Prekių katalogas

Makiažo valikliai

 • 10.90
  12.90 Sutaupykite 2.00
  Prekė išparduota. Susisiekite
  7.90
  12.90 Sutaupykite 5.00
  Prekė išparduota. Susisiekite
  19.90
  Prekė išparduota. Susisiekite
 • Makiažo valikliai internetu

  Makiažas - neatsiejama moters grožio dalis. Didžioji dalis moterų įvairias makiažo priemones naudoja kone kas dieną, todėl yra itin svarbu naudoti tik aukštos kokybės ir jūsų odos tipui tinkamas priemones. Makiažas yra tik viena rutinos dalis ir tuo pačiu yra svarbu atminti, jog makiažas turi būti visuomet nuvalomas itin kruopščiai ir atidžiai, o tam puikiai tinka tokios priemonės kaip makiažo valikliai. Valiklis makiažui yra svarbi priemonė, kuri padės užtikrinti, kad jūsų veido oda būtų sveika, lygi bei tobulai atrodanti. Valiklis jautriai odai yra naudingas, kuomet reikia pašalinti kosmetikos likučius nuo odos ir tai tuo pačiu užtikrina, kad jūsų veido oda būtų apsaugota nuo porų užsikimšimo ir nesukeltų papildomų nemalonumų. Makiažo valikliai pasižymi plačiu pasirinkimu, todėl galite būti tikri, kad iš daugybės valiklių odai rasite būtent jūsų odos tipui tinkamą odos valiklį. Visgi, jeigu nesate tikri, kokią priemonę pasirinkti, galite rinktis universalias priemones, kurios tinka kone visiems odos tipams, pavyzdžiui tokias kaip valomasis pienelis. Na, o jeigu jūsų veido oda yra linkusi sausėti, jums puikiai tiks micelinis vanduo, kuris ne tik lengvai ir saugiai pašalina makiažą, bet ir saugo bei drėkina odą. Taip pat derėtų pasirūpinti ir makiažo valikliu akių sričiai, kuris ne tik efektyviai nuvalys makiažą nuo akių srities, bet ir apsaugos bei puoselės paakių zoną.

  Makiažo valiklis jautriai odai

  Svarbu atminti, jog kiekvienos moters veido odos tipas yra skirtingas ir jai yra reikalingos skirtingos, būtent jos odos tipui tinkamos priemonės. Būtent dėl šių priežasčių ir džiaugiamės, jog makiažo valikliai mūsų asortimente turi itin platų pasirinkimą, kuris patenkins kiekvieno poreikius bei norus. Makiažo valiklis gali būti pagamintas iš tokių sudedamųjų dalių kaip vanduo arba aliejus, kurios sudaro valiklio pagrindą. Prieš išsirenkant koks makiažo valiklis galėtų būti tinkamas jums, visuomet galite pasikonsultuoti su specialistais, kurie parinks jūsų veido odai tinkamą valiklį. Taip pat svarbu atminti ir apie dvigubą veido valymą, kuris yra laikomas kone būtinu kiekvieną kartą norint visiškai pašalinti makiažo likučius. Dvigubas veido valymas ne tik užtikrina sveikesnę jūsų odos būklę, bet ir padidina tikimybę, jog net ir po ilgo laiko jūsų veido oda išliks sveika bei spindinti.

  Kokių rūšių gali būti makiažo valikliai?

  Micelinis vanduo - tai viena efektyviausių bei lengviausiai naudojamų priemonių makiažui valyti. Micelinis vanduo ne tik pašalina makiažą, bet ir nuvalo odą tuo pačiu metu. Makiažą valantis vanduo - ši priemonė pašalina makiažą bei padeda nuvalyti odą. Sausai ir jautriai odai vienas puikiausių pasirinkimų gali būti makiažą valantis kremas arba losjonas, kurios valydamos makiažą pasižymi ir itin turtingu maitinamuoju poveikiu veido odai. Aliejinis makiažo valiklis padės itin lengvai nuvalyti tokias makiažo priemones, kurios yra atsparios vandeniui. Gelinis makiažo valiklis - naudinga priemonė, kuri yra skirta probleminei odai. Ji ne tik pašalins makiažą, bet ir atgaivins jūsų veido odą. Makiažą valančios putos yra itin lengvai naudojamos, kadangi jas pakanka sukamaisiais judesiais paskirstyti ant veido ir nuplauti šiltu vandeniu. Visi šie makiažo valikliai yra veiksmingi ir naudingi, tačiau kiekvienai, priklausomai nuo odos tipo, jie gali veikti skirtingai. Taip pat derėtų nepamiršti ir papildomų priemonių, kurios yra reikalingos norint efektyviai pašalinti makiažą. Makiažo valikliai kartu efektyviai veiks su tokiomis priemonėmis kaip vatos lapeliai, kuriuos galime sutikti kone kiekvienuose namuose. Ši klasikinė priemonė yra viena populiariausių kalbant apie makiažo valymą, o jos naudojimas yra itin paprastas - pakanka vatos lapelį suvilgyti veido valymo priemone ir švelniai nuvalyti veidą. Jeigu jums labiau patinka daugkartinės priemonės, galite pasirinkti makiažo valymo šluostę ar rankšluostį, kurie atlieka tą pačią funkciją kaip ir vata, tačiau jie turi būti naudojami su šiltu vandeniu ir visuomet po naudojimo išplaunami. Kita daugkartinė priemonė, kuri padeda tausoti gamtą gali būti ir makiažo valymo pirštinė, kurios naudojimas yra beveik toks pats kaip ir šluostės - pakanka užmauti pirštinę ant rankos, ją sušlapinti šiltu vandeniu ir švelniai bei kruopščiai nuvalyti makiažą.

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruok naujienlaiškį ir apie vykdomas akcijas sužinok pirmas Prenumeruoti