Prekių katalogas

Tatuiruočių šalinimo aparatai

 • Apsauginiai akiniai IPL procedūroms su 3PL filtru
  Kodas: IPL-OKULARY/3PL
  Likutis: 20+ vnt.
  119.90 
  EXEO lazeris Q-SWITCHED ND YAG
  Kodas: 5311-06
  Likutis: 20+ vnt.
  5900.00 
 • Lazeris tatuiruočių šalinimui internetui

  Tatuiravimosi procesas gali būti itin intriguojantis, o jo laukimas - ne ką mažiau. Daugelis sutiktų, jog apsisprendimas pasidaryti tatuiruotę nėra itin lengvas, tačiau apsisprendus ir užsibrėžus - laukimas gali tapti ypatingai maloniu. Daugeliui tatuiruotės yra svarbi jų kūno puošmena. Vieni tatuiruotes darosi su jiems svarbiais atributais, reikšmėmis, kurios jiems primena svarbius nutikimus ar prisiminimus. Kiti tiesiog mėgaujasi įvairiausiomis tatuiruotėmis ant savo kūno, kurios neturi pernelyg didelės reikšmės, tačiau atrodo itin žaviai bei išskirtinai. Visgi svarbu paminėti ir tai, jog ne visuomet priimtas sprendimas pasidaryti kokią nors tatuiruotę būna teisingas. Taip pat ir bėgant laikui, daugelio požiūris į tatuiruotę ant kūno keičiasi ir daugelis vis dažniau pagalvoja apie tatuiruotės šalinimą, kas šiandieną yra itin lengvai prieinama kiekvienam. Būtent tam ir yra skirti tokie prietaisai kaip tatuiruočių šalinimo aparatai. Tattoo šalinimas gali pasirodyti ypatingai geru sprendimu, kuomet esanti tatuiruotė ant jūsų kūno daugiau nebedžiugina.

  Tatuiruočių šalinimo aparatai naujiems potyriams

  Taigi, jeigu jūs daugiau nebenorite turėti tatuiruotės ant jūsų odos ir norite ją pašalinti, tattoo šalinimo aparatas yra būtent tas prietaisas, kurio jums reikia. Visiškai nesvarbu kokio dydžio yra tatuiruotė, kadangi lazeris tatuiruočių šalinimui pasižymi itin efektyviu veikimu tiek šalinant ypatingai dideles tatuiruotes, tiek mažytes, kurios daugeliui gali pasirodyti netgi nematomomis. Apsisprendus, jog norite pašalinti tatuiruotę, žinokite tik tai, jog šalinimo trukmės procesas gali skirtis ir nuo tatuiruotės dydžio - didelei tatuiruotei pašalinti gali nepakakti vieno vizito, todėl apsišarvuokite kantrybe ir leiskite specialistams pasirūpinti jūsų oda. Naujos kartos tatuiruočių šalinimo aparatai arba dar kitaip vadinami diodo lazeriais, pasižymi itin ilgesne veikimo banga, todėl procedūros metu šviesa, sukuriama lazerio prasiskverbia ir veikia gilesnius odos sluoksnius. Tai leidžia užtikrinti, jog bus išvengta odos pigmentacijos defektų, o tattoo šalinimas bus atliktas greičiau bei efektyviau - jums prireiks mažiau procedūrų bei pati procedūra truks trumpiau. Taip pat derėtų žinoti ir tai, jog naujausi lazeriai gali be jokio vargo pašalinti visas tatuiruočių spalvas, todėl jums nereikės papildomai rūpintis renkantis lazerį tatuiruočių šalinimui. Jei renkatės lazerį, įsitikinkite, jog aparatas tatuiruočių šalinimui veiks efektyviai ir greitai, veiks giliausius odos sluoksnius bei nesukels papildomų rizikų ir pašalinių reiškinių odai. Taip pat vienas svarbiausių aspektų renkantis yra tai, jog aparatas nepaliktų jokių randų po procedūros ir būti visiškai saugus visų tipų odai.

  Tattoo šalinimas gali tapti ypatinga procedūra

  Nusprendus, jog tatuiruotė jūsų nebedžiugina ar nebeteko prasmės ir jai yra reikalingas šalinimas, rinkitės tik aukščiausio lygio aparatus šiai procedūrai. Aukšto lygio tatuiruočių šalinimo aparatas užtikrins, jog procedūra bus atlikta saugiai ir aukščiausiu įmanomu lygiu, o jums nereikės daugiau jaudintis dėl netinkamos tatuiruotės. Taip pat galite sutikti ir universalių aparatų, kurie gali būti skirti tiek plaukų šalinimui, jauninimui, tiek ir tatuiruočių šalinimui viename. Tokie aparatai yra tinkamas pasirinkimas tiems, kurie atlikinėja daugybę skirtingų procedūrų, tačiau kartais prireikia atlikti ir tokią procedūrą, kuri nėra įtraukta į jų kasdienybę. Jeigu esate meistras ir norite išsirinkti tinkamą aparatą - visuomet galite kreiptis į mūsų aukščiausio lygio grožio srities specialistus, kurie jus pakonsultuos visais jums rūpimais klausimais bei palengvins apsisprendimą, kurį tattoo šalinimo aparatą išsirinkti. Tatuiruočių šalinimo aparatas gali tapti puikia investicija visiems, kurie nori pradėti atlikinėti tokio tipo procedūras bei užtikrinti savo klientams aukščiausią įmanomą kokybę.

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruok naujienlaiškį ir apie vykdomas akcijas sužinok pirmas Prenumeruoti