Prekių katalogas

Vaškas depiliacijai

 • 14.90
  17.90 Sutaupykite 3.00
  10.90
  13.90 Sutaupykite 3.00
  15.90
  20.90 Sutaupykite 5.00
  ITALWAX OUD FLEX kasetinis vaškas, 100 ml.
  Kodas: 310325-24
  Likutis: 6 vnt.
  1.70
  ITALWAX BANANA depiliacijos vaškas, 100 ml
  Kodas: 310325-02
  Likutis: 4 vnt.
  1.70
  ITALWAX COCONUT depiliacijos vaškas, 100 ml
  Kodas: 310325-04
  Likutis: 7 vnt.
  1.70
  ITALWAX ROSA depiliacijos vaškas, 100 ml
  Kodas: 310325-06
  Likutis: 3 vnt.
  1.70
  ITALWAX NATURAL depiliacijos vaškas, 100 ml
  Kodas: 310325-05
  Likutis: 9 vnt.
  1.70
  ITALWAX OLIVE depiliacijos vaškas, 100 ml
  Kodas: 310325-09
  Likutis: 11 vnt.
  1.70
  ITALWAX HONEY depiliacijos vaškas, 100 ml
  Kodas: 310325-11
  Likutis: 9 vnt.
  1.70
 • Depiliacinis vaškas namuose

  Depiliacija vašku namuose tapo populiariu būdu atsikratyti nepageidaujamų kūno plaukelių. Kai mūsų gyvenimo būdas darosi vis labiau užimtas, tampa sunku skirti laiko ir apsilankyti depiliacijos vašku salone. Įsigiję namų epiliacijos vašku rinkinį, galite labai lengvai pašalinti kūno plaukelius kada panorėję ir kur panorėję. Šiuos rinkinius lengva naudoti, jie patogūs ir nebrangūs, palyginti su brangiai kainuojančiomis salonų teikiamomis paslaugomis. Plaukelių šalinimas lazeriu yra bene geriausias būdas visam laikui atsikratyti kūno plaukelių, tačiau ne visi gali sau leisti tokią brangią procedūrą. Todėl depiliavimo vaškas išlieka populiariausias plaukų šalinimo būdas.

  Kaip nusipirkti depiliacijos vašku rinkinį

  Paprastai galima įsigyti dviejų tipų rinkinių - karšto ir šalto. Karštą vašką prieš tepant reikia pašildyti. Tuo tarpu šaltos juostelės būna su apvalkalu ir jas patogiau naudoti, nes yra paruoštos naudoti. Galite įsigyti bet kurį iš jų pagal savo pageidavimus. Keletas patarimų gali padėti jums apsispręsti, ar norite pirkti karštą, ar šaltą. Vaškuojamas plotas - karštos juostelės labiau tinka didesnių kūno plotų, pavyzdžiui, rankų, kojų ir nugaros, depiliacijai vašku. Šaltuoju vašku patogu vaškuoti mažesnes sritis, pavyzdžiui, viršutinę lūpų dalį ir veidą. Bikinio depiliacija vašku - geras būdas pašalinti gaktos plaukelius. Dažnumas - rinkinio pasirinkimas taip pat priklausys nuo to, kaip dažnai norite depiliuotis vašku. Karštas vaškas tinka, kai norite depiliuotis reguliariai. Norintieji kartą per tam tikrą laiką depiliuotis vašku gali naudoti šalto vaško juosteles. Patogumas - šalto vaško juosteles lengva nešiotis, jos sukelia mažiau netvarkos, palyginti su karšto vaško juostelėmis. Visada geriau nešiotis šalto vaško juosteles nei visą rinkinį. Jei ruošiatės atostogauti, patartina depiliuotis prieš tai, nes karštas vaškas gali padėti atsikratyti plaukelių bent mėnesį.

  Priežastys, kodėl depiliacija vašku geriausias sprendimas šalinant plaukus

  Depiliacija vašku yra puikus būdas atsikratyti nepageidaujamų kūno ir veido plaukelių minimaliomis pastangomis, o rezultatais galite džiaugtis iki trijų ar keturių savaičių. Skirtingai nuo tradicinių plaukų šalinimo būdų, tokių kaip skutimas ir depiliaciniai kremai, depiliacija vašku pašalinsite plaukelius nuo šaknų, o oda išliks lygi ir elastinga. Naudodami visiškai natūralią vaško depiliacijos formulę galite gauti dar daugiau naudos odai.

  Vaškas šalina mažus ir didelius plotus

  Tą pačią depiliacijos vašku formulę galite naudoti ir dideliems, ir mažiems plotams. Minkštas vaškas su juostelėmis yra puikus pasirinkimas norint atsikratyti plaukelių didelėse srityse, pavyzdžiui, ant kojų, rankų, nugaros ir krūtinės, taip pat mažesnėse srityse, pavyzdžiui, pažastyse, viršutinėje lūpoje ir antakiuose. Galite tiesiog sumažinti juosteles iki įvairaus dydžio ir pasirūpinti net mažais odos ploteliais.

  Depiliacija vašku lėtina plaukelių ataugimą

  Jei pavargote nerimauti dėl perteklinių kūno plaukelių, pradėkite depiliuotis vašku tik kartą per mėnesį ir pastebėsite, kad plaukeliai atauga daug lėčiau. Kai kurie žmonės net pastebi, kad po kelių mėnesių depiliacija vašku toje pačioje srityje plaukai visiškai nustoja augti. Vaškavimas gali stabdyti plaukelių augimą, todėl paprasčiausiai teks depiliuoti rečiau ir galėsite mažiau stresuoti dėl nepageidaujamų kūno plaukelių. Dėl skutimosi ir kitų plaukų šalinimo būdų plaukai gali ataugti šiurkštesni ir netolygūs. Depiliuojant vašku plaukai paprastai atauga švelnesni.

  Oda lieka lygi ir nepriekaištinga

  Kai ruošiatės ypatingam renginiui arba tiesiog norite gerai jaustis savo odoje, nepageidaujamų plaukelių atsikratykite vašku. Depiliuojant natūraliu vaško tirpalu, jūsų oda atrodys lygi ir nepriekaištinga. Jausitės užtikrintai, kad jūsų oda visiškai be plaukelių, kai vilkėsite tas palaidines ir sukneles be rankovių, šortus, maudymosi kostiumėlį ir kitus labiau atidengiančius drabužius. Be to, rezultatai išliks kelias savaites, todėl po depiliacijos vašku nereikės jaudintis dėl nepageidaujamų plaukelių iki mėnesio.

  Vaškas veido depiliacijai

  Kietasis vaškas yra švelnesnis jūsų odai. Jis geriau tinka jautrioms vietoms, o pašalinti jį mažiau skausminga. Minkštas vaškas geriau tinka dideliems plotams, pavyzdžiui, kojų ar nugaros. Jei pradedate depiliuotis vašku, galite pradėti nuo licencijuoto kosmetologo arba dermatologo konsultacijos.

  Ar gera mintis depiliuoti veidą vašku?

  Veido depiliacija vašku gali užtikrinti, kad oda bus lygi ir be plaukelių iki kelių savaičių. Dažnai depiliuoti vašku yra daug patogiau nei skusti, nes nepageidaujami plaukeliai ištraukiami prie šaknų, o rezultatai išlieka gerokai ilgiau.

  Kas atsitinka, jei vašku depiliuojate visą veidą?

  Kai kuriais atvejais veido depiliacija vašku gali sukelti infekciją toje vietoje, kurioje įvyko kraujavimas ar buvo pažeista oda. Taip pat rizikuojate, jei vašką naudojate ant šviežio įpjovimo ar žaizdos. Kreipkitės į gydytoją, jei epiliacijos vašku vieta patinsta ar išteka.