Prekių katalogas

Kirpyklos kėdžių paaukštinimai vaikams

 • Kėdės paaukštinimas vaikams internetu

  Be kirpyklos nėra įsivaizduojamas nė vieno mūsų gyvenimas. Šiandien dideli kirpyklų salonai yra ypatingai populiarūs, taip pat itin populiarėja ir barberių kirpyklos, kurios kerpa ne tik suaugusius, bet ir vaikus. Dėl šių priežasčių kirpėjams yra reikalingos ir specialios kėdės arba paaukštinimas ant kėdės, kurio dėka vaikui yra patogiau sėdėti, o kirpėjui - daug lengviau ir patogiau pasirūpinti jaunuolio šukuosena. Taip pat itin sparčiai populiarėja ir specialios, būtent vaikams pritaikytos kėdės kirpykloms, kurios gali būti padailintos įvairiais animaciniais personažais ir pritaikytos tik vaikų kirpimui. Tačiau yra svarbu, jog kiekvienas grožio salono akcentas atitiktų bendrą interjerą, todėl ne visuomet personalizuotos kėdės vaikams gali ir atitikti tai.

  Paaukštinimas ant kėdės vaikų kirpimams

  Visgi, jeigu jūs nenorite apkrauti savo kirpyklos papildomais baldais ar tiesiog netinkamais jūsų interjerui, tačiau norite atlikti kirpimus ir vaikams, jums puikiai pasitarnaus kėdės paaukštinimas vaikams. Pagalbinė priemonė kirpėjams kerpant jaunesniuosius taip pat apsaugos ir kirpėjo kėdę nuo purvo, kadangi turi specialią prijuostę, kurios dėka jūsų kėdė liks švari, o pats kėdės paaukštinimas bus itin lengvas nuvalyti, kadangi yra pagamintas iš aukščiausios kokybės ir laiko patikrintų medžiagų - minkštos, kokybiškos dirbtinės odos. Būtent todėl galite būti visiškai ramūs tiek dėl sėdėjimo patogumo, tiek dėl kirpimo ir kirpėjo kėdės švarumo. Taip pat norint būti tikram, jog paaukštinimas ant kėdės bus tinkamas jums, galite rinktis iš skirtingų jų dydžių. Asortimente yra įvairių dydžių paaukštinimų, kurie leis patogiai prisitaikyti prie turimų jūsų kirpyklos baldų. Taip pat galite būti ramūs ir dėl kėdės paaukštinimų dizaino, kadangi jie dažniausiai yra juodi, o tai reiškia, jog jie derės prie kone bet kokio grožio salono interjero, o tai leis jums visiškai nesukti galvos dėl klausimo, kaip išlaikyti tobulą interjerą bei džiuginti klientus. Kėdės paaukštinimas vaikams pasižymi ir daugybe privalumų. Pavyzdžiui, dėl to, jog šis produktas yra sukurtas specialiai vaikams, jis užtikrina maksimalų jų saugumą, todėl galite būti ramūs net ir dirbdami su neramiausiais. Nepaisant to, jog saugumo standartas yra itin aukštas, kėdės paaukštinimas yra ir patogus sėdėti dėl savo aukštos kokybės medžiagų, todėl vaikams nebus sunku išsėdėti ir ilgesnės procedūros metu. Kirpėjo darbas taip pat neprailgs bei užtikrins jam lengvą ir malonų laiką kerpant vaikus.

  Kuom yra ypatingas kėdės paaukštinimas?

  Kėdės paaukštinimas vaikams yra ypatingas tuo, jog tai yra kone pats paprasčiausias ir pigiausias, tačiau itin efektyvus sprendimas, nenorint pernelyg daug investuoti į papildomus baldus ar kitą įrangą skirtą kirpėjams. Tai patogus sprendimas, kuris užtikrins patogumą mažajam klientui ir kirpėjui. Paaukštinimas ant kėdės taip pat yra puikus sprendimus grožio salonams, kuriuose nėra pernelyg daug vietos, o paaukštinimas jos neužims ir neapkraus visiškai.

  Kėdės paaukštinimas vaikams palengvins jūsų darbą

  Jeigu vis dar nesiryžtate kirpti vaikų, tačiau norėtumėte tai daryti, bet nenorite įsigyti papildomų ir didelių kirpyklos baldų - paaukštinimas ant kėdės yra sprendimas, kurio jums reikia. Neabejotina, jog plaukų kirpimai yra viena populiariausių ir reikalingiausių procedūrų mūsų gyvenimuose, kurie prasideda jau nuo mažiausių mūsų dienų. Su kėdės paaukštinimu jūs galėsite sutaupyti ne tik papildomus pinigus, bet ir laiką bei vietą kirpykloje, kas yra itin svarbu dirbant nedideliame arba jau pilnai užpildytame grožio salone. Kruopščiai atrinkto asortimento dėka, galite būti tikri, jog rasite būtent jums mylimas spalvas, prekinius ženklus ar kitas priemones, kurios užtikrins, jog jūsų procedūros būtų atliktos itin kokybiškai ir džiugintų jus bei jūsų klientus ilgą laiką.

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruok naujienlaiškį ir apie vykdomas akcijas sužinok pirmas Prenumeruoti