Prekių katalogas

Frezos antgaliai manikiūrui

 • Kam skirti nagų frezos antgaliai?

  Jei esate įpratę naudotis rankine dildę tikriausiai nustebsite, kaip efektyviai galima naudotis elektrine nagų freza ir kaip profesionaliai ir greitai galite sutvarkyti savo ar kliento nagus.Profesionalūs nagų salonai elektrines nagų frezas naudoja tiek natūraliems, tiek akriliniams nagams formuoti, nors jos dažniau naudojamos akriliniams nagams formuoti.Elektrinės nagų frezos antgaliai gali būti naudojami ne tik nagams formuoti. Frezos naudojamos:

  • Nušlifuoti ataugusį akrilo sluoksnį.
  • Užtaisyti akrilo įtrūkimus
  • Nušlifuoti nagus.
  • Pašalinti rankų ar kojų nuospaudas ir kitas nelygias vietas
  • Suformuoti, nupoliruoti natūralius nagus bei sutvarkykite odeles

  Natūralus nagų antgalis

  Šis antgalis skirtas nagams paruošti; jo paskirtis - padėti pašalinti nagų blizgesį, pašalinti negyvą odeles ir išlyginti odelių sritį. Jis pagamintas iš sintetinio gumuoto minkšto antgalio.

  Paruošiamasis antgalis

  Plonas, siaurėjantis ir plokščiu viršumi, šis nagų antgalis gali būti naudojamas ir natūraliam nagui. Kaip ir rodo pavadinimas, jis naudojamas nagui paruošti ir kraštams išlyginti.

  Karbidiniai nagų antgaliai

  Ekspertai šiuos nagų antgalius apibūdina kaip puikų įrankį labiau pažengusiems naudotojams; jie yra padengti auksu arba sidabru. Jie naudojami akriliniams nagams kirpti ir formuoti; jų negalima naudoti natūraliems nagams. Jie taip pat būna itin ploni, ploni, vidutinio, šiurkštūs ir itin šiurkštūs.Ypač stambaus grūdėtumo antgaliu geriausia šalinti akrilo ir gelio sluoksnius, jie taip pat gali sutrumpinti nagą.

  Keramikiniai frezos antgaliai

  Dėl keramikinių frezos antgalių savybių jie neįkaista taip, kaip kiti antgaliai. Jie taip pat yra ilgaamžiai.Panašiai kaip ir karbidinius  frezos antgalius juos galite įsigyti nuo smulkių iki stambių. Juos taip pat galima valyti ir sterilizuoti, todėl juos galima naudoti daug kartų. Keramikiniai frezos antgaliai pagaminti iš cirkonio oksido, labai patvarūs ir atsparūs bet kokiems įtrūkimams ir mechaniniams pažeidimams. Jie neįkaista kaip kitų tipų frezos antgaliai ir neperduoda šilumos, o naudojant nesukelia vibracijos.

  Pedikiūro antgalis

  Pedikiūro frezos antgaliu siekiama pašalinti pėdų nuospaudas. Kaip sako patyrę specialistai tai didesnis antgalis, kūgio formos, su deimantinės medžiagos juostelėmis aušinimui. Ši dengiamoji medžiaga ant viršutinio cilindro taip pat padeda lengviau pasiekti sudėtingas kojų pėdų nagų vietas.

  Frezos antgalių dydis

  Frezos antgalių  dydį lemia kotelio plotis, o ne jo smaigalys, todėl reikia išmatuoti dugno plotį. Tokiu būdu, jei sprendžiate, koks dydis būtų geriausias, tereikia pažiūrėti, į kurį stulpelį jis patenka, ir taip sužinosite, koks dydis jūsų įrenginiui yra per didelis, o koks yra per mažas.

  Kaip naudotis nagų freza?

  Kaip žino kiekvienas nagų stilistas, kuriam kada nors yra tekę šalinti hibridinius nagus naudojant frezos antgalius, freza yra tikras išsigelbėjimas. Laiko taupymas, patogumas ir universalumas - tai tik keli jo privalumai.Darbas su nagų freza  nėra sudėtingas, tačiau reikia daug praktikos. Nustatykite frezos greitį pagal savo įgūdžius. Naudojant frezą ja galime pašalinti seną hibridinį, gelinį ar akrilinį manikiūrą ir tinkamai paruošti nagus. Freza yra skirta profesionaliam hibridiniam manikiūrui, kuris turėtų būti kiekviename specializuotame salone.