Prekių katalogas

Sterilizavimo vokai

 • Sterilizavimo vokai - tai vienkartiniai atplėšiami maišeliai, skirti daiktams laikyti sterilizacijos metu. 

  Sterilizacijos vokų sandarinimo aparatas BEA SUN
  Kodas: SUN-ZP001
  Likutis: 8 vnt.
  259.00 
  309.00 
  Prekė išparduota. Susisiekite
 • Sterilizavimo vokai
  Ne visos maišelių medžiagos tinka naudoti visų rūšių sterilizacijos procesams, todėl, atsižvelgiant į galimus sterilizacijos procesus, reikalingi skirtingi vokai. Plastikiniai / popieriniai maišeliai naudojami sterilizuojant garais. Plastikinė maišelio pusė leidžia aiškiai matyti turinį ir cheminį indikatorių. Popieriaus pusė leidžia pašalinti orą ir sterilizuojančiam veiksniui patekti į maišelį.

  Rekomenduojama naudoti
  Sterilizacijos maišelius rekomenduojama naudoti mažesniems, lengviems, žemo profilio daiktams. Juos galima rinktis įvairių dydžių ir konfigūracijų, kad į juos būtų galima sudėti palaidas instrumentų grupes, ir juose galima rasti įvairių tipų įmontuotus cheminius indikatorius. Jei instrumentas atrodo per sunkus arba per didelis maišeliui, reikėtų naudoti kitą pakavimo būdą.

  Sterilizavimo maišeliais siekiama keturių pagrindinių tikslų:

  • Jie turi leisti prasiskverbti pasirinktam sterilizuojančiam preparatui ir atitikti visus kitus sterilizacijos proceso reikalavimus.
  • Jie turi išlaikyti pakuotės turinio sterilumą iki atidarymo.
  • Jie turi sudaryti pakuotę, kurią naudotojas galėtų atidaryti neužteršdamas pakuotės turinio.
  • Jos turi leisti, kad turinys būtų sterilus naudojimo vietoje.
  • Paketai taip pat turi būti "matomi", kad per klaidą atidaryto paketo nebūtų galima pakartotinai užklijuoti be visiško pakartotinio apdorojimo.

  Sterilizacijos maišelio pasirinkimas
  Svarbu rinktis sterilizavimo maišelius, pagamintus iš medicininės kokybės popieriaus, o ne iš perdirbto popieriaus. Šie veiksniai labai svarbūs siekiant užtikrinti, kad garai į maišelį patektų ir iš jo išeitų tik per popieriaus pusę ir kad džiovinimo proceso metu poros užsidarytų, kad būtų išlaikytas maišelio turinio sterilumas.

  Papildomi aspektai gali būti šie:

  • naudojimo paprastumas
  • Lengvas laikymas
  • ekonomiškumas
  • Atsparumas pradūrimui ir plyšimui
  • Toksiškos sudedamosios dalys ar nestiprūs dažikliai?

  Sterilizavimo vokai dydžio pasirinkimas
  Svarbu pasirinkti tinkamą sterilizavimo voko dydį. Sterilizavimo vokas turėtų būti pakankamai didelis, kad turinys galėtų judėti iš vienos pusės į kitą, nepažeidžiant siūlių ir nesukeliant rizikos pradurti. Per mažas sterilizavimo vokas taip pat gali būti perpildytas, nes trukdo tinkamai prasiskverbti garams ir pašalinti orą, o tai gali turėti įtakos instrumentų džiovinimui. Ir atvirkščiai, per didelis maišelis gali leisti instrumentams per daug judėti, todėl gali būti pradurtas ir suplėšytas. Dėl šios priežasties pravartu turėti įvairių dydžių maišelių.

  Sterilizacijos maišelio sandarinimas
  Prieš užklijuojant iš maišelio reikia pašalinti oro perteklių. Sterilizacijos maišeliai yra savaime užsandarinami arba uždaromi rankiniu būdu. Naudojant savaime užsidarantį maišelį, svarbu atidžiai laikytis gamintojo pateiktų užlenkimo linijų, kad būtų išvengta pakuotės ir sandariklio persidengimo ir mažų angų. Be to, sandariklio užlenkimo vietoje neturėtų būti raukšlių. Rankiniu būdu sandarindami voką, įsitikinkite, kad sterilizavimo voko gale yra pakankamai vietos, kad naudotojai nykščiu galėtų atidaryti paketėlį ir aseptiškai pateikti jo turinį steriliam laukui. Tai padės išvengti voko turinio užteršimo pristatymo metu. Naudojant termiškai užklijuotą maišelį, svarbu laikytis gamintojo nurodymų, įskaitant tinkamus temperatūros intervalus.

  Sterilizuotų maišelių laikymas
  Norint išlaikyti apdorotų maišelių turinio sterilumą, būtina juos tinkamai laikyti ir tvarkyti. Sandėliavimo patalpos temperatūra turi būti ne aukštesnė kaip 24 °C ,o drėgmė - ne didesnė kaip 70 %. Rekomenduoja sterilius instrumentus ir reikmenis laikyti uždengtose arba uždarose spintose, o ne po kriauklėmis ar kitose vietose, kur jie gali sudrėkti. Prieš atidarant ir naudojant vokus reikėtų patikrinti, ar laikymo metu pakuotė nebuvo pažeista (t. y. sudrėkusi, suplėšyta ar pradurta).

  Maišelių galiojimo laikas
  Svarbu atkreipti dėmesį, kad ant visų sterilizavimo maišelių nurodyta gamintojo medžiagos galiojimo data, taip pat gali būti nurodyta tinkamumo vartoti data. Pavyzdžiui, ant maišelio gali būti nurodyta trejų metų galiojimo data nuo pagaminimo datos ir dvejų metų galiojimo data nuo sterilizacijos datos.

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruok naujienlaiškį ir apie vykdomas akcijas sužinok pirmas Prenumeruoti