Prekių katalogas

Kilnojamos plautuvės

 • Profesionali mobili kirpyklos plautuvė Star III
  Kodas: myjnia-fryzjerska-star-iii-AYALA
  Likutis: 20+ vnt.
  509.00 
  Profesionali mobili kirpyklos plautuvė STAR IV
  Kodas: myjnia-fryzjerska-star-iv-AYALA
  Likutis: 20+ vnt.
  590.00 
  Profesionali mobili kirpyklos plautuvė AQUA BACKWASH
  Kodas: 02-REM-04580-AQUA-BACKWASH
  Likutis: 20+ vnt.
  1190.00  - 1290.00 
  Profesionali mobili kirpyklos plautuvė AQUA FRONT WASH
  Kodas: 02-REM-04581-AQUA-FRONT-WASH
  Likutis: 20+ vnt.
  1390.00  - 1490.00 
  Profesionali kirpyklos plautuvė GABBIANO FT42-1
  Kodas: 125894
  Likutis: 20+ vnt.
  69.90 
  Profesionali kirpyklos plautuvė GABBIANO FT35
  Kodas: 125895
  Likutis: 20+ vnt.
  48.90 
  Profesionali kirpyklos plautuvė GABBIANO FT35-1
  Kodas: 125896
  Likutis: 20+ vnt.
  64.90 
  44.90 
  Prekė išparduota. Susisiekite
  439.00 
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Profesionali kirpyklos plautuvė Wash & Carry
  Kodas: 08010701
  Likutis: 0 vnt.
  1290.00 
  Prekė išparduota. Susisiekite
  SIBEL NECK TRAY kaklo apsauga – vonelė
  Kodas: 31203-01
  Likutis: 0 vnt.
  5.90 
  Prekė išparduota. Susisiekite
  469.00 
  Prekė išparduota. Susisiekite
  469.00 
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Profesionali kirpyklos plautuvė Wash & Carry
  Kodas: 08010702
  Likutis: 0 vnt.
  1290.00 
  Prekė išparduota. Susisiekite
 • Mobili galvos plautuvė yra būtina profesionalaus grožio salono priemonė. Ji padeda lengvai išplauti kliento plaukus prieš ar baigiant procedūras, todėl jūs galite būti tikri, jog klientui bus suteikta aukščiausios kokybės paslauga bei priežiūra. Itin platus kilnojamų plautuvių asortimentas leis atrasti būtent jums tinkamą įrangą, kuri ne tik palengvins jūsų darbą, bet ir pasitarnaus kiekvieną dieną atliekant tas pačias procedūras. Mobili kriauklė gali būti nedidelė, lyginant su profesionaliomis plautuvėmis, tačiau jos ne ką mažiau kokybiškos ir funkcionalios, todėl galite būti tikri, jog galvos plautuvė puikiai atliks savo darbą.

  Mobili galvos plautuvė lengvam darbui užtikrinti

  Mobili kriauklė - vienas svarbiausių kirpyklos ar grožio salonų baldų norint užtikrinti visapusiškai komfortabilų ir kokybišką darbą. Klientams yra itin svarbu, jog jų plaukai būtų išplaunami ir paruošiami profesionaliai bei kokybiškai, o mobili kriauklė tai padės užtikrinti bei leis klientams mėgautis procedūromis su malonumu. Svarbu atminti, jog mobili galvos plautuvė gali būti pasirenkama pagal jūsų salono dizainą, todėl šiuos dalykus galite derinti tarpusavyje ir sukurti naują, dar nematytą salono interjerą. Taip pat mobili kriauklė gali būti pasirenkama ir pagal skirtingas savo funkcijas ar jų dizainą. Jos gali būti stumdomos su ratukais arba itin lengvos ir be jokių sunkumų pernešamos rankomis, todėl jas bus itin patogu naudoti nedidelėse patalpose arba naudoti kaip papildomą kriauklę, kuomet eilėje laukia daug klientų arba jūs norite atlikti plovimą, kurioje nors kitoje salono vietoje. Dažniausiai mobili galvos plautuvė būna juodos spalvos, tačiau mūsų asortimente rasite ir baltas arba sidabrines galvos plautuves, o tai leis be jokio vargo išsirinkti tinkamą įrangą jūsų salonui. Mobili kriauklė yra itin paprastas, tačiau labai efektyvus pasirinkimas. Ji suteikia galimybę lengvai ir patogiai tiek klientui, tiek meistrui išplauti plaukus. Tačiau atminkite, jog renkantis mobilia kriauklę, yra svarbu atkreipti dėmesį į tai, iš kokių medžiagų mobili galvos plautuvė yra pagaminta. Ji turi būti pagaminta iš aukštos kokybės ir lengvai prižiūrimo plastiko, kuris užtikrintų, jog plautuvė bus lengvai išvaloma nuo dažų likučių ar plaukų. Taip pat jos gali turėti kampo reguliavimo funkciją, tokiu būdu leidžiant pakreipti galvą tinkamai, o vandens išleidimo žarna leidžia patogiai pašalinti vandenį iš plautuvės. Taip pat mobili kriauklė gali turėti ir specialią talpą vandens išleidimui, tokiu būdu jums nereikėtų rūpintis apie papildomas priemones norint pašalinti vandenį. Papildomi padėklai priemonėms susidėti gali itin patogiai pasitarnauti, kuomet reikia atlikti procedūras ir naudoti keletą skirtingų priemonių, kurias visas galėsite turėti vienoje, jums patogioje ir lengvai pasiekiamoje vietoje. Nepaisant to, jog mobili kriauklė yra vienas pigiausių pasirinkimų norint atlikti kirpimus ar plaukų dažymus, tačiau jos yra ir viena geriausių investicijų grožio salone. Svarbu rinktis kokybiškus gaminius ir investuoti į priemones, kurios yra naudojamos dažnai ir yra itin reikalingos atliekant tokio tipo procedūras.

  Mobili kriauklė profesionaliam naudojimui

  Mobili galvos plautuvė yra būtina norint greitai, efektyviai ir kokybiškai atlikti grožio procedūras. Mobili kriauklė užtikrina malonų plaukų plovimą ir nesukelia jokio diskomforto. Salonams.eu parduotuvė grožio profesionalams, kurioje rasite visas jums reikalingas priemones norint sėkmingai ir efektyviai dirbti grožio salone. Asortimente yra mobili kriauklė, profesionali mobili kirpyklos plautuvė, mobili galvos plautuvė, galvos atrama. Plataus ir kruopščiai atrinkto asortimento dėka, galite būti tikri, jog rasite būtent jums tinkamas priemones, o svarbiausia - įsigysite tik aukštos kokybės gaminius, kurie puikiai ir ilgai tarnaus atliekant grožio procedūras.

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruok naujienlaiškį ir apie vykdomas akcijas sužinok pirmas Prenumeruoti