Prekių katalogas

Dezinfekavimo priemonės ir įrankių dezinfekcija

 • 16.90 
  Prekė išparduota. Susisiekite
  59.00 
  Prekė išparduota. Susisiekite
 • Dabar labiau nei bet kada anksčiau svarbu, kad jūsų salonas ir įrankiai būtų švarūs ir dezinfekuoti. Tačiau verslo valdymas ir paslaugų teikimas klientams gali pareikalauti daug laiko ir pastangų. O kai susitikimai eina vienas paskui kitą, kur lieka laiko valyti ir dezinfekuoti saloną? Didelė problema būti užimtam susitikimais, tačiau svarbu palaikyti salono švarą. Štai kodėl svarbu palaikyti salono švarą ir keletas patarimų, kaip palaikyti salono švarą.

  Įrankių dezinfekcija

  Yra daugybė priežasčių, dėl kurių salonas turi būti švarus. Visos jos yra svarbios jūsų verslui ir klientams išlaikyti. Tačiau kas konkrečiai yra svarbu jūsų klientams ir jų saugumui ir kodėl tai turėtų būti svarbu jums? Keletas pagrindinių priežasčių, kodėl salonas turi būti švarus, yra šios:

  • Geros reputacijos ir (arba) reprezentacijos palaikymas
  • higienos didinimas
  • salono tvarkos ir saugumo palaikymas

  Nors yra daugybė priežasčių, kodėl svarbu palaikyti švarą salone, šiek tiek plačiau panagrinėkime minėtas tris priežastis, kad geriau jas įsisąmonintumėte.

  Reputacijos išlaikymas

  Jūsų klientams ir potencialiems klientams rūpi jūsų salono ir priemonių švara. Jei jūsų salonas / SPA neatitinka jų standartų, jie gali nebegrįžti. Nuolatinių klientų praradimas gali jums pakenkti, nes turėti nuolatinių klientų kainuoja pigiau nei pasiekti naujų klientų, todėl salono ir įrankių dezinfekcija yra privaloma. Jei jūsų salone nėra švaros ir higienos, taip pat galite pradėti gauti prastų atsiliepimų internete ir socialinėje žiniasklaidoje. Tai gali sumažinti jūsų galimybes pritraukti naujų klientų, o tokią reputaciją gali būti sunku įveikti. Kita vertus, švaros palaikymas salone gali padėti sukurti saugaus ir švaraus salono reputaciją ir pritraukti naujų klientų.

  Higiena ir dezinfekcija

  Įsivaizduokite, kad klientui teikiate nagų priežiūros paslaugą. Tarp procedūrų liepiate jiems nusiplauti rankas. Kai jie atsistoja, kad tai padarytų, užkliūva už senos UV lempos laido ir susilaužo ranką. Tada jie kreipiasi į jus, kad apmokėtumėte jų medicinines sąskaitas. Nors tai gali atrodyti kraštutinumas, netvarkinga darbo vieta gali kelti pavojų jums ir jūsų klientams. Nors draudimas gali padėti išvengti brangių medicininių išlaidų ar bankroto, geriausia, ką galite padaryti, yra prevencija. Skirdami laiko organizuotai erdvei sukurti, galite išvengti sužalojimų, sumažinti riziką ir galėsite geriau inventorizuoti savo reikmenis.

  Kaip palaikyt švarą salone?

  Pripažįstame, kad kiekvienas salonas yra skirtingas ir jūsų dezinfekavimo bei valymo poreikiai gali skirtis dėl konkrečios valstybės standartų, licencijos ar teikiamų paslaugų. Tačiau toliau rasite keletą pasiūlymų, kuriuos galėtumėte įgyvendinti, kad pagerintumėte savo salono švarą.

  Dezinfekcija tarp apsilankymų

  Vienas iš geriausių būdų užtikrinti, kad jūs ir jūsų komanda imtumėtės visų būtinų sveikatos apsaugos priemonių, yra sudaryti kontrolinį sąrašą, kurio būtų laikomasi valant tarp klientų. Šiame sąraše galėtų būti šie punktai:

  • Po darbo su klientu nusiplaukite rankas
  • Naudokite dezinfekavimo priemones arba dezinfekavimo aparatą
  • Dezinfekuokite / dezinfekuokite savo darbo vietą
  • išmeskite visus vienkartinius daiktus
  • Pakeiskite naujus rankšluosčius
  • dezinfekuoti manikiūro ir (arba) pedikiūro praustuvus
  • Paprašykite klientų nusiplauti rankas prieš jiems teikiant paslaugas

  Į šį kontrolinį sąrašą galima įtraukti ir daugiau dalykų, todėl skirkite laiko įvertinti konkrečius savo ir klientų poreikius ir sudarykite asmeninį salono valymo kontrolinį sąrašą.

  Dienos dezinfekcija

  Ne visas salono vietas reikia valyti tarp apsilankymų. Kai kurias sritis galima valyti kasdien. Kasdienės jūsų salono valymo užduotys gali būti šios:

  • Šiukšlių išnešimas
  • Grindų šlavimas arba siurbimas dulkių siurbliu
  • Durų rankenų ir kitų dažnai liečiamų daiktų dezinfekavimas
  • Rankšluosčių skalbimas
  • Daugkartinio naudojimo įrankių dezinfekavimas
  • Vonios ir bendrų patalpų valymas

  Stebėkite savo saloną ir išsiaiškinkite, kokius dar daiktus ir (arba) sritis reikėtų valyti kasdien, ir įtraukite juos į šį kontrolinį sąrašą.

  Dezinfekavimo aparatas ir kitos dezinfekavimo priemones

  Yra įvairių valymo priemonių, kurias galite naudoti salono švarai palaikyti. Galite naudoti dezinfekavimo priemones tokias kaip dezinfekuojamąsias servetėles ir tirpalus daugiafunkciniams įrankiams valyti, šluotas ir šluotas grindims prižiūrėti, o buitinius valiklius - bendroms patalpoms, pavyzdžiui, vonios kambariams ir registratūros stalams, valyti.Taip pat galite apsvarstyti variantą įsigyti dezinfekavimo aparatą. Nors nėra nustatyto produkto, kurį privalote naudoti, skirkite laiko surasti jums patinkančius produktus, kurie taip pat atitiktų jūsų poreikius.

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruok naujienlaiškį ir apie vykdomas akcijas sužinok pirmas Prenumeruoti