Prekių katalogas

Darsonvalis

 • Kas yra darsonvalio aparatas ?

  Aukšto dažnio srovės - kosmetikos srityje žinomos kaip darsonvalio aparatas. Darsonvalio srovės, naudojamos medžiagų apykaitai stimuliuoti, kraujotakai odoje stiprinti, sukeliančios vietinę hiperemiją, tačiau visų pirma jos pasižymi paviršiniu dezinfekcinių ir antiseptinių medžiagų poveikiu. Darsonvalis yra prietaisas, kuris jungiamas tiesiai į elektros tinklą. Aparatas yra itin patogus ir kompaktiškas, rankenėlėje įmontuotas įjungimo ir išjungimo jungiklis, kartu reguliuojantis srovę. Prie prietaiso taip pat yra keturi stikliniai elektrodai, kuriuos galima pasirinkti pagal gydomą odos plotą.

  Kaip veikia darsonvalio aparatas?

  Aukšto dažnio aparatų gaminamos praturtintos deguonies molekulės yra saugios ir, kaip įrodyta, veiksmingai padeda gydyti ir atkurti odos sveikatą. Aukštu dažniu gydomos įvairios problemos - nuo odos pažeidimų, spuogų, depiliacijos vašku procedūrų ir opaligės iki smulkių raukšlelių, suglebusios odos ir paburkusių akių,

  Kuo naudingas aukštas dažnis?

  Aukštas dažnis padidina deguonies kiekį odoje, todėl pagerėja bendra odos tekstūra, tonusas ir švytėjimas, taip pat padeda gydyti aknės problemas. Visa tai skatina kolageno stimuliaciją ir elastino gamybą, todėl oda atrodo stangresnė ir jaunatviškesnė. Aukšto dažnio sukeliami virpesiai padeda limfos drenažui ir tolygiai išsklaido skysčių perteklių.

  Ar didelis dažnis naikina bakterijas?

  Aukštas dažnis prisotina odos paviršių deguonimi, naikina Aknę ir kitas bakterijas, stimuliuoja kraujotaką ir padeda detoksikacijai, sutraukia kraujagysles ir sumažina raudoną uždegiminę odą.  Toks gydymas taip pat gali padėti sumažinti poras, sumažinti senėjimo požymius ir sustabdyti įsisenėjusius spuogus.

  Kas yra aukšto dažnio veido procedūra?

  Darsonvalio aparatas naudojamas norint gydyti ir išvengti įsisenėjusių spuogų, sutraukti išsiplėtusias poras, sumažinti smulkias linijas ir raukšles, sumažinti paburkusias akis, išblukinti tamsius akių ratilus ir net atjauninti galvos odos būklę bei pamaitinti plaukų folikulus, kad plaukai augtų sveikesni. Aukšto dažnio procedūra, kuri odos priežiūros pramonėje laikoma nesenstančia ir būtina odos atjauninimo procedūra, skatina ląstelių atsinaujinimą ir padeda geriau įsiskverbti ir įsisavinti odos priežiūros priemones, nes švelniai šildo odos audinius. Darsonvalio aparatai ir prietaisai (tradiciškai vadinami "violetiniais spinduliais") skiriasi dizainu ir išvaizda, tačiau pagrindinis principas, technologija ir veikimo funkcijos yra tos pačios. Įrodyta, kad saugi ir švelni aukšto dažnio elektros srovės osciliuojanti ir deguonį suteikianti galia gerina kraujotaką, didina kolageno ir elastino gamybą, šalina toksinus ir spuogus sukeliančias bakterijas, skatina limfos drenažą, nušveičia negyvas odos ląsteles ir gerina odos priežiūros priemonių įsisavinimą. Pagrindinis aukšto dažnio srovės poveikis yra šiluminis (gaminantis šilumą) ir pasižymi dideliu svyravimų greičiu. Dėl greito svyravimo greičio aukšto dažnio srovė nesukelia raumenų susitraukimų, o veikia odos tonizavimo principu.

  Kokie darsonvalio aparato gydymo privalumai?

  Aukšto dažnio veido procedūros yra saugi ir švelni alternatyva plastinės chirurgijos procedūroms, lazeriniam šveitimui, cheminiam šveitimui, kolageno ir botokso injekcijoms ir kitoms invazinėms odos atjauninimo procedūroms. Naudojant darsonvalio procedūras senėjimo procesams, rezultatai gali skirtis priklausomai nuo asmens ir odos tipo, jie yra laipsniški ir nepasireiškia per naktį. Įdomu tai, kad daugelio nuo aknės kenčiančių žmonių veido odos būklė pagerėjo jau po kelių dienų naudojimo.

  Aknės gydymas

  Kartais organizmas gali tapti neatsparus tam tikriems vaistams nuo aknės, jei jie naudojami ilgą laiką. Kartu su veiksmingu losjonu spuogams gydyti, reguliariai naudojant aukšto dažnio priemones, spuogai išnyksta dar ilgai po to, kai kiti brangūs vaistai ir gydymo būdai gali nepadėti. Aukštas dažnis švelniai valo odą nuo spuogus sukeliančių bakterijų ir nepageidaujamų toksinų, o oda tampa imlesnė spuogus gydantiems losjonams, kremams ir kitoms odos gydymo priemonėms.

  Sumažėja išsiplėtusių porų ir juodųjų taškelių

  Reguliariai naudojantis darsonvalio aparatu galima gana veiksmingai sumažinti išsiplėtusias poras, suminkštinti odą, kontroliuoti riebalų perteklių ir panaikinti juodųjų taškelių atsiradimą. Švelnus deguonies molekulių purškimas, kurį sukelia aukšto dažnio srovė, sumažina išsiplėtusias poras, nes prasiskverbia giliai į pažeistos srities šaknis ir išvalo nepageidaujamas šiukšles bei toksinus, todėl poros vėl greitai atgauna savo natūralų dydį.

  Smulkių linijų, raukšlių ir suglebusios odos sušvelninimas

  Aukšto dažnio virpesiai gali sustiprinti kraujotaką, kuri savo ruožtu maitina odos paviršių ir atnaujina po juo esančias ląsteles. Taip pat gaminamas praturtintas deguonis, kuris gali suteikti odai stangrumo, jaunatviškumo ir gyvybingumo. Jis gali sumažinti smulkių linijų ir raukšlių išvaizdą, sutraukti dvigubą smakrą ir žandus bei pagerinti bendrą odos tekstūrą ir tonusą, nes skatina intensyvesnę kolageno gamybą. Tai tik keletas privalumų, kuriuos darsonvalio aparatas gali atlikti.