Prekių katalogas

Mezopenai

 • Mezopenas gera kaina internetu

  Lygi, švelni ir jaunai atrodanti oda yra kiekvieno mūsų svajonė, o odos grožio išlaikymas yra siekiamybė. Ne paslaptis, jog esate ne vienas, kuomet galvojate apie odos išlaikymą bei atjauninimą, o būtent tam ir yra itin naudingas prietaisas mezopenas. Mezopenas yra prietaisas, kuris yra naudojamas mikroadatinėms mezoterapijos procedūroms, kurių dėka yra sumažinamos net ir smulkiausios raukšlelės, panaikinami spalvos pakitimai, taip pat padeda panaikinti randų ar strijų požymius. Dar vienas itin naudingas pranašumas, dėl kurio daugelis renkasi mezopeno procedūras yra tai, jog mezopenas gali padėti stabdyti senėjimo procesus bei efektyviai veikia net ir giliausius odos sluoksnius bei skatina odos regeneraciją ir atstatymą.

  Mezopenas - puikus pasirinkimas jūsų odai

  Tam, kad oda būtų sveika bei išlaikytų savo jaunystę, ją būtina prižiūrėti bei puoselėti. Yra daugybė skirtingų priemonių, procedūrų ar prietaisų, kurie tai padeda daryti, tačiau vienas efektyviausių yra laikomas mezopenas. Mezopenai ne tik padeda odai efektyviau gaminti kolageną, elastiną, bet ir tokiu būdu padeda palaikyti natūralius odos regeneracijos procesus. Mezopenai gali būti naudojami tiek veido - kaklo ir dekoltė, aplink akis ar akių vokus, tiek ir kūno - šlaunų, sėdmenų, pilvo, rankų ar plaštakų srityse. Būtent tose vietose, kuriose dažniausiai yra sutinkami nepasitenkinimą keliantys procesai - raukšlių atsiradimas ar keliamas diskomfortas dėl strijų. Mikropunktūros dėka yra stimuliuojamas epidermis, o tai palengvina veikliųjų medžiagų judėjimą bei įsisavinimą. Mezopenas taip pat gali pagerinti struktūrinę ir funkcinę odos būklę dėka mikroadatinės mezoterapijos procedūros, o tai leidžia odai tapti labiau įtemptai bei elastingesnei, turėti storesnį epidermio sluoksnį.

  Mezopenas ir procedūrų teikiami privalumai

  Ne paslaptis, jog daugelis besimėgaujantys mezopeno procedūromis gali džiaugtis jų teikiamais privalumais, kurių yra tikrai nemažai. Mikroadatinės mezoterapijos privalumai gali būti tokie kaip: jūsų oda taps lygesnė, švelnesnė, o net ir smulkiausios raukšlelės bus išlygintos. Veido forma, ovalas įgaus geresnę formą. Taip pat padidės ir hidracijos efektyvumas, o veido odos atspalviai taps išlyginti ir jums nereikės jaudintis net ir dėl mikro dėmelių. Mezopenas taip pat pasižymi ir dideliu efektyvumu naikinant spuogelių ar pooperacinius randus, taip pat ir efektyviai šalina strijas, kurios daugeliui sukelia nemažą kompleksą. Daugelis gali pasigirti ir sumažėjusiu celiulitu, o tai itin naudinga kone kiekvienam. Dar viena puiku priežastis, kodėl turėtumėte naudotis mezopeno procedūromis yra ta, jog mezopenas užtikrina ir plikimo profilaktiką, odos paviršiaus išlyginimą. Odos tankumas bei elastingumas taip pat tampa ženkliai geresnis, o odai suteikiamas švytėjimas bei glotnumas gali būti pastebimas kone iš karto. Mezopenas, priklausomai nuo rūšies gali naudoti ypač smulkias adatėles, kurios švelniai praduria odą ir suteikia jai RF energiją. Gydant odą, jūsų kūno kolageno gamyba išauga, o dėl šių priežasčių jūsų oda tampa stangresnė ir jaunatviškesnė. Todėl tai puikus pasirinkimas, kuris padeda mažinti poras, pašalinti kraujagysles ir leisti jums mėgautis tobulai atrodančia oda. Pateikiant itin tikslingai kontroliuojamų radijo dažnių energiją į giliausius odos sluoksnius, mezopenas užtikrina, jog nebūtų sukeliamas perkaitimo ar deginimo pavojus. Galite būti ramūs, jog didžioji energijos dalis pasieks kolageno skaidulas vidutinio lygio dermoje, o tai užtikrina didžiausią procedūros efektyvumą. Po procedūros, atstatant odos atramos sistemą, viršutinis odos sluoksnis yra paveikiamas labiausiai - jis atrodo itin lygus bei tvirtas, o tai suteiks jums visiškai kitokį požiūrį į jūsų atjaunintą odą, o procedūra turi ilgalaikį poveikį, todėl galėsite būti ramūs, jog efektas išliks ilgą laiką.

 • Prenumeruok naujienlaiškį ir apie vykdomas akcijas sužinok pirmas Prenumeruoti