Prekių katalogas

Tatuiruočių lovos

 • Profesionali masažuotojo kėdė AVELLO BLUE
  Kodas: 2750-03
  Likutis: 20+ vnt.
  339.00
  239.00
  Prekė išparduota. Susisiekite
  990.00
  Prekė išparduota. Susisiekite
 • Tatuiruočių lovos. Ką būtina žinoti?

  Tatuiruotės - puikus būdas išreikšti save bei pabrėžti savo mintis ir bruožus tiek aplinkai, tiek juos įamžinti sau. Vieniems tai tiesiog grožio apraiška, savęs realizavimas, kitiems tai svarbaus įvykio ar prisiminimo įamžinimas ant savo kūno. Apsisprendimas kokią tatuiruotę pasidaryti ir jos laukimas gali būti ypatingas įvykis jūsų gyvenime, o pats tatuiravimo procesas gali tapti dar labiau jaudinančiu. Aišku tai, jog tatuiravimasis yra itin įdomus procesas, tačiau jis gali tapti ir varginančiu bei gali nemaloniai apkarsti tiek klientui, tiek tattoo meistrui. To priežastis gali būti netinkama tattoo įranga, kaip pavyzdys, viena svarbiausių priemonių - tatuiruočių lova. Kruopščiai ištobulinti tatuiruotę gali užtrukti ne vieną valandą, o jei tatuiruotė yra ypatingai didelė ir labai detali, jai gali prireikti netgi 10 valandų ar dar daugiau kruopštaus darbo. Tai reiškia, jog tatuiruočių salono baldai turi būti itin aukštos kokybės ir ypatingai komfortiški. Tinkama tattoo įranga užtikrins malonumą tiek klientui, tiek meistrui dirbant ir esant vienoje pozicijoje netgi ir ilgą laiką. Jeigu jūs esate tattoo meistras tuomet jūs puikiai suprantate kaip svarbu yra dirbti tik su kokybiška tattoo įranga. Aukštos kokybės paslaugų teikimas priklauso ne tik nuo pačio meistro įgūdžių, jo naudojamų priemonių, bet ir baldų, ant kurių klientas gulės procedūros metu, o taip pat ir kitos tattoo įrangos. Pigi tatuiruočių salono įranga gali išvarginti meistrą daug greičiau ir gali sukelti nemalonius nugaros, rankų ir kojų skausmus. O tai reiškia, jog iš karto nukenčia teikiamos paslaugos kokybė, kadangi meistras negali dirbti atsipalaidavęs ir galų gale gali visiškai nejausti malonumo bei atsidavimo dirbant. Kokybiška tattoo įranga yra komfortabili, atitinkanti meistrui bei lengvai reguliuojami ir prisitaikinti prie kiekvieno kliento.

  Kaip išsirinkti tinkamą tattoo įrangą - baldus?

  Renkantis tinkamą bei kokybišką tattoo įrangą ar baldus, svarbu atkreipti dėmesį į tai, jog tattoo lova būtų reguliuojama įvairiomis kryptimis, galėtų prisitaikyti prie kliento ir svarbiausia, jog būtų patogi dirbti. Dauguma aukštos kokybės lovų turi nuimamas atramas rankoms, kadangi jos skirtingų tatuiruočių metu gali netgi sukelti nepatogumų, riboti kliento judesius, todėl jeigu jos tam tikru metu nėra jums reikalingos, jas papraščiausiai galite itin lengvai išmontuoti. Taip pat svarbu įsitikinti perkant tattoo prekes, tokias kaip tattoo lova, jog galvos atlošas būtų pilnai reguliuojamas. Reikalui esant jį būtų galima prailginti ar sutrumpinti. Taip pat kėdė turėtų turėti nuimamą pagalvėlę, kurią nuėmus būtų galima patogiau atremti veidą. Nugaros ir kojų atramos taip pat turėtų būti su reguliavimo mechanizmais, kuriuos būtų galima pritaikyti pagal tatuiruotės tipą ir klientą. Taip pat prastos kokybės tattoo įranga gali turėti nemalonius garsus reguliuojant ar vos sujudant, kiekvienas kliento judesys gali persiduoti į lovos traškesius, todėl norint to išvengti, turėtumėte rinktis kokybiškus gaminius. Kitas svarbus punktas, į kurį derėtų atsižvelgti yra lovos odos tipas. Oda turi būti kokybiška, ją turi būti lengva nuvalyti, o pati lova neturėtų būti per kieta gulėti. Taip pat plieninis lovos rėmas užtikrina, jog lova yra kokybiška. Jeigu jums yra svarbus lovos dydis, tuomet turėtumėte pasirinkti mažesnio tipo lovą, kuri neužimtų daug vietos, būtų lengvai sulankstoma ir lengvai reikalui esant perkeliama - kompaktabili. Nepaisant to, jog tokio tipo lovos yra nedidelės ir lengvos, tačiau jos yra ne ką prastesnės kokybės atžvilgiu nei didelės ir stacionarios tatuiruočių lovos. Taip pat renkantis tattoo prekes yra svarbu atkreipti ir į jų dizainą bei jūsų salono dizainą. Šiandien apstu įvairiausių tattoo prekių pasirinkimų, todėl galite būti tikras, jog tikrai rasite jums tinkamą tattoo įrangą, kuri puikiai derės prie jūsų salono interjero.

  Į ką atkreipti dėmesį renkantis tatuiruočių lovas?

  Renkantis tinkamiausius baldus jūsų tatuiruočių salonui, pagalvokite apie keleta dalykų: Prekinis tattoo įrangos ženklas - pirmas dalykas, kurį reikėtų padaryti renkantis baldus tatuiruočių salonai - pagalvoti kokios kompanijos yra siūlomas produktas. Renkantis garsaus prekinio ženklo gaminius jūs galite būti tikras dėl aukštos kokybės. Kaina - itin svarbus aspektas, į kurį derėtų atsižvelgti neturint ypatingai didelio biudžeto. Tačiau svarbu atminti, jog kaina užtikrina kokybę, o tai gali leisti netgi ir sutaupyti, kuomet įsigijus nebrangų gaminį jums gali tekti ją pirkti iš naujo. Tattoo salono dydis - tattoo įranga gali užimti nemažai vietos jūsų salone, o ypatingai tatuiruočių lovos. Biudžetas tattoo įrangai - tatuiruočių lovos yra ganėtinai brangios, o pradedančiajam tatuiruočių meistrui tai gali pasirodyti netgi ir neįkandama investicija. Tačiau tai neturėtų būti vieta, kurioje reikėtų taupyti ir turėtumėte rinktis tik aukštos kokybės gaminius. Komfortas - renkantis tatuiruočių įrangą, jūs turėtumėte pagalvoti apie kliento komfortą, tačiau neturėtumėte pamiršti ir savęs. Ilgam ir komfortabiliam darbui yra svarbu turėti tam specialiai pritaikytą įrangą. Lengva baldų priežiūra - kadangi dirbant su rašalu visuomet pasitaiko netikėtumu aptaškant ar netgi jį išpilant, turėtumėte įsitikinti, jog tattoo įranga yra lengvai prižiūrima ir valoma.

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruok naujienlaiškį ir apie vykdomas akcijas sužinok pirmas Prenumeruoti