Prekių katalogas

Pakojai ir meistro kėdutės pedikiūrui

 • Profesionalus pastatomas dulkių surinkėjas su pakoju pedikiūro procedūroms MOMO 6606
  Kodas: 138676
  Galia
  20 W
  Dulkių surinkimo tipas
  Maišelis
  Dulkių ištraukėjo tipas
  Pastatomas pedikiūrinis dulkių surinkėjas su stovu
  Dulkių surinkėjo našumas
  400 m3/h
  Galios reguliavimas mygtukas
  nėra
  Ventiliatoriaus greitis
  3200 rpm
  Triukšmo lygis
  51/58 dB
  Maitinimo būdas
  laidinė
  119.90
 • Pedikiūro pakojis internetu

  Pedikiūras - viena svarbiausių, o vasarą ypatingai svarbi moters grožio dalis. Kiekviena mūsų nori atrodyti žaviai, o pedikiūras padeda tai užtikrinti. Tam, jog pedikiūras būtų atliekamas tinkamai, efektyviai bei lengvai tiek meistrui, tiek klientui bei jam leistų mėgautis procedūra ir atsipalaiduoti ir nesukeltų nemalonių pojūčių yra reikalingas pedikiūro pakojis. Pakojis užtikrina malonų ir lengvą procedūros atlikimą ir yra būtinas kone kiekviename grožio salone. Pakojis yra ypatingai patogus dirbti bet kokiose patalpose, nesvarbu ar jos būtų didelės, ar mažos, kadangi jis dažniausiai yra nedidelis, užima nedaug vietose, todėl jį lengva pernešti į jums patogią vietą ir nereikia rūpintis dėl jo laikymo vietos, kadangi jis tilps kone visur. Ne paslaptis, jog pakojis pedikiūrui dėl didelės prekių gausos gali tapti ir sunkesniu pasirinkimu, kadangi jų yra begalė, o jie gali turėti įvairių funkcijų, paskirčių. Taip pat gali skirtis ir jų dizainas, kas neretai yra viena pagrindinių priemonių pasirinkimų priežasčių, kadangi norisi, jog visos grožio salono detalės derėtų tarpusavyje.

  Pakojis pedikiūrui leis užtikrinti atliekamos procedūros kokybę

  Norint būti tikram, jog aptarnausite klientus aukščiausiame lygyje ir užtikrinsite klientams kokybišką procedūros atlikimą, jūsų darbas bus palengvintas, o klientas jausis komfortabiliai ir atsipalaidavęs, jums bus reikalingas profesionalus ir kokybiškas pedikiūro pakojis. Ne viena profesionali pedikiūro meistrė pasakys, jog pakojis pedikiūrui yra nepakeičiama priemonė dirbant su klientais kiekvieną dieną. Patogi priemonė kojai padėti taps puikiu ir kasdieniu jūsų pagalbininku. Taip pat renkantis pakojį pedikiūrui, pagalvokite ir apie jo dizainą. Dažniausiai pakojis yra baltas arba juodas, o tai tikrai leis suderinti jį su jūsų grožio salonu ir nesijaudinti, jog pakojis pedikiūrui visiškai nepritaps prie interjero visumos.

  Pakojis pasižymintis savo populiarumu

  Nors ir populiariausias pakojis yra baltas arba juodas, bet pasitaiko ir kitokios spalvos pakojų, pavyzdžiui melsvų, o tai dar labiau palengvins jūsų pasirinkimą, jeigu norite rinktis pagal spalvą. Pedikiūro pakojis dažniausiai yra chromuoti ir itin blizgūs, o tai suteikia dar didesnio žavesio. Aukštos medžiagų kokybės dėka galite būti ramūs, jog pakojis pedikiūrui bus ilgaamžė priemonė, kuri tarnaus ir atliks savo funkcijas ilgus metus. Kita svarbi funkcija yra aukščio reguliavimas. Kone kiekvienas pakojis yra montuojamas būtent su šia funkcija. Aukščio reguliavimas yra ypatingai svarbus, kadangi dirbti tenka su daugybe klientų, o kiekvienas jų yra skirtingas, todėl aukščio reguliavimo funkcija leidžia pritaikyti būtent tuo metu reikalingą procedūros atlikimui aukštį. Šios funkcijos dėka taip pat bus užtikrinamas komfortas tiek meistrui, tiek klientui. Jeigu jūs dirbate su įvairiomis kojų procedūromis, jums gali praversti ir pedikiūro pakojis, kuris turi pasvirimo kampo reguliavimą. Šis privalumas užtikrins, jog koja bus padėta į reikalingą padėtį, o procedūros atlikimas netaps sudėtingu. Taip pat kone kiekvienas pakojis pedikiūrui yra aptrauktas itin aukštos kokybės EKO oda, todėl galite būti ramus, jog pagalvėlė bus lengvai nuvaloma ir turės aukštos kokybės standartus.

  Pedikiūro pakojis gera kaina

  Pakojis pedikiūrui yra tobulas ir kone būtinas pasirinkimas norint kokybiškai, efektyviai ir komfortabiliai atlikti pedikiūro ar kitas kojų procedūras. Išskirtinis pakojo dizainas užtikrina, jog jis bus tinkamas jūsų grožio salonui, o papildomos funkcijos, tokios kaip aukščio reguliavimas, ratukai, kurie leidžia lengvai perstumti pakojį ar kampo reguliavimo funkcija leis maksimaliai išnaudoti ir mėgautis pakojo suteikiamais privalumais. Pakojis pedikiūrui suteikia daugybę privalumų, apie kuriuos galbūt nė nepagalvojate, todėl investuoti į tokias priemones, kurios ne tik padeda palengvinti jūsų darbą, bet ir gali suteikti jam malonumo - verta.

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruok naujienlaiškį ir apie vykdomas akcijas sužinok pirmas Prenumeruoti