Prekių katalogas

HYDRAFACIAL aparatai

 • HYDRAFACIAL vandens mikrodermabrazijos aparatas 7in1
  Kodas: 23350-01
  Likutis: 20+ vnt.
  2090.00 
  Hydrafacial 6in1 vandens mikrodermabrazijos aparatas
  Kodas: 23353-01
  Likutis: 20+ vnt.
  3290.00 
  499.00 
  759.00  Sutaupykite 260.00 
  Veido odos analizatorius + HYDRAFACIAL 7in1
  Kodas: 23351-01
  Likutis: 20+ vnt.
  2190.00 
  2890.00 
  Prekė išparduota. Susisiekite
 • Kas yra hydrafacial?

  HydraFacial - tai hidradermabrazijos - adermatologinės procedūros - pavadinimas. Jis apima 3 etapų procedūrą, kurią sudaro odos valymas, šveitimas ir maitinamųjų serumų įterpimas į odą. Ši veido procedūra yra universali ir tinkama bei saugi visiems odos tipams.Kad geriau suprastumėte, palyginkime HydraFacial su kitomis veido procedūromis.

  Kaip veikia hydrafacial aparatas ?

  "HydraFacial aprato procedūra panaši į kitą procedūrą, vadinamą mikrodermabrazija, pasak Amerikos plastikos chirurgų draugijos, mikrodermabrazija naudojama abrazyviniu instrumentu švelniai nušlifuojant odą, pašalinant storesnį, nelygų išorinį sluoksnį". Vis dėlto tai ne visai mikrodermabrazija, o kai kurie žmonės sako, kad ji kur kas geresnė. Hydrafacial aparatas naudoja šveičiamąjį antgalį, kuris kartu su siurbimu pašalina negyvas odos ląsteles nuo veido paviršiaus, nušveitus odą, į ją suleidžiami serumai. Šis paskutinis žingsnis yra pagrindinė priežastis, kodėl, hydrafacial aparatas yra toks veiksmingas,visą procedūrą galima atlikti vos per 30 minučių.

  HydraFacial ir odos infuzija

  Tiek dermos infuzija, tiek "HydraFacial" procedūros yra panašios, nes jų metu atliekamos serumo infuzijos odai drėkinti. Tačiau skirtumas yra tas, kad kiekviena procedūra gali būti pritaikyta individualiai. HydraFacial - tai švelnus ir drėkinantis veido procedūros būdas, tinkantis visų tipų odai, o dermos infuziją galima pritaikyti ir ji geriausiai tinka konkrečioms odos būklėms gydyti.

  HydraFacial, Mikrodermabrazija arba tradicinis veido valymas?

  Visomis šiomis procedūromis siekiama atgaivinti odą pašalinant nešvarumus ir negyvas odos ląsteles. Tačiau mikrodermabrazijai naudojamas abrazyvinis antgalis, o "HydraFacial" procedūrai naudojamas vanduo ir ji yra švelnesnė procedūra. Jei palygintumėte HydraFacial apratą su cheminiu šveitimu, pirmoji yra plataus masto ir užtikrina visų tipų odos valymą, šveitimą ir maitinimą, o antroji tinka ne visiems odos tipams.

  Veido procedūros HydraFacial privalumai

  Nekenksminga odai - skirtingai nuo kitų veido procedūrų, kurios gali sudirginti jūsų odą, atlikus HydraFacial procedūrą nereikia nerimauti dėl atsigavimo laiko. Rezultatus pamatysite per 30 minučių. Saugus jautriai odai - dauguma veido procedūrų, kai prieš ištraukimą poroms suminkštinti naudojami garai, jautriai odai gali sukelti pernelyg didelį paraudimą. Kadangi "HydraFacial" procedūros metu garai nenaudojami, ji saugi ir nedirgina visų tipų odos. Beveik neskausminga - šios procedūros metu oda nėra traukiama ar šveičiama. Kai kuriems naudotojams tai gali būti maloni ir atpalaiduojanti patirtis. Suteikia sveiką, švytinčią veido odą - HydraFacial aparatas gali padėti pašalinti smulkias linijas, raukšles, senatvines dėmes, išsiplėtusias poras, netolygų odos atspalvį ir suglebimą. Bendras rezultatas - pagerėjusi odos tekstūra ir sveika bei švytinti oda.

  Šalutinis "HydraFacial" poveikis

  Hydrafacial aparatas yra itin veiksmingas, kai kalbama apie odos priežiūros procedūras. Jis giliai išvalo jūsų poras ir ištraukia nešvarumus. Šalutinio poveikio nėra, išskyrus nedidelį paraudimą, kuris gali trukti valandą. Daugelis naudotojų nepajunta jokio paraudimo ir netgi mano, kad procedūra yra maloni ir atpalaiduojanti. Procedūra nereikalauja jokių prastovų, todėl iš karto po jos galite tęsti įprastą veiklą.

  Dažnai užduodami klausimai

  Kaip dažnai man reikia atlikti hidrafacialinę veido procedūrą?

  Priklausomai nuo odos tipo, hidrafacialinę procedūrą galite daryti kartą per 2-4 savaites.

  Kiek hidrafacialinių procedūrų reikia atlikti, kad būtų matyti rezultatai?

  Rekomenduojama atlikti vieną procedūrą per mėnesį, ir nors po kiekvienos procedūros iš karto pamatysite rezultatus, norimų rezultatų pasieksite po 6 procedūrų. Kiek laiko išlieka hidrafacialinės procedūros rezultatai? Po kiekvieno procedūros oda tampa lygesnė ir labiau sudrėkinta, o tai išlieka nuo 5 iki 7 dienų.

  Ar po vandens aparato procedūros galiu plauti veidą vandeniu?

  Po procedūros oda kelias valandas gali būti šiek tiek jautri.  Neplaukite veido, nesiprauskite po dušu ir nevalykite prakaito mažiausiai 6 valandas po procedūros.