Prekių katalogas

Masažo voleliai ir čiužiniai

 • Masažo pusvolis K533 (60x18x12), smėlio spalvos
  Kodas: 27200-01
  Likutis: 18 vnt.
  30.90 
  Pagalvė kaklui 1D, žalios spalvos
  Kodas: 27132-03
  Likutis: 10 vnt.
  32.90 
  Pagalvė kaklui 1D, mėlynos spalvos
  Kodas: 27132-02
  Likutis: 20+ vnt.
  32.90 
  94.90 
  119.90  Sutaupykite 25.00 
  U formos silikoninė veido pagalvėlė
  Kodas: 27197
  Likutis: 7 vnt.
  23.90 
  Reabilitacinis masažo pleištas, 38x38x7 KR-KL05.
  Kodas: 9502-36
  Likutis: 20+ vnt.
  63.90 
  Reabilitacinis masažo pleištas, 38x38x5 KR-KL04.
  Kodas: 9502-35
  Likutis: 20+ vnt.
  62.90 
  Reabilitacinis masažo volas,70x100 KR-WL22.
  Kodas: 9502-31
  Likutis: 19 vnt.
  449.00 
 • Volelis masažui internetu

  Procedūros, tokios kaip masažas ar kiti sporto pratimai gali būti atliekami ir be specialiai tam skirtų priemonių, tačiau norint užtikrinti didžiausią mankštos efektyvumą bei norint sulaukti efektyviausio rezultato, masažo volelis gali tapti vienu geriausių pasirinkimų. Volelis masažui yra svarbus norint užtikrinti aukščiausią atliekamų pratimų kokybę, o jų dydis bei paskirtis, priklausomai nuo poreikio, žmogaus sudėjimo, gali būti skirtingi. Masažinis volas gali būti naudojamas ne tik mankštoms su treneriu, bet ir jogos ar pilateso treniruotėms, ar netgi kasdienei jūsų mankštai, kuri gali būti atliekama savarankiškai namuose. Masažo volelis pasižymi savo pranašumais dėl to, jog jo dėka gali būti atliekama daugybė įvairių pratimų, kurie padeda raumenims atsipalaiduoti bei lavinti jų ištvermę.

  Masažo volelis - ne tik pratimams su treneriu

  Norint būti tikram, jog mankštos pratimai bus atliekami tinkamai ir efektyviai bei nesukels nenumatytų skausmų, mankštas galite atlikti su treneriu, kuris tikrai puikiai žinos koks volelis masažui jums yra tinkamas ir kokiems pratimams jį naudoti. Tačiau vertėtų atminti, jog šiandien masažo volelis vis sparčiau tampa itin populiaru pasirinkimu ir mankštoms namuose. Interneto dėka šiandien galite rasti begalę vaizdo įrašų, kuriuose yra parodoma kaip taisyklingai atlikti įvairiausius pratimus, kokias priemones naudoti ar kaip turi būti naudojamas būtent masažo volas. Volelis masažui dažniausiai yra priskiriamas prie universalių priemonių sportui, kadangi jis tinka visiems - tiek vyrams ir moterims, profesionaliai sportuojantiems ar retkarčiais atliekantiems mankštas namuose. Taip pat masažo volelis gali tapti tinkamu pasirinkimu norint pradėti užsiimti fizine veikla ar atliekant jogos pratimus. Dar vienas volelio masažui privalumas yra tas, jog jis užima itin mažai vietos, todėl galite nesirūpinti, jog jis taps našta norint jį kur nors patalpinti, kadangi be jokio vargo volelis masažui tilps tiek spintelėje, tiek po lova ar didesnėje lentynoje ar spintoje.

  Masažinis volelis - kaip tinkamai pasirinkti?

  Gausaus asortimento dėka, galite būti tikri, jog rasite būtent jums specialiai pritaikytą volelį masažui. Prieš pasirenkant tą vienintelį, jums derėtų atsižvelgti į keletą dalykų. Pagalvokite, kokius pratimus praktikuosite, kaip dažnai volelis masažui bus naudojamas, kokio kietumo volas sportui yra ir koks jo dydis bei forma būtų tinkami jums. Vienas populiariausių - yra paprastas, apvalus ir lygus masažinis volelis. Savo tekstūros dėka jis gali užtikrinti tolygų spaudimo pasiskirstymą bei veikti itin efektyviai. Masažo volelis skirtingo dydžio dėka gali būti naudojamas skirtingoms raumenų grupėms. Pavyzdžiui, mažesni voleliai yra naudojami nedidelėms raumenų grupėms, tokioms kaip blauzdų ar rankų, o norint treniruoti dideles raumenų grupes, tokias kaip nugarą, jums reikėtų pasirinkti didesnio dydžio masažinius volelius. Kita svarbi priežastis, kodėl volas masažui turėtų būti naudojamas yra jo sukuriamos naudos. Volelis masažui gali puikiai pasitarnauti jeigu jūs dirbate fizinį darbą ir jus nuolat kamuoja įvairių raumenų grupių skausmai, dirbate sėdimą darbą, kuomet tenka sėdėti visą dieną ir nuo to ypatingai kenčia nugara bei kaklas. Dėl šių bei kitų kylančių skausmų ypatingai kenčia jūsų raumenų grupės - jos yra kamuojamos įtampos, nuovargio, dažnai būna ypatingai įsitempę. Šioms priežastims išspręsti dažniausiai yra naudojamas masažo volelis, kuris įvairių pratimų dėka padeda atsistatyti raumenims, juos atpalaiduoja bei sumažinti jų įtampą ir nuovargį.

  Volelis masažui už ypatingai gerą kainą

  Masažinis volelis yra kone būtinas pasirinkimas norint mėgautis lanksčiu, laisvu nuo įtampos bei atsipalaidavusiu kūnu. Atliekamų pratimų dėka jūsų kūnas tampa laisvesnis, atsikratoma įtampos, nuovargio bei nuolatinių skausmų, todėl volelis masažui gali tapti puikia priemone norint ir vėl mėgautis pilnavertišku gyvenimu. Salonams.eu parduotuvėje, skirtoje grožio specialistams bei sporto entuziastams rasite kone visas jums reikiamas prekes gera kaina. Asortimente taip pat yra masažo čiužinys, kuris puikiai pasitarnaus norint atlikti pratimus ant kietos žemės, vibruojantis masažinis volelis, pagalvė kaklui, norint išvengti kaklo srities skausmų ar masažo pusvolis. Platus asortimentas kategorijoje masažo voleliai ir čiužiniai užtikrins, jog rasite jums reikiamas bei tinkamas priemones, o perkant internetu galėsite mėgautis ir itin greitu pristatymu į jūsų namus.

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruok naujienlaiškį ir apie vykdomas akcijas sužinok pirmas Prenumeruoti