Prekių katalogas

Dildės pedikiūrui

 • EXO PROFESSIONAL profesionali nagų dildė 100/180 gritų, 1 vnt. SAFE PACK
  Kodas: 137628
  Tipas
  įprasta dildė
  Dildės forma
  laivelis
  Gritai
  100/180
  SAFE PACK
  taip
  Valymas:
  ne
  0.50
  EXO PROFESSIONAL profesionali nagų dildė EXO 180/240 gritų, 1 vnt. SAFE PACK
  Kodas: 137625
  Tipas
  įprasta dildė
  Dildės forma
  tiesi
  Gritai
  180/240
  SAFE PACK
  taip
  Valymas:
  ne
  0.50
  EXO PROFESSIONAL profesionali nagų dildė manikiūrui EXO 80/80 gritų, 1 vnt. SAFE PACK
  Kodas: 137626
  Tipas
  įprasta dildė
  Dildės forma
  tiesi
  Gritai
  80/80
  SAFE PACK
  taip
  Valymas:
  ne
  0.50
  EXO PROFESSIONAL profesionali nagų dildė EXO 80/100 gritų, 1 vnt. SAFE PACK
  Kodas: 137627
  Tipas
  įprasta dildė
  Dildės forma
  tiesi
  Gritai
  80/100
  SAFE PACK
  taip
  Valymas:
  ne
  0.50
 • Dildės pedikiūrui internetu

  Pedikiūras yra viena svarbiausių procedūrų moterims ir su tuo sutinka daugelis. Ypatingai šiltuoju metų laiku, kuomet vaikštoma su basutėmis, tapkutėmis ar basomis ir pėdos visuomet yra atviros, o tam, jog būtų užtikrinamas visapusiškai tvarkingas ir žavus pedikiūras, gali puikiai pasitarnauti pėdų dildė. Pedikiūro dildė padės ne tik pašalinti nereikalingą ir seną nago laką, bet ir leis tinkamai bei lengvai suformuoti naują nago formą. Taip pat pėdų dildė gali būti naudojama ir pėdų odos šveitimui. Tokio tipo pėdų dildės pasižymi ypač lengvu jos naudojimu, patogia forma, lengva rankena, todėl galite būti tikri, jog pedikiūro procedūra taps vienu malonumu.

  Pėdų dildė leis mėgautis žaviomis pėdomis

  Nuolat šiurkšti ar skilinėjanti pėdų oda yra labai dažnai sutinkamas reiškinys, o dėl savo dažnumo su tuo netgi kartais yra susitaikoma ir žmonės nesiima jokių priemonių šioms problemoms spręsti. Tačiau jūs neturėtumėte su tuo susitaikyti, o pėdų būkle ir visapusiška jų sveikata derėtų rūpintis nuolat. Būtent dėl šių priežasčių mes pasirūpinome, jog mūsų asortimente rastumėte tik pačius geriausius ir aukščiausios kokybės gaminius, tokius kaip pedikiūro dildės. Gausaus prekių skaičiaus dėka galite rinktis tarp vienkartinių ar daugkartinių pėdų dildžių, kurios lengvai, efektyviai ir greitai padės pašalinti suragėjusią ir negyvą pėdų odą. Pašalinus seną pėdų odą, jūsų pėdos jums tikrai padėkos ir jos ir vėl taps ypatingai švelnios bei žavios. Pašalintas viršutinis odos sluoksnis leis kvėpuoti gilesniems audiniams, o tai užtikrins, jog pėdų skilinėjimas bus išvengtas. Jums nebereikės daugiau rūpintis, ką apie jas pagalvos kiti bei nereikės daugiau kompleksuoti. Reguliari pėdų odos priežiūra naudojantis pėdų dilde bei reguliariai atliekamas pedikiūras naudojantis pedikiūro dilde padės išvengti šių ir kitų nemalonumų.

  Pedikiūro dildės ir jų rūšys

  Įvairios priemonės, tokios kaip pėdų dildė, odos šveitimo mentelė bus patogios ir lengvai naudojamos norint užtikrintai pašalinti sukietėjusią odą bei leis užsitikrinti lygų pėdų paviršių. Jas lengva naudoti dėl ergonomiško dizaino, o itin svarbu tai, jog jos gali būti naudojamos tiek sausos, tiek drėgnos. Daugybė priemonių gali būti naudojamos pėdų priežiūrai, tačiau kaip išsirinkti tinkamas? Dildės pedikiūrui gali būti ne vienos rūšies. Pavyzdžiui, paprasta pedikiūro dildė gali būti naudojama lengvoms procedūroms, jos pasižymi efektyviu veikimu, kadangi jos paviršius yra dengtas specialiais šlifuojamaisiais grūdeliais, tačiau jos nėra tinkamos sterilizavimui ir jų tarnavimo laikas yra ne itin ilgas. Metalinė pėdų dildė arba kitaip dar vadinama metalinė pėdų šveitimo mentelė. Jos gali būti dvipusės ir skirtos naudoti grožio salonuose, tačiau dažnai yra naudojamos ir namuose. Pedikiūro dildė pagaminta iš kokybiško ir nerūdijančio plieno, o jos šveitimo paviršius gali būti keičiamas pagal jūsų pageidavimus. Patogus ir ergonomiškas dizainas užtikrins, jog galėsite jaustis saugiai dirbant su pėdų dilde ir ji tarnaus ilgai šalinant sukietėjusią ir suskilinėjusią odą. Taip pat jos gali būti dezinfekuojamos ar sterilizuojamos. Profesionali nagų dildė yra būtinas įrankis kiekvieno stilisto kasdienybėje. Pedikiūro dildė su skirtinga gradacija bei darbui pritaikyta forma leis lengvai paruošti natūralią nago plokštelę bei lakuoti geliniu, akriliniu ir akrilo geliu. Dviejų formų dėka dildė pedikiūrui leis lengvai pasiekti sunkiai prieinamas odeles. Nepaisant to, jog ši dildė yra pigi, tačiau ji gali pasigirti daugkartiniu naudojimu, o jos efektyvumas nesumažėja netgi ir po daugybės panaudojimų.

  Dildės pedikiūrui ypatingai gera kaina

  Svarstote, kokia kaina pedikiūro dildėms yra tinkama? Tuomet esate tinkamoje vietoje, kadangi mes užtikriname, jog mūsų siūlomos kainos yra vienos geriausių rinkoje. Taip pat galime užtikrinti aukščiausią gaminių kokybę ir būtent šios priežastys leis jums būti visiškai ramiems perkant prekes mūsų elektroninėje parduotuvėje. Pedikiūro dildė yra būtina norint atlikti tinkama ir lengvai pedikiūro procedūras, todėl salonams.eu asortimente rasite būtent jums tinkamas priemones, o jeigu nesate tikri, kokias priemones pasirinkti - visuomet galite kreiptis į mūsų profesionalius konsultantus, kurie jums padės tinkamai išsirinkti. Tokios priemonės kaip pėdų dildė, pedikiūro dildė, skustukas pedikiūro darbams, dildės pedikiūrui, šveitimo mentelė visiškai palengvins jūsų darbą ir užtikrins aukščiausia paslaugų kokybę.

 • Prenumeruok naujienlaiškį ir apie vykdomas akcijas sužinok pirmas Prenumeruoti