Prekių katalogas

Šunų kirpimo žirklės

 • Guminė šluota kirpykloms, šviesiai žalia
  Kodas: 0268-04
  Likutis: 19 vnt.
  12.90 
  GROOMING šunų šukos, GOLD GRZ118
  Kodas: 7611-02
  Likutis: 1 vnt.
  5.99 
  49.90 
  Prekė išparduota. Susisiekite
  GROOMING šunų šukos, RED GRZ103A
  Kodas: 7611-01
  Likutis: 0 vnt.
  5.99 
  Prekė išparduota. Susisiekite
 • Šunų kirpimo žirklės. Ką būtina žinoti?

  Daugelis sutinka su nuomone, jog šunys yra geriausias žmogaus draugas. Šuo yra augintis, kuris nuo pat mažens tampa visišku šeimos nariu, kuriam yra skiriama besąlygiškai daug meilės ir dėmesio. Didelės meilės dėka, šunų šeimininkai siekia, jog jų augintiniai būtų sveiki, laimingi bei prižiūrėti. Norint užtikrinti pilnavertišką priežiūrą jūsų keturkojui, būtina pasirūpinti ne tik tinkamu šunų maistu ir vitaminais, bet ir privalu pasirūpinti tinkama šuns kailio priežiūra. Tam yra reikalingi aukštos kokybės šampūnai ir svarbiausia, šunų kirpimo žirklės ar šunų šukos. Tokiu būdu galėsite užtikrinti savo mylimo keturkojo pilnavertišką kailio priežiūrą, kadangi šunų priežiūros priemonės užtikrins ne tik puikią keturkojo savijautą, bet ir garantuos puikią jų sveikatą bei itin palengvins kailio priežiūrą. Šunų kailio kirpimas padeda išlaikyti higieną, augintinio sveikatą ir gerą odos bei kailio būklę. Jeigu norite savarankiškai prižiūrėti savo augintinio kailį, tam gali prireikti papildomų žinių, o svarbiausia, profesionalių įrankių, tokių kaip žirklės šunų kirpimui. Atsižvelgiant į šuns veislę, kiekvienai veislei bus reikalinga skirtinga kailio priežiūra. Yra daugybė šunų veislių, kurių kailiui priežiūros beveik nereikia, tačiau taip pat yra ir šunų veislių, kurioms kailis turi būti kerpamas. Būtent tokiu atveju siūlome rinktis iš plataus Salonams.eu šunų kirpimo žirklių asortimento, kuriame rasite tik profesionalius ir aukščiausios kokybės siūlomus gaminius. Priklausomai nuo jūsų augintinio kailio, jums gali reikėtų skirtingų įrankių. Galite pasirinkti tiesias žirkles, saugias žirkles, retinimo žirklės ar suapvalintas žirkles, kurios apsaugo gyvūno odą ir jos nedirgina. Svarbu paminėti tai, jog kailio priežiūrai neturėtumėte rinktis žirklių skirtų žmogaus plaukams kirpti, nes gali gali pažeisti keturkojo kailį ar jo odą. Jeigu nesate tikri ar sugebėsite tinkamai pasirūpinti savo augintinio kailio, tuomet tai geriau palikti profesionalams, kurie puikiai pasirūpins jūsų augintinio kailiu ir užtikrins aukščiausią kailio priežiūros kokybę, kadangi tokio tipo specialistai dirba tik su profesionaliomis šunų kirpimo žirklėmis.

  Kokias šunų kirpimo žirkles pasirinkti?

  Tiesios šunų kirpimo žirklės. Šio tipo žirklės šunims turėtų būti geriausias pasirinkimas, su kuriuo lengviausia dirbti. Jos turėtų būti itin tvirtos ir pagamintos iš aukštos kokybės medžiagų, tokių kaip nerūdijantis plienas. Tiesios šunų kirpimo žirklės dažniausiai yra naudojamos visų tipų kailiui kirpti. Tačiau jos gali būti skirtingų dydžių ir turėtų būti pritaikytos prie šuns dydžio. Dirbant su per didelėmis šunų kirpimo žirklėmis, didėja tikimybė, jog jomis gali būti sužeistas mažas ir vikrus šunelis, kadangi su jomis gali būti nepatogu dirbti. Šios žirklės šunų kirpimui puikiai pasitarnaus kerpant tokias vietas kaip šuns nugara, kojos ar letenos. Tačiau svarbu paminėti tai, jog šios žirklės netinka veido plaukams kirpti. Suapvalintos šunų kirpimo žirklės. Šių žirklių viena kirpimo pusė yra suapvalinta, o kita - tiesi. Šio tipo žirklės šunų kirpimui puikiai pasitarnauja norint apkirpti kailį puslankiu. Jos yra tinkamos kirpti galvos, letenų, kojų ar pakaušio plaukus. Tačiau įsitikinkite, jog mokate jomis kirpti, nes jos labai lengvai gali palikti plyną lauką keturkojo kailyje. Retinimo šunų kirpimo žirklės. Specialios kailio kirpimo žirklės, kurių viena pusė yra tiesi ir lygi, o kita - dantyta. Šio tipo žirklės kailiui suteikia natūralumo pojūtį, jį praretina. Tokiu būdu kailiui yra užtikrinamas lengvumas. Šias žirkles yra saugiau naudoti, su jomis yra lengva dirbti, kadangi jos neiškirps plaukų taip, jog liktų atvira erdvė kailyje. Šio tipo žirklės šunų kirpimui gali būti naudojamos praktiškai, bet kurioje kūno vietoje, tačiau derėtų atminti, jog jos taip pat gali sužeisti gyvūno odą, kadangi žirklių dantukai yra labai aštrūs. Apsauginės šunų kirpimo žirklės. Šio tipo žirklės yra saugiausias pasirinkimas norint apkirpti jautrias keturkojo kūno vietas, kurios gali būti lengvai sužeidžiamos. Jos yra nedidelės ir turi bukos galus, o aštrūs peiliukai leidžia greitai ir saugiai nukirpti plaukus burnos srityje ar letenelių pagalvėlėse. Jos puikiai tinka galutiniam kailiuko padailinimui.

  Kaip tinkamai kirpti šuns kailį?

  Jeigu jūsų šuns kailis auga itin greitai, jo kailį galite pakirpti ir tarp apsilankymų kirpyklose. Tačiau norėdami būti tikri, jog kailį tinkamai apkirpsite, jums yra reikalingos profesionalios šunų kirpimo žirklės. Tokiu būdu galėsite būti tikri, jog kirpimas bus atliktas kokybiškai ir jūs nesužeisite šuns. Kirpti šuns kailį visuomet reikia švariam ir išmaudytam šuniui. Prieš kirpimo procedūrą yra svarbu naudoti specialius šunų šampūnus. Naudojant žirkles ant nešvaraus keturkojo kailio, jos dėvisi greičiau ir ilgainiui pasidaro nebeaštrios bei netinkamos naudoti, o tai didina tikimybę sužeisti augintinį. Prieš nusprendžiant, jog jums yra reikalingos šunų kirpimo žirklės, turėtumėte žinoti, jog čia yra itin svarbi darbo kokybė. Apie kokybišką darbą su šunų kirpimo žirklėmis visuomet galite pasikonsultuoti su šunų kirpėju, kuris gali ne tik patarti kokias šunų kirpimo žirkles geriau pasirinkti, bet ir patars kaip tinkamai kirpti kailį. Svarbu atminti, jog ne kiekviena šunų veislė yra tinkama kirpimo procedūroms. Įsitikinkite, jog jūsų šuns veislės kailis yra tinkamas kirpimui. Šunų kirpimo žirklės puikiai tiks šunims, neturintiems apatinio kailio.

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruok naujienlaiškį ir apie vykdomas akcijas sužinok pirmas Prenumeruoti