Prekių katalogas

Nagų žnyplės manikiūrui

 • OMI PRO-LINE žnyplutės odelėms CB-102 JAW12/4MM
  Kodas: 113077
  Likutis: 20+ vnt.
  20.90
  32.90 Sutaupykite 12.00
  20.20
  30.90 Sutaupykite 10.70
  20.20
  30.90 Sutaupykite 10.70
  8.90
  11.90 Sutaupykite 3.00
  NGHIA EXPORT NOSE HAIR SCISSORS žirklutės ES-04
  Kodas: 122788
  Likutis: 20+ vnt.
  4.80
  6.90 Sutaupykite 2.10
 • Manikiūro žnyplės, įrankiai. Apie ką derėtų pagalvoti?

  Norint džiaugtis tvarkingu ir estetišku manikiūru, tam yra reikalinga reguliari nagų priežiūra. Nagai turi būti išpuoselėti, sveiki ir tvarkingi, o norint tai užtikrinti, yra reikalingos tam skirtos specialios priemonės nagų priežiūrai. Nuolat atliekant manikiūrą bus užtikrinama, jog jūsų nagai atrodys puikiai, o tam skirtos priemonės, tokios kaip manikiūro žnyplutės, žnyplutės odelėms ar nagų kirpimo žnyplės yra būtinos tinkamai priežiūrai atlikti. Dažniausiai manikiūro žnyplutės būna pagamintos iš aukštos kokybės medžiagų - nerūdijančio, medicininio plieno, kuris turi specialių savybių, yra atsparus korozijai, o pačios žirklutės pasižymi itin tiksliu ir specifiniu profiliavimu - kirpimu, kuris užtikrina aukštą darbo tikslumą ir žnyplučių patogumą naudojimo metu. Taip pat žnyplutės gali būti dezinfekuojamos bet kokiu būdu, o tai leidžia itin lengvai pasirūpinti manikiūro priemonėmis. Derėtų atminti, jog renkantis įrankius manikiūrui, jūs neturėtumėte taupyti jų įsigyjimui, kadangi yra itin svarbu užtikrinti saugią nagų priežiūrą bei išvengti galimų nemalonumų dėl nepatogaus žirklučių dizaino ar netikslingo kirpimo, kurie gali sukelti netgi ir užkrėtimus. Kokybiškos manikiūro žirklutės užtikrina saugų, ilga ir komfortišką darbo procesą. Tinkamą naudojimą gali užtikrinti tinkamos būtent jums priemonės, kurios gali skirtis dydžiu ir kitomis savybėmis - priemonių dydį galite rinktis specialiai pagal jūsų delną.

  Manikiūro žnyplutės ir jų naudojimas

  Manikiūro žnyplutės turi gan platų asortimentą, todėl norint išsirinkti būtent jums tinkamiausias žnyplutes, derėtų atitinkamai apgalvoti, kokioms procedūroms jos bus naudojamos. Ypatingai svarbu atkreipti dėmesį į įrankio dizainą ir galimą jo patogumą naudojant - trumpos ir suapvalintos rankenėlės užtikrina komfortabilų darbo procesą, o kuo siauresni yra žnyplių galiukai, tuo jomis bus patogiau nukirpti odeles ir tinkamai ir saugiau atlikti net ir sudėtingiausią manikiūrą. Taip pat atkreipkite dėmesį, ar kirpimo žnyplės yra skirtos tik manikiūro procedūroms ar pedikiūro arba abejoms. Nepaisant to, ar jums manikiūro žnyplutės bus reikalingos mėgėjiškam naudojimui namuose, ar profesionaliam grožio salone, jūs turite būti tikri, jog tinkamos priemonės leis efektyviai ir lengvai puoselėti nagų bei odelių išvaizdą. Svarbiausios manikiūro priemonės yra skirtos nagų ir odelių priežiūrai. Estetiškas manikiūras prasideda nuo tvarkingų odelių, be kurių net ir gražiausias manikiūras gali nublankti. Nors nagus ir galima kirpti ar patrumpinti su dilde, tačiau odelių priežiūrai yra reikalingos specialios žnyplutės odelėms. Taip pat nederėtų pamiršti ir kitų reikalingų priemonių manikiūrui - odelių atstūmiklio, kuris turi būti kokybiškas, funkcionalus ir švelnus, tam jog nebūtų pažeista oda ir nagas. Na, o jei dėl prekių gausos jums yra sunku išsirinkti tinkamas priemones, jums puikiai tiks manikiūro rinkinys, kuriame rasite visas manikiūrui ar pedikiūrui atlikti reikalingas priemones vienoje vietoje. Taigi galima teigti, jog netgi ir mėgėjiškai manikiūro priežiūrai bus reikalingos ne viena, o kelios priemonės, tokios kaip manikiūro žnyplutės, dildė bei žirklutės.

  Kaip išsirinkti tinkamas manikiūro žnyplutes?

  Nors manikiūro žirklutės ir gali atrodyti visos vienodos, iš tiesų jos yra skirtingos ir yra naudojamos skirtingoms procedūroms atlikti. Nagų kirpimo žnyplės dažniausiai yra naudojamos ne tik profesionaliai grožio salonuose, bet ir namuose. Tai pati pagrindinė ir paprasčiausia manikiūro priežiūros priemonių, kuri be vargo leis nukirpti nagus. Žnyplutės odelėms yra skirtos specialiam odelių šalinimui, todėl jos yra geriausias pasirinkimas norint pašalinti odeles be skausmo ir sužeidimų. Visgi, jeigu yra sunku pasirinkti, pagalvokite apie keletą dalykų: Išsamus aprašymas padės tinkamai išsirinkti jums reikalingas manikiūro žnyplutes ar žirklutes. Atkreipkite dėmesį į tai, iš kokių medžiagų jos yra pagamintos, koks yra žirklučių bei ašmenų dydis ir kokioms procedūroms jos yra skirtos. Profesionalios manikiūro žnyplutės pasižymi ilgaamžiškumo, tvirtumo ir aukštos kokybės savybėmis. Jos yra pagamintos iš nerūdijančio plieno, o tai užtikrina itin lengvą įrankio priežiūrą. Derėtų žinoti, jog žnyplučių ašmenys, kai kurių profesionalių priemonių gali būti keičiami. Skirtingas jų dydis gali būti pasirenkamas pagal reikalingą procedūrai atlikti, o tai leidžia sutaupyti tiek vietą, tiek galimas išlaidas, kadangi jums nereikia pirkti kelių skirtingų įrankių.

  Manikiūro žnyplutės internetu

  Besidomintiems, kur yra parduodamos manikiūro žnyplutės, žirklutės ir kitos manikiūro priemonės pigiau, ar ieškantiems, kur yra parduodamos profesionalios žnyplutės odelėms ar kelioninis manikiūro rinkinys bei kiti profesionalūs manikiūro įrankiai, nebereikia ieškoti, kur yra artimiausia manikiūro parduotuvė ir gaišti laiką vykstant į ją. Salonams.eu elektroninėje parduotuvėje rasite visus manikūro įrankius, o jums beliks išsirinkti labiausiai tinkančius ir jūsų poreikius atitinkančius įrankius skirtus efektyviai ir profesionaliai manikiūro priežiūrai. Laiko taupymas skamba itin viliojančiai, todėl jums nereikės net iškelti kojos iš namų, o visos manikiūro priemonės bus pasiekiamos vos kelių paspaudimų pagalba. Užsakytas manikiūro ar pedikiūro rinkinys vos per kelias dienas pasieks jus ir juo galėsite džiaugtis tuojau pat. Nagų kirpimo žnyplės ar manikiūro žirklutės yra puiki investicija norint užsitikrinti kokybišką ir lengvą darbą, o didelio asortimento dėka galite būti tikri, jog jos atitiks kiekvieno poreikius - tiek profesionalo, tiek mėgėjo.

 • Prenumeruok naujienlaiškį ir apie vykdomas akcijas sužinok pirmas Prenumeruoti