Prekių katalogas

Aliejukai odelėms

 • 5.90
  Prekė išparduota. Susisiekite
  1.90
  Prekė išparduota. Susisiekite
  5.90
  Prekė išparduota. Susisiekite
  1.90
  Prekė išparduota. Susisiekite
  1.90
  Prekė išparduota. Susisiekite
  1.90
  Prekė išparduota. Susisiekite
 • Aliejukas odelėms internetu

  Tiek nagų, tiek odelių priežiūra yra svarbi visuomet. Kiekviena moteris nori turėti sveikus ir gražius nagus, o kad tai būtų užtikrinta, yra reikalingos specialios priemonės, tokios kaip aliejukas nagams ar nagų odelių aliejus. Aliejukai odelėms padeda kovoti su sausų odelių ir silpnų nagų problemomis. Taip pat šios priemonės savo sudėtyje turi skanius kvapus, o tai leidžia mėgautis procedūra be jokių sunkumų. Taip pat nuolatinė rankų priežiūra gali tapti ne tik naudingu įpročiu, bet ir itin mėgiamu kasdieniu ritualu. Netinkamai prižiūrimi nagai gali sukelti ne tik estetinių nepatogumų - tai gali tapti skausminga ir nemalonu, todėl kasdienė jų priežiūra yra būtina.

  Aliejukas nagams - ne tik estetinė priemonė

  Nors nagų odelių aliejus ir gali būti laikomas kaip priemonė, gerinanti estetinę jūsų nagų išvaizdą, tačiau neretai aliejus nagams savo sudėtyje gali turėti ir apsauginių savybių. Būtent dėl šių priežasčių aliejukas nagams gali būti naudojamas norint pagerinti nagų išvaizdą ir tuo pačiu juos apsaugoti nuo pažeidimų ar netgi ligų. Aliejukas odelėms padeda išlyginti odeles ir jas pamaitina aplink nagą, o teigiamai veikiama nago matricos regeneracija užtikrina, jog nago plokštelė stiprėja ir tampa mažiau pažeidžiama. Norint būti tikriems, jog išsirinksite tinkamas priemones, derėtų rinktis tik aukštos kokybės gaminius, kurie savo sudėtyje turi daugybę naudingųjų savybių. Taip pat svarbu atminti, jog aliejukas odelėms gali būti naudojamas kone bet kada - tiek iškart po manikiūro procedūrų, tiek kasdienei priežiūrai.

  Nagų odelių aliejus pasižymi itin paprastu naudojimu

  Aliejus nagams yra ypatingas tuo, jog jis nereikalauja visiškai jokių papildomų žinių, jog būtų naudojamas tinkamai. Jį naudoti paprasta - tiesiog užtepkite nedidelį kiekį aliejuko ant odelių ir švelniai jas pamasažuokite, kol aliejukas susigers. Specialiai pritaikytas šepetėlis užtikrina lengvą priemonės užtepimą. Elegantiškas, malonus ir ilgai išliekantis kvapas leis atsipalaiduoti ir jums - ypatingas kvapas nuramins jūsų kvapų takus, o aliejukas odelėms užtikrins, jog jūsų odelėmis bus pasirūpinta. Aliejus nagams taip pat yra būtinas jeigu jūsų nagų plokštelė yra ypatingai plona, ji lankstosi itin lengvai ar yra pažeista. Būtent šios priežastys yra pagrindinės, kodėl vis dažniau moterų renkasi naudoti aliejukus odelėms. Hibridinis manikiūras yra jūsų itin mėgstamas, tačiau jūs negalite juo mėgautis dėl per plonos nago plokštelės? Nagų kondicionierius leis pašalinti šią problemą ir sustiprinti jūsų nagus. Ši priemonė taip pat pasižymi drėkinamosiomis savybėmis, o nago plokštelę gali sustiprinti net iki 12% vos per 5 dienas. Tai tik dar viena priežastis iš gausybės, kodėl įvairios priemonės nagų priežiūrai yra reikalingos jums jau dabar. Galite būti tikri, jog aliejukas nagams jums paliks neišdildomą įspūdį.

  Aliejus nagams neleis jums nusivilti

  Dar vis svarstote ar aliejukas nagams jums yra reikalingas? Mes galime jus užtikrinti, jog priemonių naudojimo efektyvumą pastebėsite ypatingai greitai, o tai leis pašalinti visas jūsų abejones, dėl jų veiksmingumo. Taip pat verta paminėti, jog tai yra ypatingai pigi, kone viena pigiausių priemonių, kuri gali padėti sustiprinti ar atstatyti jūsų nagų ir odelių būklę, todėl aliejukas odelėms gali būti laikoma kaip viena pigiausių, tačiau veiksmingiausių investicijų jūsų sveikiems nagams užtikrinti. Nagų odelių aliejus, kaip ir kiti produktai skirti nagų priežiūrai pasižymi ir užtikrina ypatingą naudą nagams. Jų sudėtį gali rasti prekių aprašyme, na o jeigu jums yra sudėtinga išsirinkti, galite visuomet kreiptis į mūsų specialistus, kurie jums patars, išrinks tinkamiausias priemones būtent jums ir nukreips jus tinkama linkmę ir tai padarys visiškai nemokamai. Mėgaukitės ir vėl sveikais bei žaviais nagais!

 • Prenumeruok naujienlaiškį ir apie vykdomas akcijas sužinok pirmas Prenumeruoti