Prekių katalogas

Kėdės makiažui

 • Pirmoji įranga, kurios makiažo meistrui prireikia pradėjus dirbti yra profesionali makiažo kėdė.  

 • Nesvarbu, ar esate makiažo meistras, stilistas jums reikės aukštos kokybės įrankių. Be geriausių produktų, reikia atsižvelgti ir į patogumą.Makiažo darymas gali užtrukti ilgai, be to, gali būti varginantis, todėl tikėtina, kad galiausiai per ilgai jausitės nepatogiai , o patogiai jaustis padės makiažo kėdė. Galėtume atsinaujinti ir įsigyti makiažo kėdę, ant kurios sėdėti valandų valandas būtų lengva? Taigi, išvardysime keletą galimybių, į kurias galite atsižvelgti rinkdamiesi geriausią makiažo kėdę. Rinkoje siūloma daugybė modelių, iš pirmo žvilgsnio panašių, tačiau labai skirtingų kainų. Tad kaip išsirinkti tikrai gerą ir profesionalią makiažo kėdę?

  Patarimai perkant makiažo kėdes

  Ieškodami makiažo kėdutės turite atsižvelgti į keletą dalykų. Pažvelkite į šias savybes ir nuspręskite, kas labiausiai tiktų jums arba jūsų studijai.

  Medžiagos

  Čia reikia atsižvelgti į du dalykus: pačios kėdės medžiagą ir sėdynės medžiagą. Pirmoji gali būti plienas, aliuminis, plastikas arba medis, tačiau nepamirškite, kad jei ieškote lengvos makiažo kėdės, aliuminis yra idealus pasirinkimas. Sėdynė gali būti pagaminta iš odos arba drobės, jei tik ji yra patvari ir patogi.

  Reguliavimo galimybės

  Čia svarbus jūsų ir kliento ūgis. Tikimybė mėgautis gera makiažo sesija stovint ant pirštų galiukų yra gana minimali. Makiažo kėdė, kurią galite lengvai judinti ir kuri leidžia jums pritaikyti ją prie kliento ūgio, nesvarbu, ar jis aukštas, ar žemas.

  Mobilumas

  Jei esate kelyje, tai labai naudinga savybė. Nešiojamoji makiažo kėdė turėtų būti lengva ir lengvai pakuojama į krepšį. Nesvarbu, ar darote makiažą vestuvėms, ar įvairiems renginiams, galimybė sulankstyti kėdę ir pasiimti ją su savimi yra absoliuti būtinybė.

  Patogumas

  Ideali makiažo kėdė turėtų būti patogi ir makiažo meistrui, ir klientui, ypač ilgesnių makiažo seansų metu. Galvos atrama turėtų būti nuimama ir reguliuojama, kad klientės galėtų atsipalaiduoti, o jų veidai būtų idealioje makiažui atlikti padėtyje. Sulankstomos makiažo kėdės su paminkštintomis sėdynėmis ir atlošais suteikia daugiau patogumo. Būtinai turi būti neslystanti kojų atrama.

  Stilius

  Dizainas gali apimti galvos atlošą, reguliuojamą kojų atramą, keletą šonuose esančių dėtuvių ir pan. Forma taip pat gali šiek tiek keistis, ypač jei tai studijinė makiažo kėdė. Šio tipo kėdės paprastai būna stilingesnės išvaizdos, bet ir brangesnės.

  Geresnis makiažo atlikimas

  Norint sukurti nepriekaištingą makiažą, būtina kokybiška įranga. Jūsų makiažo kėdė yra tokia pat svarbi kaip ir jūsų teptukai, šviesos ir makiažo priemonės. Ji leidžia klientui patogiai sėdėti, nereikia nuolat reguliuoti, taip užtikrinant gerą patirtį. Jei klientės kaklas, galva ir nugara yra tinkamai paremti, vizažistui nereikės jaudintis, kad klientė taip nerimauja. Esant geram sėdėjimo kampui, galima sklandžiai atlikti makiažą, sukurti geresnius kontūrus ir pan. Tinkama profesionalaus makiažo meistro kėdė padeda geriau atlikti darbą, taigi pagerina galutinį makiažą. Pirkti makiažo kėdes profesionalams gali būti sudėtinga. Dauguma žmonių prieš pirkdami internetu neskaito atsiliepimų, todėl galiausiai įsigyja tai, kas neatitinka jų poreikių arba yra prastesnio lygio nei tai, ką galėjo įsigyti patys. Kiti daro klaidą pirkdami nežinodami, ko iš tikrųjų nori, o daugelis galiausiai įsigyja tai, ko apskritai neverta pirkti. Jei perkate ne internetu, parduotuvė stengsis jus pastūmėti pirkti jų kėdes, net jei jų parduodama visažistės kėdė nėra tinkamiausia jūsų makiažo poreikiams. Kad ir kaip stengtųsi jums padėti, jie tik nori jums parduoti tai, kas leis jiems toliau uždirbti pinigus, neįdedant daug pastangų. Todėl geriausia patiems atlikti tyrimus ir pirkti internetu.

 • Prenumeruok naujienlaiškį ir apie vykdomas akcijas sužinok pirmas Prenumeruoti