Prekių katalogas

Stacionarios galvos plautuvės

 • Beveik visos kirpyklos procedūros pradedamos nuo plaukų plovimo, o šiandien tam naudojama speciali įranga – kirpyklos galvos plautuvė. 

  1750.90
  1840.90 Sutaupykite 90.00
  1044.90
  1074.90 Sutaupykite 30.00
  2058.90
  2148.90 Sutaupykite 90.00
  1226.90
  1256.90 Sutaupykite 30.00
 • Kirpyklos galvos plautuvė tai svarbus bet kurio grožio salono ar kirpyklos atributas. Sunku įsivaizduoti kirpėjo darbą be galvos plautuvės, ypač jei kalbame apie plaukų dažymą. Tai leidžia kirpėjui suteikti aukščiausio lygio visapusiškas paslaugas.

  Galvos plovimo kriauklė

  Kirpyklos kriauklė užima svarbią vietą kiekviename grožio salone, todėl įrangos dizainas nusipelno ypatingo dėmesio. Plastikinės arba keraminės kirpyklos kriauklės gali būti baltos arba juodos spalvos. Elegantišką stilių galima pabrėžti metalinėmis chromuotomis detalėmis. Apmušalai turi būti kokybiški ir atsparūs vandeniui.

  Tinkamas būdas plauti kliento plaukus naudojant galvos plautuvę

  Žinoma, klientė džiaugiasi, kai gauna gerą kirpimą ir naują plaukų spalvą. Trys-penkios minutės plovimo kirpyklos kriauklėje, kondicionavimo ir stipraus, bet švelnaus masažo padės atsipalaiduoti net labiausiai įsitempusiai klientei ir paruošti plaukus, kad galėtumėte daryti stebuklus.

  Sukurkite itin švarią, raminančią aplinką

  Kirpyklos kriauklė arba kitaip galvos plautuvė turi būti nepriekaištingos, be netvarkos, plaukų atraižų, nešvarių rankšluosčių ir panašiai. Jei įmanoma toje zonoje kur yra kriauklės turėtų būti mažai judėjimo, kad klientė nesijaustų pažeidžiama ir galėtų užmerkti akis nesijausdama nejaukiai.

  Atlikite šeimininko vaidmenį

  Juk nepakviestumėte ko nors vakarienės ir vos tik įžengus pro duris nespaustumėte jos į kėdę su lėkšte maisto. Jūs paimtumėte jos paltą, pasiūlytumėte kokteilį, padėtumėte lėkštę su užkandžiais. Taip pat, nuvedę klientę iki kirpyklos galvos plautuvės, uždėkite rankšluostį jai ant kaklo ir pečių, paklauskite, ar ji norėtų pakelti kojas į viršų, ar nuleisti, ir išsiaiškinkite, ar ji pageidauja šampūno. Tada padėkite jai padėti galvą atgal į šampūno dubenį ir paklauskite, ar jos kaklas ir pečiai patogūs. Kai kurie klientai mėgsta antrą rankšluostį kaklui paremti.

  Šampūno procedūra

  Daugumai klientų gali būti naudingi du šampūno plovimai kirpyklos kriauklėje, o pirmasis - greitas plovimas ir skalavimas, kad būtų pašalinti paviršiniai nešvarumai, antrasis šampūnas yra kruopštesnis, gydomasis specialistai pataria, kad vis tiek pravartu iš anksto paklausti kliento, ar jis pageidauja šampūno, nes kai kurie klientai turi tvirtą nuomonę apie tai, kokio valymo jie nori.

  Būklė atidus

  Visada klauskite klientės, ar ji pageidauja, tačiau, jei ji nori, kad kondicionierius būtų naudojamas jūsų nuožiūra.Per daug kondicionieriaus prie šaknų gali apsunkinti net ir šiurkščiausius plaukus. Užtepus kondicionieriaus, galiukus galite švelniai iššukuoti pirštais arba plačiomis šukomis. Tada kruopščiai išskalaukite su galvos plautuve.

  Džiovinkite

  Galiausiai švariu rankšluosčiu išspauskite vandens perteklių iš plaukų galiukų. "Būtinai nusausinkite ir už ausų bei ausų vidų. Tada rankšluosčiu apjuoskite klientės pečius ir suvyniokite plaukus į kasą.

  Kaip plauti plaukus kirpyklos kriauklėje?

  Svarbu ištobulinti šampūno ir kondicionavimo techniką. Pradėkite nuo skalavimo vandeniu kriauklėje ir įsitikinkite, kad plaukai yra visiškai šlapi, prieš tepdami šampūną. Tada švelniai išplaukite, bet neperplaukite galvos odos. Drąsiai skalaukite ir kartokite tik tuo atveju, jei plaukai labai nešvarūs arba ant jų yra produktų likučių.Jei ketinate plauti plaukus du kartus iš eilės, įsitikinkite, kad naudojate švelnų šampūną, kad plaukai nebūtų ištepti.

  Ar galima plaukus plauti ne kirpyklos kriauklėje?

  Plaukus plauti ne tik naudojant kirpyklos kriauklę, o tarkim virtuvės kriauklėje nėra blogai, tačiau dėl higienos sumetimų to daryti nerekomenduojama. Taip yra todėl, kad purvas, muilas ir šampūnas, naudojami plaukams plauti, yra nepageidaujami maisto ruošimo zonoje, kurioje yra kriauklė, skirta indams, kuriais tvarkomi maisto produktai, valyti. Vis dėlto plaukus plauti kriauklėje galima.