Prekių katalogas

LED lempa nagams ir UV lempa

 • 22.90
  26.00 Sutaupykite 3.10
  Prekė išparduota. Susisiekite
  29.90
  Prekė išparduota. Susisiekite
  2.00
  Prekė išparduota. Susisiekite
  15.00
  Prekė išparduota. Susisiekite
 • UV ir LED lempa nagams pirkimo patarimai

  Led nagų lempos yra būtinos bet kuriame profesionaliame salone, jos reikalingos tiek tradiciniam lakavimui, tiek geliniam lakavimui. Todėl čia bus aptariami pagrindiniai veiksniai, į kuriuos turėtumėte atsižvelgti pirkdami UV led lempą geliams džiovinti.

  LED arba UV lempa

  Led lempos nagams pasirinkimas priklauso nuo to, kokius gelinius lakus naudojate. Jūsų naudojami geliniai lakai bus arba LED, arba UV. LED lempos nagams kietina tik tam tikrų gamintojų gelinius lakus, o UV lempa negams kietina daugumą gelinių lakų. Tačiau LED lempa veikia daug greičiau nei UV lempa. Be to, geriausios lempos derintų geriausias LED ir UV kietinimo lempų savybes.

  Kietėjimo greitis

  Nenorite lempos, kuri užtruktų amžinybę, kol išdžiovintų jūsų nagus. Paprastai LED lempa nagams yra greitesnė, o UV lempos - lėtesnės. LED lempos veikia siaurame šviesos spektre, todėl jos leidžia nagus sukietinti maždaug per 30-60 sekundžių, o UV lempos gali užtrukti apie 2-3 minutes. Mišrios UV LED lempos sujungia geresnius abiejų tipų elementus. Taip pat turėtumėte patikrinti, kokią iš anksto nustatytą laiko kontrolę turi lempa: 15 s, 30 s, 45 s, 60 s ir 90 s?

  Lempos Svoris ir dydis

  UV ir LED lempos negams paprastai yra lengvos ir lengvai transportuojamos, tačiau LED lempos paprastai yra lengvesnės už UV lempas. Jei esate mobili nagų kosmetologė ir ieškote ko nors lengvesnio ir lengviau pernešamo, LED lempa gali būti geresnis pasirinkimas.

  Lempos galingumas

  Paprastai kuo didesnis nominalusis galingumas, tuo geresnis kietinimo efektyvumas ir greitesnis džiūvimo laikas.

  Lemputės tarnavimo laikas

  LED ir UV lemputės tarnavimo laikas gerokai skiriasi. UV lempų lemputės tarnavimo laikas yra 1000 valandų ir jas paprastai reikia keisti kas šešis mėnesius, o LED lempos tarnauja apie 50 000 valandų, todėl lempučių niekada nereikia keisti.

  UV led lempų kainos

  Nagų lempų kaina akivaizdžiai priklauso nuo pasirinkto prekės ženklo ir jūsų biudžeto. Tačiau gera žinia ta, kad dauguma šiuo metu siūlomų mišrių UV LED lempų yra už prieinamą kainą.

  Pirkimo patarimai

  Kaip žinoti, ką pirkti, kai ant dėžutės reklamuojamos visos funkcijos? Kaip jau minėjau, pirmiausia raskite, kokią šviesą rekomenduoja gelio gamintojas. Po to pažiūrėkite, kokio aukščio yra kietinimo lemputės vidus. Kuo aukštesnė šviesa, tuo mažiau veiksmingas bus kietinimas. Taip pat pravartu pažvelgti į vidų. Kiek šviesos diodų yra lempos viduje? Kuo mažiau šviesos diodų, tuo kietinimas bus mažiau tolygus. Atkreipkite dėmesį, ar lempos vidus atspindi šviesą. Jei ne, šviesos diodų skleidžiamą šviesą sugers šviesos diodų vidus ir kietinimo efektyvumas sumažės.

  Lempos nagams pasirinkimas

  LED kietinimo lempos yra gera investicija. Jos gali kainuoti iki 100 eurų ir jas reikia keisti kas dvejus ar trejus metus. Nors tai skamba brangiai, pagalvokite apie tai, palyginti su 9 vatų CLF UV lemputėmis: Nors pati UV lempa kainavo pigiau, nepamirškite, kad lemputes reikia keisti kas šešis mėnesius. Dauguma senesnio stiliaus CFL kietinimo lempų naudojo keturias lemputes, kurių vienos kaina – 10 Eurų, vadinasi, pakeisti visas lemputes kainavo 40 eurų

  Lempų pasirinkimas

  Nors internete galima rasti pigesnių kietinimo lempų, kurių kaina svyruoja nuo 5 iki 200 eurų, svarbu įsidėmėti: gausite tai, už ką sumokėsite. Daugelis pigesnių arba pigių kietinimo LED uv lempų nesukurs tinkamo bangos ilgio arba intensyvumo, kad tinkamai sukietintų gelinių nagų gaminį. Nepakankamai sukietėjęs gelis padidins nagų priežiūros specialisto ar kliento galimybę susirgti alergija naudojamiems produktams. Taip pat nerekomenduoju pirkti naudotos kietinimo lempos. Nėra jokio būdo sužinoti, kiek led lempa nagams buvo naudojama, todėl beveik neįmanoma nustatyti, kada ją reikėtų pakeisti.

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruok naujienlaiškį ir apie vykdomas akcijas sužinok pirmas Prenumeruoti