Prekių katalogas

Džiovintuvo laikikliai

 • Plaukų džiovintuvo laikiklis LUX
  Kodas: uchwyt-lux-AYALA
  Likutis: 20+ vnt.
  32.90 
  Spiralinis plaukų džiovintuvo laikiklis FX24
  Kodas: 125927
  Likutis: 20+ vnt.
  10.90 
  Spiralinis plaukų džiovintuvo laikiklis FX64
  Kodas: 125928
  Likutis: 20+ vnt.
  10.90 
  Sieninis džiovintuvo laikiklis Q96 CHROMAS
  Kodas: 129185
  Likutis: 20+ vnt.
  7.90 
  69.90 
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Spiralinis plaukų džiovintuvo laikiklis A-703
  Kodas: 114460
  Likutis: 0 vnt.
  13.90 
  Prekė išparduota. Susisiekite
  6.20 
  Prekė išparduota. Susisiekite
 • Į vonios kambarį užsukame bent keletą ar netgi kelioliką kartų per dieną. Čia pradedame savo dieną ir atsipalaiduojame po dienos sunkumų, todėl maksimalus komforto užtikrinimui niekas nenorėtų, jog kas nors jį sutrukdytų. Tačiau taip gali nutikti netgi ir dėl tokių dalykų kaip komforto trūkumas, prastas vietos išnaudojimas ar netvarkingi prietaisai. Plaukų priežiūrai yra reikalingas džiovintuvas, kurio patogiam laikymui ir naudojimui gali būti naudojamas feno laikiklis, kuris leis būti tikriems, jog jums nereikės sukti galvos, kur yra fenas ar kaip išsukti susipynusį laidą. Plaukų priežiūra yra ne tik viena svarbiausių kasdienių moters veiklų, bet ji turi būti ir lengvai bei patogiai atliekama. Plaukais rūpintis reikia kiekvieną dieną, o kad tai daryti tinkamai, jūs turite pasirūpinti ir aukštos kokybės priemonėmis. Feno laikiklis padeda ne tik suteikti estetiškumo ir žavumo vonios kambariui, bet ir palengvina džiovintuvo naudojimą, kadangi jis visuomet yra vienoje vietoje ir gali būti pasiekiamas vos per sekundę.

  Plaukų džiovintuvo laikiklis patogiam naudojimui

  Džiovintuvo laikiklis gali asocijuotis su viešbučiu, kuriuose džiovintuvai dažniausiai būna patogiai laikomi juose, tačiau feno laikiklis gali puikiai pasitarnauti ir jūsų namuose. Šiandien netgi ir kasdieniuose namuose sparčiai populiarėjantis plaukų džiovintuvo laikiklis leidžia mėgautis ne tik gražiai atrodančia plaukų džiovintuvo laikymo vieta, bet ir turi ne vieną patogią funkciją, kurios padeda taupyti vietą, kadangi visuomet galite džiovintuvą greitai ir patogiai padėti į jo vietą, nereikia nuolat suvynioti laido, o tai leidžia išvengti nuolatinio laido susipynimo bei laiko gaišimo, džiovintuvą visuomet rasite vienoje vietoje bei nereikės sukti galvos, kur jį palikote paskutinį kartą.

  Džiovintuvo laikiklis namams

  Feno laikiklis taip pat gali būti priskiriamas ir prie interjero detalių. Šis vonios aksesuaras dažnai yra laikomas ne tik ypatingai praktišku, bet ir stilingu. Jie gali būti įvairių rūšių - spiralinis plaukų džiovintuvo laikiklis, metalinis feno laikiklis, reguliuojamas džiovintuvo laikiklis ar netgi profesionaliam naudojimui skirti džiovintuvo laikikliai. Taip pat jie gali būti ir skirtingų spalvų ar pagaminti iš skirtingų medžiagų - feno laikiklis gali būti chromuotas, todėl galite būti tikri, jog jis bus ilgaamžis ir tarnaus ištisus metus. Neutraliai atrodantis džiovintuvo laikiklis puikiai derės prie jūsų vonios baldų bei tiks bet kokiam interjerui. Tinkamai priderintas prie jūsų vonios kambario interjero plaukų džiovintuvo laikiklis gali sukurti daugumos mylimą viešbučio atmosferą arba tiesiog pagyvinti vonios kambarį. Taip pat svarbu prisiminti, jog feno laikiklis turi ir daugybę, jau anksčiau išvardintų privalumų, kurie ne tik leis mėgautis atnaujintu vonios interjeru, bet ir palengvins jūsų kasdienybę. Nors ir galėtų pasirodyti, jog plaukų džiovintuvo laikiklis didelės įtakos jūsų interjerui nepadarys, tačiau būtent nedidelės detalės ir suteikia visumai jaukumo. Tad jeigu dabartinis jūsų vonios kambarys kiek pabodo, tai gali būti paprasčiausias ir itin pigus aksesuaras, suteiksiantis reikšmingą pokytį.

  Plaukų suktukai gera kaina internetu

  Atnaujinkite savo vonios kambario interjerą netgi ir smulkiausiomis detalėmis, kurios ypatingai pagyvins ar kardinaliai pakeis interjero išvaizdą. Plaukų džiovintuvo laikiklis leis nebrangiai ir greitai tai padaryti, taip pat bus efektyvus pagalbininkas norint taupyti laiką bei vietą vonios kambaryje. Jums nereikės rūpintis dėl susipynusių prietaisų laidų ar dėl to, jog nebėra vietos kur juos visus patalpinti. Salonams.eu parduotuvė grožio profesionalams, kurioje rasite visas jums reikalingas priemones ne tik jūsų grožiui, bet ir jūsų namams bei jų interjerui. Asortimente yra profesionalus sieninis laikiklis, spiralinis plaukų džiovintuvo laikiklis ar itin lengvai montuojamas metalinis feno laikiklis. Plataus ir kruopščiai atrinkto asortimento dėka, galite būti tikri, jog rasite būtent jums tinkamą džiovintuvo laikiklį, o svarbiausia - įsigysite tik aukštos kokybės gaminius, kurie puikiai ir efektyviai pasitarnaus norint įgauti naujų įspūdžių jūsų vonios kambaryje bei palengvinant jūsų kasdienybę.

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruok naujienlaiškį ir apie vykdomas akcijas sužinok pirmas Prenumeruoti