Prekių katalogas

Gelio lakai spalvoti

 • Geliniai lakai internetu

  Geliniai nagų lakai tampa vis populiaresniu ir populiaresniu pasirinkimu, kuomet kalbame apie manikiūrą ar pedikiūrą. Vienas didžiausių pranašumų, kodėl geliniai nagų lakai yra tokie populiarūs yra tai, jog jie išsilaiko itin ilgai, todėl po procedūros galite mėgautis ilgą laiką tvarkingai, estetiškai ir itin žaviai atrodančiais nagais. Taip pat ilgalaikiai nagų lakai vis įgauna didesnį populiarumą ir naudojimui namuose, o ne tik grožio salonuose. Kadangi procedūra pasižymi paprastu naudojimu - pakanka vos kelių priemonių, tokių kaip geliniai lakai ar UV/LED lempos ir kitos priemonės ir procedūra gali būti atlikta namuose. Dar vienas svarbus aspektas, kurį verta paminėti yra tai, jog geliniai lakai pasižymi itin gausia spalvų palete, todėl spalvoti geliniai lakai yra toks populiarus pasirinkimas.

  Geliniai nagų lakai pasižymi daugybe privalumų

  Ne paslaptis, kodėl ilgalaikiai nagų lakai yra tokie populiarūs. Didelis spalvų pasirinkimas, ypatingas blizgesys, įvairūs raštai, ilgas išsilaikymas. Tačiau norint turėti tobulai atlikta lakavimą jums reikės kelių priemonių: geliniai lakai - pagrindinė priemonė, kurios dėka manikiūras ar pedikiūras gali išsilaikyti netgi iki mėnesio. Gelinio lako pagrindas - yra reikalinga priemonė, kurios dėka gelis sukimba su nago plokštele. Topas - išlygina nelygumus, apsaugo gelinį nagų laką bei suteikia ypatingą blizgesį. UV arba LED lempa yra būtina gelinio lakavimo priemonė, kurios dėka yra sukietinamas lakas. Nors ir atrodytų, jog reikalingų priemonių kiekis yra nemažas, tačiau tai yra investicija į jūsų grožį, kuri tikrai atsiperka su kaupu, o geliniai lakai pigiau gali būti įsigyti mūsų svetainėje. Visgi jeigu jūs nenorite pačios pirkti daugybės priemonių, gelinį lakavimą galite patikėti profesionalams. Jų asortimente įvairūs geliniai nagų lakai sudaro kone didžiąją dalį, todėl galite būti tikri, jog rasite tiek jums tinkamą spalvą, tiek išsirinksite norimus raštus ar spalvų derinius. Grožio salonuose gelinis nagų lakavimas bus atliekamas profesionalo, kuris prieš procedūrą tinkamai paruoš rankas bei itin žaviai nulakuos nagus.

  Kuom yra ypatingas gelinis nagų lakas?

  Nagų lakai yra ypatingi tuo, jog jie yra pagaminti iš aukščiausios kokybės medžiagų, o tai užtikrina, jog jie pasidengs tolygiai bei išsilaikys itin ilgai. Dėl šių priežasčių kokybiški geliniai nagų lakai yra brangesni lyginant juos su paprastais nagų lakais, tačiau jie atrodo įspūdingiau ir išsilaiko daug ilgiau. Renkantis lakus nagams, geliniai lakai pasižymi ypatingai plačiu spalvų asortimentu, kurios gali būti pritaikomos pagal kiekvieno kliento norus. Geliniai nagų lakai yra naudojami procedūroms, kurių metu nagai padengiami specialiu gelio sluoksniu, kuris naudojant specialią lempą sukietėja itin greitai. Specialus procedūros atlikimas užtikrina, jog nagai nesuskilinės, neišbluks ir džiugins jus itin ilgai. Taip pat geliniai lakai pigiau yra laikomi ypatinga priemone, kuri padeda sustiprinti itin silpną nago plokštelę, ją sutvirtina bei leidžia užsiauginti ilgesnius nagus ir juos formuoti taip, kaip jums patinka.

  Geliniai nagų lakai tobulai išvaizdai

  Daugelis net neabejoja, jog šiandien, gelinis nagų lakavimas yra kone geriausia procedūra, kuomet kalbame apie manikiūrą ar pedikiūrą. Būtent dėl jau minėtų daugybės privalumų, geliniai lakai yra tokie populiarūs ir mylimi. Geliniai lakai internetu turėtų būti perkami dėl keletos priežasčių: jūs sutaupysite savo brangų laiką ir nereikės laukti eilėse, galėsite palyginti daugybę skirtingų spalvų, prekės pasieks jus itin greitai. Salonams.eu asortimente yra ir tokios prekės kaip ilgalaikis hibridinis nagų lakas, bespalvis gelis, spalvoti geliniai nagų lakai. Plataus ir kruopščiai atrinkto asortimento dėka, galite būti tikri, jog rasite būtent jums mylimas spalvas, prekinius ženklus ar kitas priemones, kurios užtikrins, jog jūs procedūros būtų atliktos itin kokybiškai ir džiugintų jus ilgą laiką.

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruok naujienlaiškį ir apie vykdomas akcijas sužinok pirmas Prenumeruoti