Prekių katalogas

Limfodrenažinis aparatas

 • Sergantiems edema, limfedema, lifedema ar panašia liga, limfodrenažinis aparatas gali pakeisti gyvenimą. Šie aparatai, dar vadinami limfos siurbliais arba pneumatinės kompresijos prietaisais, padeda malšinti skausmą, skatina skysčių judėjimą ir neleidžia ligoms paūmėti. 

  139.00 
  159.90  Sutaupykite 20.90 
  Profesionalus presoterapijos aparatas Exclusive
  Kodas: 23121-03
  Likutis: 20+ vnt.
  1490.00 
  Limfodrenažinis (presoterapijos) aparatas BEAUTIFUL
  Kodas: 3008-03
  Likutis: 20+ vnt.
  1490.00 
  4700.00  - 7400.00 
  840.00 
  Prekė išparduota. Susisiekite
 • Kam skirtas limfodrenažinis aparatas?

  Pirmiausia svarbu apsvarstyti, kada limfodrenažinį siurblį naudoti medicininiu požiūriu. Pacientas turėtų turėti aiškią medicininę diagnozę, kad žinotų, ar limfodrenažinis aparatas tinka jo būklei.Apskritai kalbant, limfodrenažinis aparatas gali padėti gydyti tokias ligas ir būkles kaip:

  • Edema
  • Limfedema
  • Flebolymfedema
  • limfostatinė fibrozė
  • Lipedema

  Po operacijos pacientams gydytojas taip pat gali rekomenduoti namuose atlikti siurbimą:

  • Pooperacinės edemos kontrolei
  • po krūties vėžio gydymo fibrozės ir limfedemos valdymui
  • nuolatiniam limfedemos valdymui po limfinės mikrochirurginės operacijos

  Kaip veikia limfodrenažinis aparatas ?

  Paviršiniai limfos kapiliarai yra tarsi kelio žemėlapis visame kūne odos lygyje. Kapiliarai nėra panašūs į kraujo kapiliarus. Limfkapiliarai turi išilgai viso paviršiaus persidengiančias gijas, kurios atsidaro ir užsidaro (panašiai kaip žuvų žiaunos) . Šie su odos derma sujungti mažais į plaukelius panašiais intarpais. Mažiausias odos judesys atveria juos ir leidžia didesnėms dalelėms patekti į limfinę sistemą, kad jos būtų pašalintos. Visa, ko nepanaudoja kraujas, paima limfa. Štai kodėl taip svarbu atkreipti dėmesį į limfinę sistemą, kai gydomasi po operacijos ar ligos. Kuo daugiau limfos teka, tuo daugiau uždegimų ir toksinų pašalinama, čia į pagalba ateina limfodrenažinis aparatas. Atsižvelgiant į visa tai limfodrenažinis aparatas naudodamas siurbimą, švelniai pakelia odą ir atveria limfos kapiliarų sklendes, todėl į limfinę sistemą patenka daugiau medžiagų. Terapeutas naudoja rankinį drenažą, kad nustatytų limfos tekėjimą ir padėtų išpilti didžiuosius limfmazgius. Šis procesas užima labai daug laiko, jei jis atliekamas tik rankiniu būdu. Naudojant limfodrenažinį aparatą kūno drenažas atliekamas veiksmingiau ir daug greičiau. Limfodrenažinis aparatas buvo sukurtas ir tobulinamas padedant pneumatikos ir elektronikos ekspertams, siekiant kuo tiksliau atkurti odos pasislinkimą, kuris vyksta atliekant rankinį limfos drenažą. Prietaise naudojami vakuuminiai siurbliai, valdomi ritmu ir slėgiu. Naudojant limfodrenažinį aparatą limfa judinama limfos kanalais ir išpilama į limfmazgius, kur toksinai ir atliekos suskaidomos ir pasišalina iš organizmo.

  Limfodrenažinis aparatas kojoms

  Limfodrenažinis masažas, dar vadinamas rankiniu limfodrenažu, yra švelni masažo forma, naudojama siekiant sumažinti skausmingą limfedemos sukeltą rankų ir kojų patinimą. Limfedema dažnai pasireiškia žmonėms, atsigaunantiems po krūties vėžio operacijos, norintiems viską atlikti patiems yra limfodrenažinis aparatas kojoms, kurio dėką galėsite atlikti procedūra patys.

  Kas yra presoterapijos aparatas?

  Presoterapijos aparatas tai naudojant oro slėgio aparatą pripučiamas kostiumas, kuris ritmiškai spaudžia rankas, kojas ar pilvą, panašiai kaip masažas.

  Kuo naudinga presoterapija?

  Presoterapija - tai gydomasis metodas, padedantis pašalinti patinimus, kojų sunkumą ir nuovargio jausmą. Ji taip pat apsaugo nuo venų varikozės ir yra neatsiejama terapinio arsenalo dalis gydant celiulitą ir vykdant jo profilaktiką.

  Ar presoterapija naudinga celiulitui gydyti?

  Presoterapija dažnai rekomenduojama celiulito, lieknėjimo ir detoksikacijos atvejais - tai saugi alternatyva liposakcijai, kūno formavimui naudinga malšinant skausmą ir patinimą, suteikianti tiesioginį komfortą ir iš naujo išryškinanti kojų, pilvo ir rankų kūno linijas, kartu pagerinanti odos tonusą.

  Apibendrinimas

  Limfodrenažo aparatas pakeičia terapeuto pirštus, bet ne rankas ir tikrai ne žmogiškąjį faktorių, susijusį su limfos drenažu. Masažistas masažuodamas išilgai limfos kanalų pagal limfos kryptį lengvai ir be streso atliks veiksmingą limfos drenažą. Procedūra visiškai neskausminga ir labai atpalaiduojanti.

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruok naujienlaiškį ir apie vykdomas akcijas sužinok pirmas Prenumeruoti