Prekių katalogas

Kosmetika plaukams

 • Kosmetika plaukams internetu

  Kasdienė ir maloni plaukų priežiūra neįsivaizduojama be aukštos kokybės kosmetikos plaukams. Tvarkingi ir žvilgantys plaukai yra ne mažiau svarbūs moters gyvenime nei madingi aksesuarai ar stilinga apranga. Kosmetika plaukams padės pasirūpinti nepriekaištinga plaukų būkle, kurie bus ypatingai dailūs, tviskantys ir svarbiausia sveiki. Svarbu žinoti savo plaukų tipą bei kokios priemonės jiems yra reikalingos, kadangi plaukų priežiūros priemonės gali būti specialiai pritaikytos skirtingiems plaukų tipams. Plaukai gali būti įvairių rūšių: stori, ploni, sausi, linkę riebaluotis ar galbūt pažeisti ir lūžinėjantys, todėl yra ypatingai svarbu pasirinkti tinkamas priemones jūsų plaukams. Kosmetika plaukams gali padėti išspręsti jus kamuojančias problemas, padėti išbandyti naujas šukuosenas ar tiesiog mėgautis paprastesne kasdiene plaukų priežiūra. Naudodami specialią kosmetiką plaukams ne tik atgaivinsite nusilpusius plaukus, jų spalvą ar būklę, bet ir juos pamaitinsite bei suteiksite jiems sveikų plaukų įvaizdį. Tinkamai parinktos kokybiškos plaukų priežiūros priemonės padeda kontroliuoti jūsų plaukus, suteikia jiems puikią ir sveiką išvaizdą, padeda atstatyti tinkamą plauko struktūrą, ir maitina plauką įsiskverbdamos į plauko šaknis. Dažniausiai naudojama priemonė plaukų priežiūrai yra šampūnai plaukams. Kasdieniam naudojimui skirta priemonė, kuri turi būti parenkama atsižvelgiant į jūsų plaukų tipą. Skirtingi šampūnai gali suteikti skirtingą poveikį jūsų plaukams. Jie gali drėkinti, maitinti, gydyti ar tiesinti. Netinkama kosmetika plaukams nesuteiks norimo efekto jeigu ji bus skirtai kitam plaukų tipui nei jūsų. Linkusiais riebaluotis, dažytais, garbanotais ar nualintais plaukais turi būti rūpinamasi skirtingomis priemonėmis. Todėl renkantis šampūną, įsitikinkite, jog jį renkatės ne pagal išvaizdą ar kvapą, o pagal jūsų plaukų tipą. Taip pat norint turėti sveikus ir dailius plaukus, verta naudoti ir kondicionierius plaukams ar plaukų kaukes. Šios priemonės gali išskirtinai suteikti jūsų plaukams švelnumą, jais bus lengva rūpintis ir plaukai bus sveiki, pamaitinti, stiprūs ir atstatyti po pažeidimų. Taip pat verta žinoti, jog skirtingiems plaukams reikalingos ir skirtingos plaukų kaukės ar plaukų kondicionierius. Dažytiems plaukams pravartu rinktis specialiai pritaikytas, spalva saugančias plaukų kaukes.

  Plaukų priežiūros priemonės kirpykloms

  Plaukų priežiūros priemonės kirpykloms turi būti parinktos itin kruopščiai, kadangi kiekvieno kliento plaukas yra skirtingas, o efektyviai jo priežiūrai yra reikalingos ir skirtingos priemonės. Patikint plaukų priežiūrą specialistams, galite būti tikras, jog jūsų plaukais bus pasirūpinama tinkamai. Kirpyklose dažniausiai yra naudojamos tokios priemonės kaip apsauga nuo karščio plaukams, šampūnas plaukams, kondicionieriai ar kaukės plaukams ir kitos aukštos kokybės priemonės kirpykloms. Plaukų priežiūros priemonės kirpykloms Salonams.eu parduotuvėje yra specialiai atrinktos, aukščiausios kokybės bei geriausia kaina siūlomos priemonės. Plaukų kondicionieriai yra ypač svarbi priemonė kirpėjo asortimente, kuri papildo naudojamą plaukų šampūną, o šią priemonę rekomenduojama naudoti kaskart po šampūno panaudojimo. Plaukų kaukės puikiai atgaivina pažeistus plaukus. Jas rekomenduojama naudoti kartą ar kelis kartus per savaitę. Plaukų kaukė padės visiškai atgaivinti pažeistus ir išsausėjusius plaukus bei padės jiems būti sveikiems ir įgyti ypatingo žvilgesio efektą. Plaukų purškikliai nuo karščio padės itin efektyviai apsaugoti plaukus jų tiesinimo ar garbanojimo metu. Plaukų kremai yra efektyviausia priemonė norint tinkamai suformuoti nepaklusnius plaukus. Plaukai šios priemonės dėka išliks tvarkingi, nesivels ir bus lengvai šukuojami bei apsaugoti. Šios priemonės efektas pastebimas jau netrukus po jos naudojimo. Plaukų purškikliai gali geriausiai padėti susigrąžinti mylimą plaukų išvaizdą išsausėjusiems plaukams. Taip pat plaukų purškiklis suteiks didesnę plaukų apimtį, plaukai bus tvarkingesni ir puresni. Plaukus lengviau iššukuoti, jie tampa blizgesni bei žavi sveikų plaukų išvaizda. Apsauga nuo karščio plaukams padeda plaukams neperkaisti juos tiesinant ar garbanojant. Plaukų apsauga nuo karščio visiškai užtikrina sveikų ir tviskančių plaukų išvaizdą net ir nuolatinių tiesinimo ar garbanojimo procedūrų metu.

  Kaip išsirinkti tinkamas priemones plaukams?

  Tinkama plaukų priežiūra prasideda nuo tinkamai pasirinktų priemonių plaukams. Pirmiausia jūs turėtumėte atsižvelgti į tai, kokio tipo jūsų plaukai yra. Sekantis žingsnis yra nustatyti jūsų plaukų būklę. Iš pradžių rinkitės priemones, kurios padėtų pašalinti didžiausias problemas, tokias kaip pleiskanos, besiriebaluojantys plaukai ir galvos oda ar plaukų slinkimas. Esant nuolatinėms plaukų problemoms, tokioms kaip sunkumas šukuojant ar formuojant plaukus, galiukų išsišakojimas, spalvos praradimas ar išsausėjimas, rekomenduojame rinktis ilgalaikes priemones, kurios būtų naudojamos iki tol, kol pagerėtų plaukų būklė. Taip pat rekomenduojame naudoti detoksikuojančias priemones plaukams, kurios padeda pašalinti iš aplinkos susidariusius nešvarumus bei padeda išvalyti plaukus ir galvos odą. Taip pat šios priemonės efektyviai padeda panaikinti pleiskanas ir galvos niežulį. Jeigu jūs nesate tikri dėl savo plaukų rūšies, šiuo klausimu galite pasikonsultuoti su savo kirpėja, kadangi kirpyklose yra naudojama tik profesionalios ir kokybiškos plaukų priežiūros priemonės kirpykloms. Plaukams, kurie yra dažyti, rekomenduojame rinktis specialią dažytiems plaukams skirtą plaukų kosmetiką, kuri padės ilgiau džiaugtis ryškia spalva, o specialiai skirtas plaukų šampūnas ir kondicionierius padės šią spalva apsaugoti. Garbanotiems plaukams derėtų rinktis tik garbanotiems plaukams skirtą kosmetiką, tokiu būdu užtikrinant ilgalaikį efektą, suteikiantį galimybė džiaugtis sveikomis, dailiomis ir stangriomis garbanomis. Jeigu nuolat keliaujate ir turėti didelius šampūno buteliukus yra nepatogu, tuomet jums vertėtų pagalvoti apie sausą šampūną, kuris ypatingai praverčia kelionių metu, kai nėra galimybės išplauti galvos po tekančiu vandeniu. Salonams.eu asortimente yra Apis Trichological Care, Keraste kosmetika, Milk Shake kosmetika, šampūnai plaukams, kondicionieriai plaukams, kaukės plaukams, serumai, kremai, purškikliai plaukams, kosmetika plaukų formavimui, plaukų apsauga nuo karščio ir kitos plaukų priežiūros priemonės, todėl galite būti tikri, jog tikrai rasite jums tinkančias plaukų priežiūros priemones.