Prekių katalogas

Paklodės

 • Jūsų masažo stalas yra vienas iš pirmųjų dalykų, kuriuos klientas pamato įėjęs į kambarį. Klientai nori matyti gražias ir švarias masažo paklodes. Užtiesalai masažo stalui palaiko kliento šilumą ir padeda nustatyti labai svarbią fizinę ribą masažo metu.Jūsų patalynės pasirinkimas ir priežiūra daug pasako apie jus kaip profesionalą.

  Kaip išsirinkti geriausią masažo stalo paklodę ar verta rinktis vienkartines paklodes?

  Renkantis geriausius masažo stalo paklodes svarbu atsižvelgti į tokius dalykus kaip lengva priežiūra, patogumas, lankstumas. Masažo stalo paklodės būna įvairios - nuo medvilninių, vilnonių iki vienkartinių. Būtina apsaugoti stalą ir kartu užtikrinti higienišką paviršių kiekvienam klientui, todėl, jei nėra lengvos prieigos prie skalbyklės, vienkartinės paklodės bus geriausias pasirinkimas. Kai atliekamos SPA procedūros, pavyzdžiui, įvyniojimai, kurių metu naudojamas vanduo, purvas ar jūros dumbliai, gali būti būtina naudoti vandeniui atsparias paklodes. Pasirinkti tinkamą masažo stalo paklodę gali būti taip pat paprasta, kaip ir vietinėje parduotuvėje išsirinkti standartinį paklodžių komplektą. Šis variantas apima prigludusią paklodę stalui apsaugoti, plokščią paklodę užvalkalui uždengti ir užvalkalą pagalvei, kuriuo galima uždengti veido ar galvos atramą. Patalynę taip pat galima skalbti, kad kiekvienas klientas turėtų švarų paviršių.

  Masažo paklodės pasirinkimas

  Daugumoje masažo terapijos reikmenų parduotuvių siūlomi masažo stalo paklodės. Specialios masažo stalo paklodės skiriasi nuo standartinių paklodžių tuo, kad kai kurios jų turi galvos atramos užvalkalą, paprastai elastingą ir pusmėnulio formos, kad tilptų į veido angą, iš to paties audinio, kaip ir masažo paklodė. Kai kurie terapeutai renkasi skalbiamų paklodžių komplektą su vienkartiniu veido atramos užvalkalu. Drėgmei ir bakterijoms atsparių audinių, dažnai vadinamų SPA paklodėmis, taip pat galima įsigyti vienkartinių paklodžių arba ne vienkartinių.

  Vienkartinės paklodės masažui

  Specializuotose parduotuvėse taip pat yra ir kitų variantų, pavyzdžiui, vienkartinių paklodžių . Vienkartinės paklodės masažui paprastai gaminamos iš hipoalerginės medžiagos, panašios į popierių. Kai kurie jų yra su plonu plastiko pamušalu, kad būtų galima suvaldyti drėgmę. Folijos paklodės paprastai naudojami atliekant SPA procedūrų masažus, kad būtų palaikoma kūno šiluma. Tai įvyksta, kai kūno šiluma patenka ant paklodės ir atsispindi atgal. Renkantis geriausius masažo stalo paklodžių komplektus taip pat galima rinktis šildomas paklodes, gumines pagalvėles, dedamas po paklodėmis, kad paklodės mažiau slystų, ir vilnonius stalo užvalkalus su elastingais kabliukais.

  Ar masažo aliejus sugadins mano paklodę?

  Skirtingai nei patalynė, masažo stalų antklodė reguliariai tepama aliejais ir losjonais. Paprasčiausiai įmesti juos į skalbyklę kartu su kitais skalbiniais nepakaks... reikia naudoti tam tikrą nuriebalinimo priemonę. Specialistai siūlo prieš skalbimą pamirkyti paklodes indų ploviklyje arba citrusinių vaisių pagrindu pagamintame nuriebalinimo skystyje, kad sėkmingai pašalintumėte aliejaus ir losjono dėmes. Po šio veiksmo kruopščiai išskalbkite skalbinius masažiniu skalbikliu. Kad pasiektumėte geriausių rezultatų, visą patalynę išvalykite per 24 valandas po naudojimo, tačiau jei tai yra perdaug darbo, siūloma rinktis vienkartines paklodes, jums nereiks jos valyti ir skalbti dėl to sutaupysite daug brangaus laiko.

  Kokios masažo paklodės geriausiai tinka masažui?

  Medvilninė flanelinė paklodė yra bene patraukliausias masažo paklodės variantas. Medvilninė flanelinė patalynė yra šilta žiemą ir patogi vasarą, kai dėl oro kondicionieriaus patalpoje gali būti per vėsu. Flanelinė patalynė matuojama ne pagal siūlų skaičių, o pagal svorį.

  Pabaigai

  Naudodami vienkartines paklodes sutaupysite laiko ir pinigų skalbimui ir visada turėsite profesionaliai paruoštą masažo stalą savo klientams. Idealiai tinka masažuotojams, chiropraktikams, akupunktūros specialistams ir kt., SPA, grožio salonams, tatuiruočių salonams ir kitoms panašioms įstaigoms.

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruok naujienlaiškį ir apie vykdomas akcijas sužinok pirmas Prenumeruoti