Prekių katalogas

Užvalkalai kosm.lovoms

 • Kosmetologijos srityje svarbus net tik meistro kruopštumas, bet ir kliento patogumas, kuris turi būti apgalvotas iki detalių. Dėl šios priežasties tinkami kosmetologijos lovų užtiesalai yra svarbus akcentas.

  16.00
  Prekė išparduota. Susisiekite
 • Kruopščiai atrinktas kosmetologinio gulto užvalkalas sukuria ne tik estetinį vaizdą, bet ir atlieka higienines funkcijas, pavyzdžiui, vienkartinis užvalkalas leis atlikti paslaugą išlaikant aukščiausius higienos standartus. Lankydamasis grožio, masažo ar kosmetologijos salonuose, klientas tikisi ne tik atliekamos paslaugos, bet ir patogumo, atsipalaidavimo jausmo. Net ir su geriausiais produktais dirbdamas talentingas meistras iš salono išlydės klientą ne maksimaliai atsipalaidavusį, jei neturės tinkamos įrangos, pavyzdžiui, kosmetologinio gulto. Mūsų e-parduotuvėje rasite ne tik platų pasirinkimą kosmetologinėms lovoms, bet ir jų užvalkalams.

  Kosmetologinių lovų užtiesalai – ar svarbu?

  Kosmetologinių lovų užtiesalai apsaugo jas nuo įvairių veiksnių, kaip pavyzdžiui, aliejų, prakaito, makiažo, lako ir pan. Tinkamai pasirinkti lovų užtiesalai ne tik apsaugos lovos išorę, bet ir padės išlaikyti tinkamą higieną.

  Kosmetologinės lovos užvalkalai ir jų savybės

  Daugkartinio naudojimo užvalkalas:

  Daugkartinio naudojimo lovos užvalkalai pagaminti iš garams laidžios ir elastingos medžiagos, kuri yra maloni prisilietimui, leidžia odai kvėpuoti bei puikiai prisitaiko prie turimos lovos formos. Šio tipo užvalkalų priežiūra itin paprasta, kadangi po naudojimo užvalkalas yra išskalbiamas ne aukštesnėje nei 95 laipsnių temperatūroje.

  Vienkartinio naudojimo užvalkalas:

  Vienkartinio naudojimo lovos užvalkalai yra patogus pasirinkimas meistrams, kurie neturi galimybės skalbti ir prižiūrėti daugkartinio naudojimo užtiesalų. Vienkartinis užvalkalas yra atsparus drėgmei bei purvui, todėl atliks higieninę funkciją ir nesuteiks diskomforto klientui. Atliekant masažą su aromaterapija ar kitais aliejais tai didelis privalumas. Aromaterapija gali pagerinti masažo patirtį beveik visais atvejais. Užlašinkite vieną ar du lašus kliento mėgstamo eterinio aliejaus ant servetėlės ar vatos gumulėlio po stalo paklode, iškart po veido atlošu. Nepamirškite visada pirmiausia pasitarti su klientais ir įsitikinti, kad eterinis aliejus nesiliečia su jų oda, nebent eterinis aliejus būtų pridėtas į pagrindinį lubrikantą. Be to, aliejus naudokite pagal receptą, nes per daug lašų gali užgožti kvapą.

  Šilumos terapija ir lovos užklotai

  Taikydami reikiamą šilumos ar šalčio kiekį ten, kur reikia, ir tada, kai reikia, galite savo kliento masažą perkelti į aukštesnį lygį. Pavyzdžiui, jei klientas guli gulimoje padėtyje, padėkite du karštus akmenis, suvyniotus į audeklą, po pečiais, kad padėtumėte atpalaiduoti šias vietas ir atsipalaiduoti. Taip pat galite padėti du šiltus, į audeklą suvyniotus akmenis už kelių, kad pasiektumėte panašų poveikį. Kitas būdas sumažinti patinimą ir diskomfortą bei sustiprinti masažą - naudoti ledo paketą. Nepriklausomai nuo to, kokią terapiją nuspręsite įtraukti į procedūrą, kai klientas yra pasilenkęs, šilto arba šalto elemento naudojimas atitrauks dėmesį nuo perkrovos ir spaudimo ir padės klientui giliau atsipalaiduoti žinoma, kad kas karta išlaikyti aukštas higienos normas tam reikės keisti lovos užklotus.

  Grožio sofos užvalkalai

  Apsaugokite savo salono baldus ir užtikrinkite, kad viskas būtų švaru, naudodami mūsų grožio lovų užvalkalų asortimentą. Skalbiami skalbimo mašinoje, galite rasti geros kokybės masažinių gultų užvalkalus su skylėmis veidui ir be jų, taip pat pagalvėles, kad klientai jaustųsi patogiai. Šie užvalkalai, kurių galima įsigyti įvairių spalvų, kad derėtų prie jūsų salono interjero, puikiai tiks prie masažo stalų, todėl būsite visiškai pasirengę visoms procedūroms. Pirkite užvalkalus iš "Salonams.eu" šiandien puikiomis kainomis.

 • Prenumeruok naujienlaiškį ir apie vykdomas akcijas sužinok pirmas Prenumeruoti