Prekių katalogas

Mentelės ir teptukai

 • Mentelė kaukėms, alginatams tepti,1 vnt.
  Kodas: 31653-01
  Likutis: 20+ vnt.
  0.60 
  Medinės mentelės depiliacijai, 100 vnt. WOOD BIG
  Kodas: K/070/100D
  Likutis: 18 vnt.
  2.99 
  15.90 
  Prekė išparduota. Susisiekite
 • Mentelės kremui internetu

  Kremui tepti atrodo paprasčiausia būtų naudoti pirštų galiukus, prie to ir esame kiekvienas pripratę. Tačiau šiandieną yra begalė būdų kaip gali būti tepamas kremas arba kitos priemonės, maišomos kaukės. Vienas patogiausių, efektyviausių ir ne paslaptis, jog higieniškiausių būdų kaip galima aplikuoti kaukes ar kremus yra mentelės, kurios yra specialiai sukurtos ir pritaikytos būtent tokio tipo procedūroms. Taip pat dažnai galite sutikti tokius įrankius, kaip silikoninis teptukas, kurie yra itin patogūs naudoti, kuomet reikalingas malonus alginatinės kaukės ar kito kremo aplikavimas. Tokio tipo mentelės kremui taip pat gali būti efektyviai naudojamos jo maišymui ir paruošimui.

  Vienkartinės medinės mentelės gali būti naudojamos itin plačiai

  Kita ypatingai populiari bei naudinga priemonė yra vienkartinės medinės mentelės, kurių dėka tokios procedūros kaip depiliacija gali būti atliekamos itin lengvai, patogiai bei greitai. Mentelės depiliacijai dėka, paruoštas naudojimui vaškas gali būti padengiamas plonu sluoksniu ant odos, o tai užtikrina itin aukštą procedūros kokybę, o svarbiausia - aukščiausio lygio higieną. Medinės mentelės yra gaminamos iš aukštos kokybės medžiagų, o tai užtikrina, jog procedūros metu jų naudojimas bus lengvas, bet efektyvus. Taip pat itin svarbu yra tai, kad medinės mentelės depiliacijai neturėtų jokių atplaišų, kurios galėtų būti išsikišusios dėl ne iki galo apdirbtos mentelės. Jeigu matote nors menkiausią nelygumą, kuris galėtų sužeisti klientą, tokių mentelių geriau nenaudoti, kadangi tokio tipo sužeidimai gali būti itin skausmingi bei pavojingi. Taip pat tai gali sužeisti ir meistrą, kuris rankose laiko bei dirba su mentelėmis. Būtent dėl tokių priežasčių reikėtų rinktis tik aukštos kokybės priemones, kurios užtikrintų efektyvų meistro darbą bei saugią procedūrą klientui. Visgi medinės mentelės yra būtina priemonė kiekvienam meistrui, kuris dirba su vaško procedūromis ir kitomis priemonėmis. Tai ne tik palengvina, bet ir paspartina depiliacijos procesą, o jas naudoti yra itin patogu, kadangi po panaudojimo jas tereikia išmesti. Taip pat medinės mentelės depiliacijai dažniausiai yra perkamos rinkiniais, kuriuos dažniausiai sudaro 100 vnt. mentelių, todėl jų gali pakakti ir ilgesnį laiką, priklausomai nuo to, su kiek klientų meistras dirba. Tačiau didelis mentelių kiekis pakuotėje užtikrina, jog jums nereikėtų nuolat atnaujinti jūsų inventoriaus bei rūpintis, jog mentelės gali pasibaigti.

  Mentelės priemonėms maišyti

  Populiariausios mentelės, kurios yra naudojamos įvairioms procedūroms ruoštis - maišyti priemonėms yra silikoninės mentelės, kurios pasižymi daugkartiniu naudojimu. Tokio tipo mentelės dažniausiai būna plokščios formos, pagamintos iš specialaus aukštos kokybės plastiko. Taip pat gali būti naudojamas ir silikoninis teptukas, kuris yra itin patogus dėl savo specialios formos bei specifinės sudėties šerelių. Tokie silikoniniai teptukai efektyviausiai naudojami gali būti dirbant su parafino ar vaško procedūromis. Juo itin patogu aplikuoti priemones ant rankų ar kojų, taip pat galite lengvai aplikuoti tokias priemones kaip kaukes ar kremus ant didesnių kūno vietų, kadangi platus teptukas ir ilgi šereliai užtikrina lengvą ir greitą priemonių paskleidimą ant kūno. Dar viena priemonė, kuri gali būti efektyviai naudojama kartu su mentelėmis yra vienkartiniai ausų krapštukai, kurie palengvina smulkių priemonių naudojimą arba padeda lengvai pasiekti sunkiau prieinamas kūno vietas. Jie taip pat yra tobulas pasirinkimas, kuomet reikia depiliuoti nosies plaukus ar kitas vietas. Dažniausiai ausų krapštukai būna itin didelėse pakuotėse, pavyzdžiui 1000 vnt., o tai leidžia būti tikriems, jog pasirūpinti jais pakaks vos vieną kartą, nes jų kiekis leis jums dirbti be jokių rūpesčių itin ilgai. Tvirtas krapštuko kotelis užtikrina, jog jis lengvai nesulinks, o kokybiškos vatelės užtikrins efektyvų darbą.

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruok naujienlaiškį ir apie vykdomas akcijas sužinok pirmas Prenumeruoti