Prekių katalogas

Kirpėjų lagaminai, krepšiai

 • 54.90 
  69.90  Sutaupykite 15.00 
  11.30 
  19.90  Sutaupykite 8.60 
  Prekė išparduota. Susisiekite
  16.90 
  Prekė išparduota. Susisiekite
 • Kirpėjo krepšys internetu

  Kirpėjas - tai profesionalas, kurio asortimentą sudaro daugybė skirtingų priemonių, skirtų barzdos ar plaukų kirpimui, jų priežiūrai. Daug įvairių priemonių kirpėjui yra reikalingos tam, jog jis puikiai ir preciziškai atliktų įvairius bei skirtingus kirpimus visiems klientams, nepaisant to, kokie skirtingi klientų norai ar poreikiai būtų. O tam, kad visos priemonės turėtų savo vietą bei būtų laikomos tvarkingai ir saugiai, yra reikalingas, pavyzdžiui, kirpėjo lagaminas, kuriame galima sutalpinti kone viską ar kirpėjo krepšys, kuris pasižymi itin dideliu mobilumu bei lengvu jo pernešimu. Būtent tvarka kirpėjui leidžia greitai ir tinkamai atlikti procedūras, o šios priežastys yra vienos svarbiausių klientų pasitenkinimui.

  Lagaminas kirpėjui užtikrins tvarką

  Kirpėjo lagaminas pasižymi ne tik patogia savo forma, dideliu dydžiu, kuris leidžia sutalpinti daugybę priemonių, bet ir itin lengvu jo naudojimu. Lagaminas kirpėjams gali būti naudojamas ir mobilių paslaugų metu, pavyzdžiui, jeigu kirpėjas dirba iš namų, jis itin patogiai gali susitalpinti visas savo naudojamas priemones, kurios bus reikalingos procedūroms atlikti kliento namuose ir tai kirpėjui leis jas lengvai ir saugiai nusigabenti į pageidaujamą vietą. Taip pat lagaminas yra patogus ir norint tiesiog tvarkingai ir savo vietose laikyti priemones, pavyzdžiui, kirpimo mašinėles, įvairius antgalius, rankšluostukus, plaukų priemones ar bet kokius kitus reikmenis. Taip pat dėl didelio savo dydžio ar skirtingų dydžių stalčių, kirpėjo lagaminas gali būti naudojamas ir didesniu priemonių, tokių kaip plaukų džiovintuvo, tiesintuvų ar įvairių šukų bei šepečių talpinimui. Tai yra itin patogu dėl to, nes kirpėjo lagaminas neužima daug vietos ir nepaisant to, jog jis gali atrodyti nedidelis, lagaminai pasižymi itin dideliu talpumu. Taip pat ir kirpėjo krepšys gali tapti nepamainomu pagalbininku. Nors ir kirpėjo krepšiai yra lengvesni, jie nėra kieti, kaip lagaminai, tačiau jie yra patogūs, kuomet reikia itin greitai susitalpinti priemones arba kuomet nėra pernelyg daug vietos, pavyzdžiui, automobilyje, todėl galite būti tikri, jog kirpėjo krepšys tilps itin lengvai kone bet kur. Įvairių dydžių, formų ir dizainų pasirinkimas leis jums išsirinkti tinkamą bei norimą kirpėjo krepšį, kuris tikrai pakeis jūsų požiūrį į mobilų darbą ar tiesiog priemonių persivežimą.

  Kodėl verta įsigyti kirpėjo lagaminą?

  Kirpėjo lagaminas yra naudingas dėl daugybės jau minėtų priežasčių. O tam, jog jo nauda būtų dar labiau pabrėžta bei atitiktų tiek jūsų asmeninį stilių ar grožio salono stilių, itin didelio asortimento dėka galite išsirinkti būtent jums pageidaujamo dizaino lagaminą. Kirpėjų lagaminai gali būti įvairūs: vandeniui atsparūs, odiniai, padailinti įvairiais ornamentais, skirtingų spalvų ar su daugybe papildomų sekcijų, lentynėlių tam, kad priemonės būtų saugiai sutalpinamos ir nejudėtų. Kirpėjų lagaminai yra nebrangi ir itin naudinga investicija kiekvienam kirpėjui ar barberiui. Daugybė mūsų klientų džiaugiasi, jog kirpėjo lagaminas palengvino jų darbą bei leidžia priemones turėti vienoje vietoje, o tai suteikia galimybę greičiau atlikti darbus dėl lengvai ir greitai randamų priemonių. Taip pat kiekvienas kirpėjas, kuriam yra reikalingas priemonių naudojimas skirtingose vietose ar vykimui į klientų namus turi būtinai turėti kirpėjo lagaminą. Na, o jeigu jūs dirbate tik vienoje vietoje, jums gali praversti, pavyzdžiui, kabura meistrui ar profesionalus kirpėjo diržas, kurių dėka galėsite lengvai laikyti jums reikalingas priemones kone rankose, pavyzdžiui, šukas ar skirtingas žirkles, kurios yra reikalingos procedūros metu. Galite būti tikri, jog Salonams.eu asortimente tikrai rasite jums reikalingas prekes, kurios atitiks jūsų poreikius bei norus ir palengvins jūsų kasdienybė daugybę kartų.

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruok naujienlaiškį ir apie vykdomas akcijas sužinok pirmas Prenumeruoti