Prekių katalogas

Plaukų šukos, šepečiai ir aksesuarai

 • Silikoninės plaukų gumytės šukuosenoms
  Kodas: 20181
  Likutis: 18 vnt.
  2.00 
  2.50  Sutaupykite 0.50 
  Ilū BambooM Pink Flamingo šukos plaukams
  Kodas: 58193-01
  Likutis: 2 vnt.
  6.60 
  9.90  Sutaupykite 3.30 
  Plaukų šepetys SHEBA
  Kodas: 58329-01
  Likutis: 1 vnt.
  4.90 
  5.99  Sutaupykite 1.09 
  Plaukų gumytė su dekoratyviniu bantuku
  Kodas: 58315-01
  Likutis: 1 vnt.
  3.50 
  4.70  Sutaupykite 1.20 
  Antistatinės šukos su matuokliu F-11
  Kodas: 133293
  Likutis: 20+ vnt.
  6.90 
  8.90  Sutaupykite 2.00 
  6.20 
  8.90  Sutaupykite 2.70 
  Antistatinės medinės plaukų šukos P-14J
  Kodas: 133299
  Likutis: 20+ vnt.
  3.90 
  6.90  Sutaupykite 3.00 
  2.50 
  2.90  Sutaupykite 0.40 
  6.90 
  10.90  Sutaupykite 4.00 
  2.90 
  3.70  Sutaupykite 0.80 
  Plačių dantukų šukų rinkinys☺(5 vnt.)
  Kodas: 129174
  Likutis: 20+ vnt.
  7.90 
  10.90  Sutaupykite 3.00 
 • Plaukų priežiūra yra viena svarbiausių kasdienių moters veiklų. Tinkamai plaukais rūpintis reikia kiekvieną dieną, o kad tai daryti tinkamai, jūs turite pasirūpinti ir aukštos kokybės priemonėmis. Kokybiškos šukos ar plaukų šepetys tam yra būtini. Nors ir atrodytų, jog šios priemonės yra itin paprastos ir tai yra savaime suprantama, tačiau svarbu atminti, jog didelį poveikį daro ir naudojamų priemonių kokybė. Šiandieninės plaukų priežiūros priemonės padeda plaukus ne tik lengvai suformuoti, bet ir juos apsaugo, glotnina taip pat gali masažuoti galvos odą ir stimuliuoti galvos kraujotaką. Šukos - tai plaukų priežiūros priemonė, į kurią derėtų atitinkamai investuoti.

  Šukos ir plaukų šepečiai

  Renkantis šukas ar plaukų šepetį, svarbu žinoti, jog vienintelio ir visiems tinkamo įrankio nėra. Šias plaukų priežiūros priemones reikia rinktis atsižvelgiant į šukų naudojimo paskirtį ir savo plaukų tipą. Svarbu nepamiršti, jog norint mėgautis maksimaliu efektu, turėtumėte rinktis tik aukštos kokybės gaminius. Taip pat derėtų žinoti, jog jeigu jums yra reikalingas šukuosenos formavimas ar paprastas plaukų iššukavimas - tuomet jums praverstų plaukų šukos, o jeigu jūsų plaukai yra nepaklusnūs ir juos reikia tinkamai iššukuoti bei suformuoti - tuomet jums praverstų plaukų šepetys. Šukuojant plaukus tuo pačiu metu yra masažuojama ir galvos oda. Galvos oda atsipalaiduoja, suaktyvėja kraujotaka taip pat šukos padeda lengviau naudotis papildomomis plaukų priežiūros priemonėmis - galime lengviau ir tolygiai paskirstyti priemones po visus plaukus. Salonams.eu asortimente rasite būtent jums tinkamas šukas ar plaukų šepečius - skirtingų medžiagų, formų, minkštumo ir kietumo šukų ir šepečių, kirpimo šukų, o svarbiausia - skirtingų ir įvairių dizainų, todėl galite būti tikras, jog tikrai rasite būtent jums patinkančias priemones. Taip pat siūlome šukas ir šepečius, kurios yra skirtos šukuoti plaukus skirtingu metu - šlapiems ar sausiems plaukams, plaukų džiovinimo metu ar stengiantis susitvarkyti su nepaklusniais plaukais - plaukų vėlimuisi mažinti. Taip pat atkreipkite dėmesį į jūsų poreikius ir plauko tipą, jums gali tikti šepetys besiveliantiems, ilgiems, priaugintiems, ploniems, šlapiems plaukams. O aksesuarai plaukams padės lengvai ir greitai sukurti tinkamą šukuoseną.

  Kokios plaukų šukos ar šepetys man yra tinkami?

  Tiek plaukų šukos, tiek plaukų šepečiai yra ypatingai svarbus norint suformuoti jums pageidaujamą šukuoseną lengvai ir be papildomų rūpesčių. Tačiau kaip išsirinkti kokybiškas ir tinkamas priemones? Apvalūs plaukų šepečiai - šio tipo plaukų šepečiai tobulai tinka kuriant banguotų ir ilgų plaukų šukuosenas. Kokio skersmens apvalus plaukų šepetys yra jums reikalingas, priklauso nuo jūsų plaukų apimties, kuo trumpesni jūsų plaukai - tuo mažesnis šepetys yra tinkamas jums. Šerno šerelių šepečiai - šio tipo plaukų šepečiai yra skirti apsaugoti ir puoselėti jūsų plaukus. Jie neleidžia plaukams šiauštis, suteikia jiems glotnumo, o plaukai atrodo tarsi spindėtų. Taip pat šis šepetys apsaugo plaukus nuo drėgmės ir masažuoja galvos odą, taip skatindamas galvos odos kraujotaką. Mediniai plaukų šepečiai - šio tipo šepečiai yra vieni seniausių ir labiausiai primenantys tradicinius plaukų šepečius. Tačiau nederėtų jų nuvertinti, kadangi jie priskiriami prie vienų kokybiškiausių šepečių. Jie itin švelniai iššukuoja plaukus, neleidžia jiems elektrintis ir švelnina nepaklusnius plaukus. Svarbiausia yra tai, jog šie šepečiai yra pagaminti iš aukštos kokybės natūralių medžiagų. Tiesinamieji plaukų šepečiai - šie šepečiai yra tobulas pasirinkimas skubančioms moterims. Jie vienu metu atlieka dvi funkcijas - šukuoja plaukus ir juos tiesina. Tokiu būdu plaukų formavimas tampa ypatingai lengvas ir greitas, o svarbiausia - malonus. Taip pat šie šepečiai yra jonizuojantys, o tai reiškia, jog jie neleidžia plaukams elektrintis ir tapti sausiems. Drėgnų plaukų šepetys - šis šepetys yra skirtas lengvai ir greitai iššukuoti drėgnus plaukus. Unikalūs šio šepečio šereliai švelniai slysta plaukais, iššukuodami visus plaukus tolygiai nepažeidžiant jų. Plaukai yra apsaugomi nuo vėlimosi bei lūžinėjimo. Plokšti plaukų šepečiai - vieni paprastesnių plaukų šepečių, skirtų kasdieniam naudojimui, bet kuriuo metu. Jie lengvai padeda iššukuoti plaukus dienos metu arba puikiai tinka susitvarkyti su nepaklusniais plaukais. Pasirūpinkite savo plaukų priežiūra pasirinkdami aukščiausios kokybės ir būtent jums tinkamas plaukų priežiūros priemones internetu. Salonams.eu asortimente yra šukos, plaukų šepečiai, plaukų gumytės ir kiti plaukų formavimo aksesuarai.

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruok naujienlaiškį ir apie vykdomas akcijas sužinok pirmas Prenumeruoti