesionalų šildytuvą su UV sterilizatoriumi. Dezinfekavimo procedūra gali būti atliekama net iki valandos, kas užtikrina maksimalią sterilizaciją. Rankšluosčiams įšilti dažniausiai pakanka vos 15-20 minučių ir jie jau gali būti paruošti naudojimui, na o jeigu norite priemones pilnai sterilizuoti UV spinduliais, rekomenduojamas procedūros laikas yra ne mažiau nei 30-45 minutės pilnam dezinfekavimui. Skirtingų dydžių prietaisai leis pasirinkti tinkamą būtent jums. Jeigu dirbate mažesniame salone ar neturite itin didelio poreikio rankšluosčių šildytuvo naudojimui, galite pasirinkti kiek mažesnes talpos šildytuvą, tačiau jeigu jums yra reikalingas dažnas prietaiso naudojimas - rinkitės didesnės talpos įrenginį, kuris dėl didelių vidinių matmenų leis sudėti ne vieną skirtingo dydžio rankšluostį.

  Rankšluosčių šildytuvai ir jų funkcionalumas

  Šildytuvas rankšluosčiams gali būti priskiriamas prie kompaktiškų įrenginių dėl savo dydžio bei vienų efektyviausių priemonių rankšluosčiams dezinfekuoti. Naudojant prietaisą vyksta kelios procedūros vienu metu - rankšluostis yra pašildomas ir tuo pačiu dezinfekuojamas (visgi galima funkcija ir šildymo be dezinfekavimo, kas leidžia sutrumpinti procedūros laiką). Procedūros metu yra visiškai sunaikinamos bakterijos bei kiti mikrobai, kurie dažnai gali sukelti nenorimas ligas, kadangi ant tokių vietų kaip rankšluostis jų pasitaikyti gali nemažai. Būtent dėl šių priežasčių higienos užtikrinimas klientams yra būtinas norint užtikrinti aukščiausio lygio aptarnavimą. Įrenginiai gali turėti skirtingus funkcionalumus, todėl pagalvokite apie tai, kokios funkcijos yra reikalingos jums ir atkreipkite dėmesį į įrenginio privalumus, naudojimą bei charakteristikas. Jeigu neturite daug vietos prietaisui ar norite jį dažnai perkelti, lengviausia dirbti bus su mažesniu įrenginiu. Nepaisant įrenginio dydžio net ir mažas prietaisas gali turėti visus pagrindinius ir svarbiausius funkcionalumus, todėl galite būti ramūs, jog ir nedidelio dydžio prietaisas pilnai atliks dezinfekavimo ir šildymo procedūras.

  Šildytuvas rankšluosčiams pigiau

  Rankšluosčių šildytuvas yra tobulas ir lengvai bei efektyviai naudojamas pasirinkimas grožio meistrams, kuriems yra reikalingas rankšluosčių šildymas bei jų dezinfekavimas. Šis įrenginys padeda greitai, vos per pusvalandį dezinfekuoti rankšluosčius ir juos naudoti iškart bei maksimaliai užtikrina klientų higieną bei saugumą dirbant. Tvirtas ir stabilus prietaiso korpusas užtikrins jus dėl įrenginio saugumo stovint bei jį naudojant, o žnyplės leis jums lengvai ir patogiai išimti pašildytus rankšluosčius. Daugelio šildytuvų durelės atsidaro į šoną, o tai užtikrina komfortabilų prietaiso naudojimą. Salonams.eu parduotuvė grožio meistrams, kurioje rasite visas jums reikalingas priemones vienoje vietoje už patrauklią kainą. Asortimente taip pat yra mikropluošto rankšluosčiai, kurie pasižymi ypatingu skysčių sugėrimu bei patvarumu, rankšluosčių šildytuvas garais ar su UV sterilizatoriumi.

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruok naujienlaiškį ir apie vykdomas akcijas sužinok pirmas Prenumeruoti