Prekių katalogas

UV ir LED sanitizatoriai

 • 49.90 
  79.90  Sutaupykite 30.00 
  Kvarco rutuliukai sterilizatoriui, 500 g.
  Kodas: 103594
  Likutis: 20+ vnt.
  7.90 
  29.90 
  Prekė išparduota. Susisiekite
  6.99 
  Prekė išparduota. Susisiekite
 • Sanitizatorius kas tai?

  Kiekvienas plaukų ir grožio srities specialistas žino, kokia svarbi yra higiena jo versle. Tai esminis kiekvienos procedūros ir paslaugos, teikiamos jūsų salone, aspektas, o užtikrinant aukščiausią švarą pagerės jūsų klientų patirtis ir sumažės mikrobų, bakterijų ir infekcijų darbo aplinkoje. Tai taip pat pagerins jūsų verslo reputaciją ir užtikrins, kad klientai ir toliau naudosis ir rekomenduos jūsų paslaugas.

  Kaip tinkamai naudoti rankų sanitizatorių?

  Alkoholio pagrindu pagamintą rankų dezinfekavimo priemonę paprasta naudoti. Norėdami įsitikinti, kad ji veiksminga, turite ją naudoti teisingai. Rankų sanitizatorius naikina daugelį, bet ne visus mikrobus. Tačiau tai nėra geras būdas cheminėms medžiagoms nuo rankų valyti.Toliau paaiškiname, kaip veikia rankų sanitizatorius.

  Kaip tai veikia sanitizatorius?

  Veikliosios medžiagos yra:

  • Izopropilo alkoholis (trinamasis alkoholis)
  • Etanolis
  • N-propanolis
  • jų derinys

  Norint suprasti, kaip šie produktai naikina mikrobus, pravartu šiek tiek sužinoti apie mikrobus. Bakterijos yra vienaląsčiai gyvi organizmai. Jų genetinę medžiagą supa ląstelės sienelė. Virusai nelaikomi gyvomis būtybėmis, nes jiems reikia šeimininko, kad išgyventų. Daugelis virusų turi išorinį apvalkalą, sudarytą iš riebalų ir baltymų. Šis sluoksnis apsaugo jų genetinę medžiagą. Alkoholis ištirpdo išorinį sluoksnį arba ląstelės sienelę. Jai suirus, mikrobai negali nei daugintis, nei išgyventi. Rankų sanitizatorius priemonės ne viską sunaikina. Pavyzdžiui, jie ne tokie veiksmingi virusams, kurie neturi išorinio sluoksnio.

  Į ką atkreipti dėmesį renkantis?

  Rekomenduojama produktus, kurių sudėtyje yra ne mažiau kaip 60 % alkoholio. Daugumoje jų yra nuo 60 % iki 95 %. Didesnis alkoholio kiekis nedaro produkto veiksmingesnio. Kad šie produktai gerai veiktų, juose taip pat turi būti šiek tiek vandens. Kai kurie produktai teigia, kad dezinfekuoja rankas, tačiau alkoholio juose yra mažai arba jo visai nėra. Šie produktai neapsaugos jūsų taip gerai.

  Dezinfekcinės priemonės

  Rankų plovimas yra puikus būdas užkirsti kelią infekcijos plitimui. Jei negalite nusiplauti rankų su muilu ir vandeniu, naudinga naudoti alkoholio pagrindu pagamintą rankų dezinfekavimo priemonę. Šios priemonės veikia pažeisdamos apsauginį sluoksnį aplink mikrobus, todėl jie negali išgyventi. Jie nesunaikins visų sutiktų mikrobų ir nenuvalys nuo odos purvo, riebalų ar cheminių medžiagų. Norėdami naudoti rankų sanitizatorių, pradėkite naudoti tiek priemonės, kad padengtumėte visą ranką. Tepkite jį tol, kol oda visiškai išdžius. Kai tik galite, rinkitės 20 sekundžių šveitimą su muilu ir vandeniu, nes šis metodas paprastai yra veiksmingesnis nei rankų dezinfekcinės priemonės naudojimas.

  UV sterilizatorius

  Ultravioletinių spindulių naudojimas tapo vienu populiariausių sterilizacijos būdų salonuose, daugiausia dėl to, kad įranga gali būti nebrangi. UV sterilizatorius veikia taip, kaip rodo jų pavadinimas - jie naudoja UV-C bangos ilgio spindulius, kad sunaikintų visus mikroorganizmus, kuriuos veikia šviesos spinduliai. UV-C spinduliai turi pakankamai energijos, kad sunaikintų bakterijų ir virusų DNR ir RNR, taip pat bet kokį kitą pelėsį, grybelį ar kitas blogybes, kurių yra ant jūsų įrankių. Rinkdamiesi kokios ultravioletines lempos dezinfekcijai jums tinka įsitikinkite, kad jos naudoja UV-C spindulius. Daugelyje šalių UV-C sterilizacija yra privalomas sanitarinis protokolas. Turėtumėte žinoti, kad UVA ir UVB spinduliai nėra pakankamai galingi sterilizuoti, todėl nepirkite tokio sterilizatoriaus, jei jame negalima patikrinti naudojamų UV-C bangų ilgio.

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruok naujienlaiškį ir apie vykdomas akcijas sužinok pirmas Prenumeruoti