Prekių katalogas

Kirpėjo vežimėliai

 • 220.00
  349.00 Sutaupykite 129.00
  Prekė išparduota. Susisiekite
  84.90
  89.90 Sutaupykite 5.00
  Prekė išparduota. Susisiekite
  140.00
  170.00 Sutaupykite 30.00
  Prekė išparduota. Susisiekite
  140.00
  170.00 Sutaupykite 30.00
  Prekė išparduota. Susisiekite
  299.00
  449.00 Sutaupykite 150.00
  Prekė išparduota. Susisiekite
  169.00
  199.00 Sutaupykite 30.00
  Prekė išparduota. Susisiekite
 • Kiekvienas profesionalus plaukų stilistas pasakys, kad be kirpėjo vežimėlių būtų beveik neįmanoma kirpti ir formuoti plaukus greitai ir dailiai.

  Kirpėjo vežimėlis kaip pasirinkti?

  Kirpėjo vežimėlis su ratukais turi judėti sklandžiai ir tyliai, be didelių pastangų. Būtina turėti aukštos kokybės ratukus. Taip pat rinkitės daugiapakopius salono vežimėlius su stalčiais arba lentynomis, kad būtų kuo daugiau vietos daiktams laikyti, tai turi būti profesionali kirpėjų įranga.Vežimėliai su uždaromais stalčiais ir aptakus dizainas sumažina vizualinę netvarką. Kitose patalpose geriausiai tinka kirpėjo vežimėliai su atvirais dėklais arba lentynomis. Jie leidžia stilistams matyti ir greitai paimti reikiamus daiktus.

  Kirpėjo vežimėliai internetu

  Siūlome keletą skirtingų konfigūracijų ir dizainų, įskaitant kirpėjo vežimėlius su stalčiais ir vežimėlius su atlenkiamais stalviršiais.

  Kirpėjo vežimėlis

  Prieš rinkdamiesi kirpėjo vežimėlį įsitikinkite, kokius tiksliai daiktus jums reikia vežtis su savimi. Patikrinkite, ar kiekviename vežimėlyje yra pakankamai vietos. Stalčiai turėtų būti erdvūs ir gerai organizuoti, kad juose tilptų visi svarbiausi kirpimo reikmenys. Užuot ėję į parduotuvę, verčiau keliaukite į interneto pasaulį, kur rasite daugybę unikalaus dizaino vežimėlių. Šiandieninėje rinkoje konkurentai siūlo individualizuotus vežimėlius. Šiuo nuostabiu gaminiu gali naudotis ne tik kirpėjai, bet ir kiti grožio specialistai, norintys lengvai laikyti ir nešiotis grožio reikmenis. Taigi būtinai išsirinkite tinkamą vežimėlį, atitinkantį visus jūsų grožio poreikius.

  Kirpėjos vežimėlio priežiūra

  Kirpėjos vežimėlio įsigijimas nėra nieko nuostabaus, jei jo tinkamai neprižiūrėsite. Prieš įsigydami bet kokį gaminį, turėtumėte nepamiršti apie jo priežiūrą. Jūsų kirpėjos vežimėlis atrodo gana gražiai, kai jis išlieka švarus ir tvarkingas. Dulkėtas vežimėlis sudaro blogą įspūdį. Grožio pramonėje tai žymi jūsų nedrausmingumo įvaizdį. Atmesdami visas neigiamas galimybes, turėtumėte prižiūrėti savo vežimėlį taip, kad jis suteiktų papildomo prieskonio jūsų asmeniniam ir profesiniam gyvenimui.

  Profesionali kirpėjų įranga

  Atidaryti kirpyklą labai įdomu, tačiau be profesionalios kirpėjų įrangos gali būti sunku susekti viską, ko reikia. Salonams.eu ekspertai sudarė kirpėjų įrangos sąrašą, kuris padės jums išlikti organizuotiems ir užtikrinti, kad turėsite viską, ko reikia sėkmingam atidarymui!

  Priėmimo patalpos reikmenys

  Pirmiausia - prieš pritraukiant klientus į jūsų kirpyklą, jie turi žinoti, kad esate atidarytas! Jūsų kirpyklos įrangos sąrašas prasideda dar prieš klientams įžengiant pro duris. Norėsite pradėti nuo puikaus logotipo ir profesionalių iškabų. Kai klientai įeis, pasirūpinkite sveikinimo kilimėliu, kad kirpyklą būtų švari ir jūsų grindys netaptų slidžios ar padengtos druska nuo lietaus ir sniego.

  Būtiniausia įranga

  Teikiant paslaugas būtina turėti bent jau plovimo įrenginį, šukuosenų modeliavimo kėdę ir šukuosenų įrangą su veidrodžiu taip pat kirpėjo vežimėlis. Neskubėkite svarstyti, kokie modeliai geriausiai tiks jums ir jūsų klientams. Jūsų pasirinktos salono stiliaus kėdės suteiks ilgalaikę naudą ir jums, ir jūsų klientams, todėl įsitikinkite, kad atsižvelgėte į patogumą, ilgaamžiškumą ir stilių, atitinkantį jūsų salono estetiką. Įsigiję visą būtiniausią kirpyklos įrangą nepamirškite įrankių! Norint kuo geriau atlikti paslaugas, reikia aukštos kokybės universalių žirklių, kirpimo žirklių, kirpimo mašinėlių, skustuvų, skustuvų ir džiovintuvo. Įsitikinkite, kad turite daug šukų, rankšluosčių, šepečių.