Prekių katalogas

Šviesos terapijos prietaisai

 • ANTI AGE LED kaukė veidui ir kaklui, 645 nm
  Kodas: 23242-01
  Likutis: 20 vnt.
  2990.00 
  MAGIC WAVE ir MAGIC SUN spa gultas su IR lempomis
  Kodas: 38138-01
  Likutis: 20+ vnt.
  8900.00 
  mySKINETIC veido priežūros aparatas, 3 antgaliai
  Kodas: 23248-01
  Likutis: 2 vnt.
  12000.00 
  Profesionalus EMS LED šviesos terapijos aparatas
  Kodas: 23225-01
  Likutis: 2 vnt.
  689.00 
  Fotoninės šviesos terapijos LED veido odai OOCULO
  Kodas: 23173-01
  Likutis: 20+ vnt.
  1290.00 
  Profesionalus LED šviesos aparatas BEAUTY LIGHT
  Kodas: 23174-01
  Likutis: 20+ vnt.
  239.00 
 • LED šviesos terapijos lempos internetu

  LED šviesos terapijos lempos yra neatsiejama kiekvieno kosmetologo įrangos dalis. Naudojant šviesos terapijos lempas, galima pasiekti itin tikslų ir precizišką rezultatą, kuris suteikia užtikrina, jog jūsų oda bus sveika bei graži. Šviesos terapijos lempos yra naudingos ne tik veidui, bet ir visam kūnui. SPA gultas gali būti naudojamas bet kuriame SPA, kosmetologijos ar kituose centruose. Tokio tipo gultas leidžia patogiai atsigulti ir efektyviai pailsėti po treniruotės ar kosmetologinės procedūros. Taip pat SPA gultas turi ir šildymo funkciją, todėl galite būti tikri, jog kūnas atsipalaiduos itin efektyviai, o nuotolinio valdymo pultas leis koreguoti nustatymus pagal kiekvieno poreikius. Infraraudonųjų spindulių lempos padeda odai atsinaujinti ir pakelti kūno temperatūrą. LED šviesos terapija yra itin naudinga naudoti šalia liekninančių procedūrų, kadangi lempa padeda sudeginti nereikalingas kalorijas bei pagreitina medžiagų apykaitą. Taigi, galite būti tikri, jog investicija į šviesos terapijos procedūras yra tikrai tinkamas pasirinkimas, kuris patenkins jūsų lūkesčius.

  Ką derėtų žinoti apie šviesos terapijos lempas?

  Šviesos terapijos nauda yra neabejotina. LED šviesos terapijos lempos yra saugios ir patogios naudoti, o jas naudojant, galima pasiekti stebėtinų rezultatų be jokio šalutinio poveikio ar diskomforto. Vertėtų žinoti, jog yra daugybė skirtingų LED šviesos terapijos lempų rūšių ir stilių, todėl svarbu pasirinkti tas, kurios geriausiai atitinka jūsų poreikius bei norus. Pavyzdžiui, jei norite apšviesti plačią odos sritį, geriau pasirinkti lempą su dideliu apšvietimo pločiu. Taip pat svarbu atkreipti dėmesį į lempų galias ir spinduliuotės dažnius – aukštesnės kokybės lempos yra tikslesnės ir efektyvesnės. LED lempa veidui ar kitoms kūno sritims gali skirtis ir pagal spalvų diapazoną. Yra kelios pagrindinės spalvos, kurios naudojamos terapijoje: raudona, mėlyna, geltona ir žalia. Raudona spalva yra naudojama odos atjauninimui ir raukšlių mažinimui. Mėlyna spalva yra naudojama odos ligų gydymui ir spuogų mažinimui. Geltona spalva yra naudojama odos spalvos lyginimui ir raudonų dėmių mažinimui. Žalia spalva yra naudojama odos paraudimo mažinimui ir odos sveikatos pagerinimui. Tačiau, kaip ir visi medicinos prietaisai, LED šviesos terapijos lempos turi būti naudojamos atsargiai ir pagal nustatytas instrukcijas. Jeigu nesate tikri ir nežinote kaip šviesos terapijos lempos turėtų būti naudojamos, būtinai pasitarkite su gydytoju ar kosmetologu arba mūsų konsultantais, kad būtumėte tikri dėl prietaisų naudojimo bei procedūrų naudos. Atsižvelgiant į šias rekomendacijas, LED šviesos terapijos lempos gali būti naudinga ir efektyvi priemonė odos sveikatos ir grožio priežiūrai.

  Kuom yra naudingos šviesos terapijos lempos?

  LED lempos veidui arba šviesos terapijos lempos efektyvumas pastebimas neabejotinai kone iš karto. Tai gali patvirtinti daugelis, kurie mėgavosi šia procedūra, o šiuolaikinių technologijų dėka aparatų prieinamumas bei procedūros lengvumas yra stulbinantis. Šviesos terapijos procedūra galima mėgautis tiek retkarčiais, tiek ir nuolat, kadangi tai efektyvus būdas kovoti su diskomfortą keliančiomis priežastimis. Salonams.eu asortimente rasite tokias priemones, kaip LED kaukė veidui ir kaklui, infraraudonųjų spindulių lempa, veido ir kūno linijų formavimo ir stangrinimo aparatas, mikrodermabrazijos aparatas. Visi šie aparatai yra tikslus ir efektyvus kelias gražesnio kūno bei geresnės sveikatos link. Jeigu nesate tikri, kokio tipo aparatas atitiktų jūsų poreikius, visuomet galite pasikonsultuoti su mūsų profesionaliais konsultantais, kurie patars visais jums rūpimais klausimais ir užtikrins, jog jūsų pasirinkimas būtų geriausias bei visiškai pilnai atitiktų jūsų poreikius bei norus.

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruok naujienlaiškį ir apie vykdomas akcijas sužinok pirmas Prenumeruoti