Prekių katalogas

Indeliai mėginukams

 • Stiklinis buteliukas su pipete, 10 ml, 5vnt
  Kodas: 20218-10/5
  Likutis: 20+ vnt.
  5.90 
  Stiklinis buteliukas su pipete, 5 ml, 5vnt
  Kodas: 20218-5
  Likutis: 20+ vnt.
  4.90 
  Stiklinis buteliukas su pipete, 15 ml
  Kodas: 20218-15ml
  Likutis: 19 vnt.
  2.00 
  LPDE indelis su purškikliu, 250 ml.
  Kodas: 141638
  Likutis: 20+ vnt.
  3.10 
  Buteliukas su pompa, spalvotas 180 ml
  Kodas: 100799
  Likutis: 20+ vnt.
  3.20 
  4.30  Sutaupykite 1.10 
  Stiklinis buteliukas mezoterapijai
  Kodas: 104170
  Likutis: 7 vnt.
  1.90 
  2.20  Sutaupykite 0.30 
  Stiklinis buteliukas su pipete, 3 ml, 5vnt
  Kodas: 20218-3
  Likutis: 20+ vnt.
  3.00 
  0.70  - 1.90 
  Vienkartiniai dozavimo indeliai, 50 vnt.
  Kodas: 20294-01
  Likutis: 20+ vnt.
  4.99 
  Silikoninė taurelė pigmentams maišyti, 1 vnt.
  Kodas: 20192-01
  Likutis: 20+ vnt.
  0.40 
  Plastikinė taurelė dažams maišyti, 1 vnt.
  Kodas: 20183-01
  Likutis: 20+ vnt.
  0.30 
  Užsukamas indelis mėginukams 3 ml, 12 vnt.
  Kodas: 4988-01
  Likutis: 19 vnt.
  3.00 
 • Indeliai kosmetikai yra puiki priemonė, kuri padeda kosmetikai ilgiau išlikti šviežiai. Specialus indelių stiklas apsaugo kosmetiką nuo tiesioginių saulės spindulių ir neigiamo šviesos poveikio. Plastikiniai indeliai kosmetikai gali tapti puikiu pasirinkimu keliaujant, kuomet reikia taupyti vietą, kadangi jie yra mobilūs, lengvi ir patvarūs. Buteliukas su pipete puikiai pravers norint panaudoti nedidelį kosmetikos kiekį, o buteliukas su purškikliu taps puikiu pasirinkimu norint kosmetiką panaudoti keliaujant. Taip pat buteliukas su dozatoriumi galės būti panaudojamas masažo aliejui, losjonams ar kitiems, panašios tekstūros gaminiams.

  Kam gali būti naudojami indeliai kosmetikai

  Indeliai kosmetikai yra būtini norint tinkamai laikyti visų tipų kosmetiką ar asmeninės higienos produktus. Svarbu žinoti tai, jog kokybiški kosmetiniai indeliai turi turėti specialius patvirtinimus, jog yra saugūs kosmetikai naudoti. Taip pat indeliai kosmetikai gali būti skirtingų dydžių ir turėti skirtingas funkcijas, todėl kiekvienas tikrai rasite jūsų poreikius atitinkančius indelius. Dauguma indelių gali būti naudojami ne vieną kartą, o daugybę, kadangi jie yra stikliniai ar plastikiniai, tačiau asortimente yra ir vienkartiniai indeliai kosmetikai, kurie gali būti puikiu pasirinkimu, kuomet reikia kruopščiai pamatuoti kosmetikos kiekį ar ją sumaišyti, kadangi vienkartiniai indeliai yra sugraduoti. Na, o jeigu jums yra reikalingi indeliai mėginėliams, juos taip pat rasite Salonams.eu asortimente. Šie indeliai kosmetikai dažniausiai turi užsukamą dangtelį ir gali būti panaudojami kelis kartus. Taip pat mūsų elektroninėje parduotuvėje yra įvairaus dydžio indeliai kosmetikai - nuo 3 ml iki 250 ml. Dar vienas svarbus aspektas yra tai, jog indelis kosmetikai gali padėti sukurti pirmą įspūdį apie grožio saloną ar asmenį. Todėl svarbu pasirinkti ne tik kokybiškus indelius kosmetikai, bet ir funkcionalius bei gražius ir estetiškus, kurie puikiai tiktų prie jūsų norimo dizaino. Kosmetiniai indeliai gali įnešti salonui, SPA ar kitiems grožio salonams elegancijos ir prabangumo jausmą, o skirtingų dydžių ir paskirčių indeliai kosmetikai leis išsirinkti tinkamus būtent jums. Taip pat indeliai kosmetikai gali būti panaudojami ir norint palepinti savo klientus mėginėliais. Tam puikiai tinka ir vienkartiniai indeliai kosmetikai, kuomet klientui norite pasiūlyti naują produktą ar tiesiog leisti išbandyti kelis produktus vienu metu. Tai gali būti ir puikia reklamine priemone, kuomet klientas, kuriam patiko parodytas produktas norės jį įsigyti.

  Kokių tipų gali būti indeliai kosmetikai

  Indeliai kosmetikai gali būti įvairių rūšių ir turėti skirtingas funkcijas, todėl prieš įsigyjant yra svarbu pagalvoti apie jų panaudojimą. Kiekvienas indelis kosmetikai gali pasitarnauti skirtingai ir gali būti skirstomas į odos priežiūros, plaukų ar grožio priemonių kategorijas. Stikliniai indeliai kosmetikai. Šio tipo kosmetiniai indeliai yra tobulas pasirinkimas odos priežiūrai ir kitiems grožio priemonių produktams. Jame galima laikytį įvairius gelius, kremus, losjonus ar odos valymo produktus. Šie indeliai kosmetikai yra sukurti taip, jog kuo ilgiau išlaikytų priemones šviežias ir paruoštas naudojimui. Buteliukai kosmetikai. Šie indeliai kosmetikai gali būti gaminami kaip daugkartinio naudojimo beoriai indeliai, jie taip pat yra laikomi dailiais ir prabangiai atrodančiais kosmetiniais indeliais. Jie gali puikiai derėti kartu su stikliniais indeliais ir yra tinkami kūno losjonų ar veido kremų laikymui. Kosmetiniai indeliai. Šie indeliai gali būti laikomi itin stilingi, madingi ar žaismingi. Nedidelio dydžio indeliai kosmetikai yra puikiai tinkami akių serumui, aromaterapiniam aliejui, lūpų balzamui, rankų kremui ar plaukų produktams laikyti. Kosmetiniai indeliai gali būti pagaminti iš daugelio įvairių plastikų, kurie padeda išgauti estetišką ir tobulą indelių dizainą. Kosmetiniai indeliai skysčiams. Šie indeliai yra puikus pasirinkimas norint laikyti skystas kosmetikos priemones. Indeliai kosmetikai gali būti įvairių dydžių, formų, spalvų ir sudėties bei gali puikiai atrodyti ir derėti kartu su kitais indeliais kosmetikai. Norint tinkamai laikyti kosmetiką bei ją ilgą laika išlaikyti šviežią, jums puikiai tiks indeliai kosmetikai. Salonams.eu asortimente yra kosmetiniai indeliai, kurie gali būti vienkartiniai indeliai kosmetikai, stikliniai indeliai kosmetikai, dozatoriai, purškikliai ar specialūs indeliai kremui. Šie indeliai ne tik padės itin lengvai naudotis kosmetika, bet ir dėl jų kompaktiškumo jie bus itin tinkami kelionių metu. Aukštos kokybės unikalūs indeliai kosmetikai gera kaina internetu.

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruok naujienlaiškį ir apie vykdomas akcijas sužinok pirmas Prenumeruoti