Prekių katalogas

Makiažo lempos

 • 200.00
  219.90 Sutaupykite 19.90
  Prekė išparduota. Susisiekite
  100.00
  109.00 Sutaupykite 9.00
  Prekė išparduota. Susisiekite
  100.00
  112.90 Sutaupykite 12.90
  Prekė išparduota. Susisiekite
  29.00
  Prekė išparduota. Susisiekite
 • Visi, kurie darėsi makiažą prie blyškios vonios kambario šviesos, žino, kad tai nėra ideali vieta tobulai padengti makiažą. Geriausios LED lempos makiažui leidžia dirbti su skirtingomis apšvietimo temperatūromis taip, kaip tai daro profesionalai, todėl makiažas atrodys nepriekaištingai.

  Ką turi turėti  makiažo lempa?

  Reguliuojamas apšvietimas

  Galimybė padidinti arba sumažinti ryškumą ir valdyti spalvų tonus užtikrins nepriekaištingą makiažą bet kuriuo paros metu. Visos toliau išvardytos galimybės yra visiškai reguliuojamos, o geltonų ir baltų LED lempučių derinys užtikrina bent tris spalvų temperatūras (šilta šviesa, natūrali šviesa ir šalta šviesa).

  Stovas arba trikojis

  Jei makiažą darote sėdėdami prie stalviršio, jums reikia būdo, kaip pritvirtinti lempos šviesą tinkamame aukštyje: Tam tiks stovas arba trumpas trikojis. Nors makiažui daryti aukštesnis, led lempa su stovu tikriausiai nėra būtina, jei manote, kad galiausiai norėsite užsiimti vloginimu investavę šiek tiek daugiau į led lempą su universalesniu trikoju, galėsite ilgainiui sutaupyti pinigų.

  Suderinamumas

  Jei norite daryti asmenukes arba filmuoti vaizdo įrašus, dukart patikrinkite, ar led makiažo lemputė veiks su jūsų telefonu. Dauguma jų suderinamos su išmaniaisiais telefonais, o prie kai kurių netgi galima pritvirtinti didesnius fotoaparatus, jei to pageidaujate.

  Ar makiažui tinkamesnė šilta ar šalta balta spalva?

  Rekomenduojame naudoti šiltai baltą apšvietimą, kai makiažą darote vakarui mieste. "Dienos šviesos" spalvos temperatūra puikiai tinka makiažui darytis praleidžiant dieną lauke arba pietaujant su draugais. "Vėsios baltos" spalvos temperatūrą geriausia naudoti dieną praleidžiant biure.

  Ar LED lempos tinka makiažui atlikti?

    LED lempos idealiai tinka makiažui atlikti, nes jos yra artimiausia natūralios saulės šviesos alternatyva. Jos pasižymi geru apšvietimu ir yra įvairių spalvų temperatūrų. Tai reiškia, kad šviesos diodų lempos suteiks odai švytėjimo ir garantuos, kad pasieksite vientisą derinį.

  Ar makiažą geriau daryti natūralioje šviesoje?

  Natūrali šviesa visada bus geriausias makiažo apšvietimas dėl to, kad yra tolygiai išsklaidyta ir skaidri. Tokia aiški, švelni šviesa padės pastebėti makiažo trūkumus ir užtikrins, kad galėtumėte viską tinkamai sulieti, todėl, jei įmanoma, pasistenkite makiažo veidrodėlį pastatyti prie lango arba po stoglangiu, o jei neturite rekomenduojame jums makiažo lempą.

  Žiedinė lempa

  Žiedinė šviesa yra labai svarbi tualeto kambaryje, kad galėtumėte prijungti telefoną ar fotoaparatą ir padaryti geriausias nuotraukas ar vaizdo įrašus.

  Kaip naudoti žiedinę lempą makiažui

  Pirmas dalykas, į kurį reikia atsižvelgti, yra atspalvių įvairovė, kurią turi dauguma makiažo lempų.Šilta spalva paprastai yra geresnė už šaltą toną, tačiau tai taip pat priklauso nuo fono, natūralaus apšvietimo ir makiažo išvaizdos. Taigi pabandykite padaryti nuotraukų ar vaizdo įrašų su šiltos ir šaltos spalvos filtrais ir išsirinkite jums tinkamiausią. Būtina nustatyti tikslų atstumą tarp žiedo šviesos ir mūsų arba kliento veido. Didesnis atstumas gali reikšti prastą apšvietimą, ir atvirkščiai; jei žiedinės lempos šviesa yra labai arti, nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti labai apšviesti ir nekokybiški. Rekomenduoju ne mažesnį kaip 30 cm atstumą ir ne didesnį kaip 180 cm atstumą. Tačiau tai taip pat priklauso nuo jūsų žiedinės lempos šviesos ir naudojimo būdo.

  Ir paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas - fonas!

  Venkite labai tamsaus fono ir rinkitės paprastą neutralų foną, taip pat venkite balto blizgančio fono.Ir, žinoma. Naudojant žiedinę lempą nuotraukų ar vaizdo įrašų kokybė padidės , tačiau jums vis tiek reikės gero fotoaparato. Laimei, visi nauji išmanieji telefonai atėjo su aukštos kokybės fotoaparatais, darant geriausias makiažo namų fotosesijas net su telefonu.

 • Prenumeruok naujienlaiškį ir apie vykdomas akcijas sužinok pirmas Prenumeruoti