Prekių katalogas

Kirpyklos kėdės

 • Įsigyti kirpyklos kėdę yra labai svarbi, tačiau bauginanti užduotis. Kadangi yra daugybė kirpyklos kėdžių, pasižyminčių skirtingomis savybėmis ir paskirtimi, išsirinkti idealias kėdes savo verslui tampa dar sudėtingiau. 

 • Kirpyklos kėdės pasirinkimas priklauso nuo tokių veiksnių, kaip jūsų teikiamos paslaugos, biudžetas ir verslo tipas. Skirtingos kėdės tinka skirtingiems tikslams. Prieš įžengiant į rinką būtina žinoti apie įvairių tipų salono kėdes ir jų paskirtį.

  Kas yra universali kirpyklos kėdė?

  Yra du pagrindiniai kėdžių tipai, skirti paslaugoms, tiesiogiai susijusioms su veido ar plaukų kirpimu ir formavimu, yra kirpėjo kėdės, stilizacijos kėdės. Pagrindinis skirtumas tarp jų yra tas, kad kirpėjo kėdėse yra visiškai atsilenkiančios funkcijos, pritaikytos skutimui. Priešingai, stiliaus kėdės suteikia geresnę padėtį plaukams formuoti. Jos taip pat neturi visiško atsilenkimo galimybių ar atramos galvai, nes jos nebūtų naudingos kirpėjui. Universalioji kėdė yra tarpinė tarp kirpėjo kėdės ir stiliaus kėdės. Ji turi atraminį atlošimo mechanizmą, kuris puikiai tinka veido plaukams kirpti ir skusti. Joje taip pat yra nuimamas galvos atramos atlošas, kurį stilistas prireikus gali bet kada nuimti. Jos taip pat idealiai tinka beveik visiems darbams salone, pavyzdžiui, šampūnui ar dažymui.

  Dalykai, į kuriuos reikia atsižvelgti perkant kirpėjo kėdę?

  Klientų patogumas

  Gali atrodyti, kad tai akivaizdus dalykas, į kurį reikia atsižvelgti, tačiau tai turėtų būti vienas iš pirmųjų veiksnių, kuriuos apsvarstysite prieš investuodami į kėdę. Patogumas neabejotinai vienas svarbiausių veiksnių, į kuriuos reikia atsižvelgti ieškant geriausių ir patogiausių kirpyklos kėdžių savo salonui. Priklausomai nuo paslaugų teikimo klientai gali sėdėti valandų valandas, o patogios kirpėjo kėdės raktas - visiška juosmens atrama. Vertinant klientų patogumą, taip pat svarbu atsižvelgti į kėdės formą ir konstrukciją. Ar ji turi metalinius porankius, ar paminkštintus porankius? Ar kėdė šonuose atsidaro, ar yra uždara? Atsakymai į šiuos patogumo klausimus skiriasi priklausomai nuo salono, nes kiekviename salone yra skirtingi klientai. Paklauskite savęs, ką mano klientams reiškia patogumas?

  Kirpėjo patogumas

  Kaip ir klientų patogumą, svarbu išanalizuoti, ką "patogus" reiškia jūsų stilistams? Kasdienis stilisto darbas yra fiziškai sunkus, todėl labai svarbu atsižvelgti į ilgalaikį stilistų komfortą. Pirmiausia įsitikinkite, kad įsigijote kirpėjo kėdę su hidrauliniu pagrindu, reguliuojamu pagal stilisto ūgį. Labai svarbu atsižvelgti į stilisto ūgį, kad stilistams nereikėtų valandų valandas lankstytis ant per trumpos kėdės arba nepatogiai pasiekti per aukštą kėdę. Kai kurių hidraulinių kėdžių eigos diapazonai yra didesni, kad būtų pritaikyti aukštesniems stilistams, o kitos kėdės pastatytos žemiau žemės, kad būtų pritaikytos žemesniems stilistams. Be to, kad tai būtų hidraulinė kirpimo kėdė, taip pat svarbu įsitikinti, ar jūsų potencialios kirpimo kėdės yra užrakinamos pageidaujamame aukštyje ir ar jos užtikrina maksimalų mobilumą.

  Kėdės kokybė

  Ieškant tobulos kirpėjo kėdės svarbiausia yra konstrukcija. Priklausomai nuo jūsų biudžeto, yra daugybė aukštos kokybės stiliaus kėdžių, iš kurių galite rinktis. Kokybiškos kirpyklos stiliaus kėdės kainuoja brangiau, tačiau tai yra patikima, ilgalaikė investicija jums ir jūsų salonui, kuri ateityje padės sutaupyti pinigų. Ieškokite kokybės signalų, pavyzdžiui, garantijos informacijos, prekės ženklo, įmonės reputacijos, konkretaus gaminio atsiliepimų - visos šios savybės byloja apie gaminio kokybę.

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruok naujienlaiškį ir apie vykdomas akcijas sužinok pirmas Prenumeruoti