Prekių katalogas

Karšto oro sterilizatoriai

 • Karšto oro sterilizatorius naudojamas sterilizuoti įrankius grožio salonuose. 

  80.00 
  136.90  Sutaupykite 56.90 
  129.00 
  140.00  Sutaupykite 11.00 
  Darbo su sterilizatoriais kontrolės žurnalas
  Kodas: 2452-01
  Likutis: 20+ vnt.
  2.90 
 • Vienkartiniai įrankiai - tai įrankiai, kuriuos galima naudoti tik vienam klientui, o paskui išmesti... Jų negalima naudoti daugiau nei vieną kartą. Pavyzdžiui, šveitikliai, kojų pirštų separatoriai ir nagų dildės. Daugkartiniai įrankiai - tai įrankiai, kuriuos galima naudoti daugeliui klientų, tačiau tik tuo atveju, jei tarp naudojimo jie sterilizuojami sauso karščio sterilizatoriuje. Tai metaliniai įrankiai, pavyzdžiui, odelių stūmikliai ir nagų kirpimo žirklės.

  Karšto oro sterilizatorius

  Kadangi sauso oro šiluminė talpa yra mažesnė nei vandens garų, karšto oro sterilizatoriuje turi būti palaikoma aukštesnė temperatūra ir ilgesnė ekspozicijos trukmė nei sterilizuojant autoklave. Todėl karšto oro sterilizatorių galima naudoti tik tiems įrankiams, kurie  nejautrūs karščiui, pavyzdžiui, metalinėms žirklėms ar pincetams. Dėl karšto oro sterilizatoriaus pakrovimo klaidų (per tankus arba neteisingas pakrovimas) sterilizuojamų daiktų temperatūra gali padidėti netolygiai ir dėl to mikroorganizmai gali būti nevisiškai pašalinti ir (arba) sunaikinti. Naudojant karšto oro sterilizatorių, labai svarbu teisingai įdėti padėklus. Be to, karšto oro sterilizatoriuje instrumentus galima sterilizuoti tik metaliniuose induose, nes įprastinė popierinė sterilizavimo pakuotė neatlaikytų aukštos temperatūros. Išimant iš sterilizatoriaus nesupakuotus instrumentus, reikėtų atkreipti dėmesį į tai, kad instrumentai tuoj pat vėl susiduria su mikrobais iš aplinkos oro, todėl, griežtai kalbant, nebėra laikomi steriliais.

  Karšto oro sterilizatoriai ir karšto oro sterilizacijos priedai

  Norite įsigyti karšto oro sterilizatorių arba autoklavą ir turite klausimų apie mūsų prietaisus? Susisiekite su mumis - mielai jums patarsime!

  Sterilizatoriai ir jų procesas

  Šiluminė sterilizacija dažniausiai atliekama drėgnuoju arba sausuoju karščiu. Drėgnojo karščio atveju naudojama maždaug 121-129 °C temperatūra, esant slėgiui, o sausojo karščio atveju reikia 176-232 °C temperatūros ir ilgesnio laiko. Aukšta temperatūra ir ilga kaitinimo trukmė riboja šio metodo taikymą tik metalinėms pakuotėms arba pakuotėms iš plastikinių laminatų, kurios gali atlaikyti didelį karštį. Šiam procesui naudojamas sterilus oras paprastai sterilizuojamas 260-320 °C temperatūroje. Šio metodo privalumas yra tas, kad jis yra paprastas naudoti, veiksmingas, lengvai kontroliuojamas ir ekonomiškas.

  Patarimai kaip sterilizuoti įrankius

  Štai kaip sterilizuoti nagų įrankius ir kitus kosmetologijos įrankius salone.

  Visada naudokite tinkamus salono ir kosmetologijos įrankius

  Kad išvengtumėte bakterijų plitimo, naudokite tinkamus nagų ir kirpyklos įrankius, priklausomai nuo naudojamo produkto. Žinokite apie tinkamus kremų, losjonų, šveitiklių, vaškų ir aliejų naudojimo būdus. Pavyzdžiui, nagų aliejai turėtų būti tepami šepetėliu arba mentele, kuri nelietė odos. Žinokite kaip veikia karšto oro sterilizatorius ir kaip jį naudoti, sterelizuojant įrankius.

  Valykite, dezinfekuokite ir sterilizuokite daugkartinio naudojimo salono įrankius

  Pirmiausia nuvalykite visas šiukšles ir likučius. Atlikite atitinkamą valymo metodą, priklausomai nuo medžiagos. Pavyzdžiui šveitikliams ir mentelėms valyti naudokite šveitimo šepetį. Tuo tarpu metalinėms elektrinėms pjūklelių antgaliams geriau naudoti acetoną. Antra, visiškai panardinkite įrankius į dezinfekavimo priemonę ir leiskite jiems išdžiūti prieš kitą naudojimą.

  Salono valymo reikmenys

  • Visada turėtumėte turėti keletą skirtingų salono valymo priemonių.
  • Dezinfekavimo tirpalai - Jais valykite ir sterilizuokite nagų įrankius ir kitą įrangą.
  • Dezinfekcinės servetėlės arba sterilizavimo paketėliai taip pat praverčia, nes juos lengva uždėti ir naudoti.
  • Sausos dezinfekavimo priemonės arba sterilizatoriai yra puiki vieta švariems įrankiams laikyti.
  • Šukų ir šepečių valikliai yra būtini salonuose. Jie prailgina jūsų šepetėlių tarnavimo laiką.
  • Įprasti grindų valikliai palaiko jūsų salono puikią būklę.
  • Karšto oro sterilizatorius

  Išmeskite vienkartinius salono įrankius

  Jei gaminys pažymėtas kaip vienkartinis arba skirtas tik vienkartiniam naudojimui, būtinai jį išmeskite panaudoję. Nebandykite jo valyti ar pakartotinai naudoti keliems klientams. Pavyzdžiui, vatos kamuoliukai, mediniai aplikatoriai, kojų pirštų separatoriai ir daugelis nagų dildžių bei šveitiklių skirti naudoti tik vieną kartą.

  Saugokite ir švarinkite savo darbo vietą salone

  Įsitikinkite, kad viskas yra savo vietose. Laidai garbanojimo žnyplėms ir elektriniams skustuvams turėtų būti gerai sutvarkyti, kad jūs ir jūsų klientai ant jų neužkliūtų. Kojų praustuvai gali būti bakterijų veisimosi vieta, todėl po kiekvieno kliento būtinai kruopščiai išvalykite ir dezinfekuokite purkštukus ir praustuvą. Apsvarstykite galimybę įsigyti papildomas priemones - karšto oro sterilizatorius gali padėti jums daug greičiau ir ekonomiškiau tvarkytis salone.

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruok naujienlaiškį ir apie vykdomas akcijas sužinok pirmas Prenumeruoti